Virtuální operátoři v Česku který tu nemají co dělat

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 5. 2014 14:36

V Česku vzniká jeden virtuál za druhým. Třeba pamatujete na mujoperator který fungoval v síti U:fon? Poté přišel OpenCall který přežil. Wia mobil má zkušenosti skrz Sipy. Axfone měl taky U:fon telefony. Pe3ny firem co mají zkušenosti s technologií CDMA 2000 rev. A 410-430 MHz najdeme více. Škoda, že Air Telecom nemá zajímavé ceny. ViralMobil byl první co to v únoru 2014 zabalil kdo myslíte, že bude další? Já bych třeba virtuály Q-CZ sloučil přeci jen nemají mezi s sebou nic extra a když dají síly dohromady budou lepší a žádanější. To stejné si myslím o 99mobile i virtuálech GTS, IPEX. Proč třeba není zde virtuál co dostane 1000000 čísel.
Doufám, že budeme mít 4., 5. GSM operátora nebo virtuála co bude mít prodejny i srovnatelnou nabídku se síťovými operátory. Věřil jsem v UPC i U:fon / Air Telecom.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 17. 5. 2014 15:15

4. a 5. GSM operátor tu nebude. Nehledě k tomu, že GSM je zastaralá technologie která dříve nebo později skončí tak jako NMT.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 17. 5. 2014 15:26

GSM je stará technologie, ale zatím jí není čím nahradit. Takže tady ještě dalších 10 let bude. Všechny mobily na to pořád jedou.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 5. 2014 15:42

petyo určitě, ale jak píše LadislavM třeba Air Telecom (MobilKom) nemusel budovat zbytečnou CDMA přesněji 2000 rev. A 410-430 MHz měl ji mít na vyšší frekvenci.
To původně chtěl Terru, chtělo by to WiMAX a oživit VoIP.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 17. 5. 2014 20:54

do dvou let si myslím tak 1/3 skončí za mě určitě Relax mobil má zkušenost.

Skončí tzv. garaž majstři :) velké firmy jako sazka,ČEZ apod tu budou asi pořád.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 17. 5. 2014 20:55

Oni ale neskončí. Spíš ti větší budou ty menší kupovat.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 5. 2014 21:08

Na Slovensku takový boom virtuálů nebyl jako tady...minimálně pár firem krachne a pár, jak říká Petyo.
Naposledy upravil anonyni dne 17. 5. 2014 21:23, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod Tompr 17. 5. 2014 21:21

petyo píše:Oni ale neskončí. Spíš ti větší budou ty menší kupovat.

takže skončí... :D

pm81 píše:Na Slovensku takový boom virtuálů nebyl jako tady...minimálně pár firem krachne..a pár skoupí, jak říká Petyo.

u nas si myslí jak se na tom každy napakuje proto tu jsou virtualove bracha s brachou a dobrodruzi co zastaví cely svuj majetek.....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 5. 2014 21:25

CALLPRO už přemýšlí nad tím, že GSM zruší, myslím si, že ha-loo mobil už dotáhl každý, no uvidíme.
Určitě bych nechtěl YoMobil, překvapuje mě, že UPC to nerozjel.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 5. 2014 21:30

Souhlas a navíc to jde i krásně vidět u firem, které prodávají čísla od 10 000,-Kč více, ne-li třeba za astronomické částky...
anonyni

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 5. 2014 21:36

MobilPhone.cz chce snad i 91.610,- Kč za formát 7xx 100 100
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2014 06:51

GymmiCZ:
požádal jsem o Vaše zabanování.
anonymni

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 5. 2014 08:07

Proč pro něj požaduješ BAN a proč to sem píšeš?
Nevšiml jsem si porušení pravidel fóra.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2014 08:42

Za jeden den 22 příspěvků, založená vlákna, oživená vlákna rok a více stará.
Informační hodnota příspěvků nula.
To že mi přes SZ nadává do idiotů, ignoruju.
Dost mi připomíná jednoho spamera, který čas od času zaplevelí konkurenční fórum (o voip telefonii) Stanislav Mlynář. Má více identit. Myslím, že je to on.

Jde mi o to, aby se tu moc neroztáhnul. Je na administrátorech, jestli zabanují jeho nebo třeba mě. Třeba se lekne a přestane s tím.
anonymni

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 18. 5. 2014 09:59

Vážený autore,
Stanislav Mlynář nejsem, ale klidně si to myslete. Jinak spamovat tu nechci a vy jste si začal takže budeli klid necháme toho. Nevím co vám vadí.
GymmiCZ
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků