HTC One (M8) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 6. 2014 07:36

Mam, je to realita, z HTC One M8 fotky znam/mam i v pc, je to na mile vzdalene nejen 1020.
Takze zadne vymysly, ale realita.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 12. 6. 2014 14:07

Tak v tom případě můžeš jít porovnat výkon motoru Fabie 1.2 HTP s Octavií RS :) Lumia 1020 je prostě telefon se skvělým foťákem takže je jasný že bude mít lepší fotky než M8 nebo S5 :) a porovnával jsi i reproduktory? Tady zase vede M8 ;)
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 12. 6. 2014 14:11

No ona ta Lumie dobře vyfotografuje pole nebo kostel, protože se nehýbe, ale pro normální fotografování a momentky je pomalá a proto k prdu. Fotíš babičku u vlaku a vyfotíš koleje, vlak ti ujede. Je to zkrátka staré železo. Fotografie z HTC co jsem viděl byly parádní.

No aještě u Lumie ten Microsoft paskvil WP..... :oboze
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 6. 2014 17:02

Jaký paskvil? Je to dobrý OS. Nepiš tu pičoviny.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 14. 6. 2014 12:24

Jsem zastánce Androidu ale WP není špatný OS ;)
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 26. 6. 2014 10:03

- Nevie niekto, ci ide zapnut blesk nejakym gestom alebo hw tlacidlom? Obcas sa mi ho podari zapnut ani neviem ako...

- Naco je vlastne to ZOE? Nejak to nepoberam... Natocim video a potom si mozem vybrat z neho snimku? Moze mi niekto priblizit prakticke vyuzitie?

- Jakto ze nema hud.prehravac equalizer???

- Ak niekto zhanate kvalitne puzdro, ktore nazakryva krasu M8, tak doporucujem HTC Hard shell, je takmer priehladne a telefon pekne chrani, dokonca obsahuje ak kvalitnu foliu

Link napr: http://www.mobilefun.co.uk/official-htc ... p43681.htm
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod slouk 13. 7. 2014 15:09

Ahoj, měl bych několik dotazů.
Jak je to s kvalitou signálu na M8? (Hlavně ve srovnání s ostatními vlahkovymi loděmi nebo minulou generací)
Je na M8 něco jako u Samsungu funkce vice oken?
A jak je to s kvalitou fotoaparatu po updatech? Jde mně hlavně o barevne podání (za dobreho i špatného /horšího počasí) počet detailů mně tolik nevadí.
Díky
slouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davedroid 30. 7. 2014 21:46

Mam prosbu. Dela mi to jen HTC. Zkpusel jsem pripojit HTC m8 k Macu pres Adroid file transferer jako vsechny Androidi tel. (Jednoduse se tam pretahuji soubory, jak z flashky)a u HTCcka to nukdy nerozposna USB kabel, aplikace File transferer chce stale pripojit USB i kdyz je propojeno. Drive stacilo jinak naladit USB v nastaveni telefonu, ale v tehle verzi u HTC uz nelze. Tak mne to vybizi pouzit HTC sync manager, coz je k nicemu nesnasim nejde mi pretahovat soubory. Umite poradit jak JTC na Mac rozchodit pres Android file transferer? Nebo jak pretahujete soubory do Macu a zpet z m8 one? Diky
Davedroid
Junior

Odeslat příspěvekod Lynx12 31. 7. 2014 10:22

BLOODEYE píše:- Nevie niekto, ci ide zapnut blesk nejakym gestom alebo hw tlacidlom? Obcas sa mi ho podari zapnut ani neviem ako...

Ikona blesku v pravém horním rohu...
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 19. 8. 2014 12:42

No takze ja s mojou M8 koncim... Kupil som si ho hlavne kvoli repracikom ale to nie je vsetko...

Myslel som, ze 4mpx stacia, ale nestacia.

Fotak je fakt slabsi ako sa pisalo v recenziach. Za horsieho svetla to tiez nie je zazrak.

Uvital by som vodeodolnost.

Odomknutie displeja prstom nereaguje vzdy.

Telefon je krasny, no budem musiet prejst k osklivemu Sony :/ Tiez ma stereo repro, kvalitnejsi fotak a hlavne ta vodeodolnost, aby som sa nebal o telefon v hodnote 600Eur aby mi nahodou nezmokol ci padol do hajzla :D

Moje prve skusenosti s HTC teda nic moc. Za zvuk z repro/sluchatok mu vsak patri poklona
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 8. 2014 08:39

Myslel som, ze 4mpx stacia, ale nestacia


Napsal jsi to spatne, 4Mpx bohate staci, bohužel HTC ma velice podradny fotomodul, tam je zakopany pes.

Odomknutie displeja prstom nereaguje vzdy.


To je když někdo okopiruje funkci od konkurence a nemá na to.

Sony ma lepsi foto, ale také to není zadny zazrak, bohužel.A voděodolnost také pokulhava,dost lidi uz Z2 muselo reklamovat pro nevodeodolnost.Kazdy telefon ma sve mouchy.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bonyslav 19. 9. 2014 10:41

Premyslel jsem ze si na vanoce poridim bud One M8, nebo Z2, ale pokud je ten fotak ve srovnani u HTC o dost horsi, vyber je jednoznacny. Driv jsem mel Xperii Arc a jejich 8MPx Exmor R delal dost slusne snimky. Sakra, proc je to HTC tak suprovej telefon a oni mu tam narvou ty ultrapixely, ktere ani u predchoziho modelu nebyly zadnej zazrak. Asi bude Z2 kvuli fotaku a stereo repru. Odolnost nehraje az takovou roli
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 19. 9. 2014 11:38

bonyslav
Nesmíš všemu věřit co kde napíše kdejaký neználek . HTC M8 má duální fotoaparát a foto a video je perfect. Podívej se na srovnání s iPhone 5

http://www.youtube.com/watch?v=RsFhxPYtD1w
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bonyslav 19. 9. 2014 11:54

Video ma na dobry urovni. Druha kamera zastava primarni funkci rychleho ostreni. Ale kvalita fotek proste chybi.
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 19. 9. 2014 11:59

Dobrá, mám asi jiné video.

Tvoje věc. Měj se.

PS:
druhý fotoaparát zajišťuje i jiné záležitosti, tolik jen na doplnění pro ostatní čitatele diskuse.

https://www.flickr.com/search/?q=HTC+M8
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků