Odorik v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 1. 5. 2014 09:45

Od 1.5.2014 Odorik trvale snižuje cenu volání ze SIM karet Odorik na mobilní a pevná čísla v ČR z 1,69 Kč/min na 1,49 Kč/min. Více zde.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod Tom841 3. 5. 2014 18:03

a podle mě se tak stává nejlevnější předplacenou kartou u nás . .až na ty vysoké vstupní náklady 400 Kč jinak moc pěkná nabídka
Tom841
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 18:42

Nejlevnější určitě není. Ale patří mezi ně.
Když provoláš třeba jen cca 10-20 minut měsíčně, je levnější Kaktus -> 20*2,5=50, Odorik 20*1,5+21 (měsíční paušál )=51 -> takže pokud jen volaš, a to málo, tak mohou být výhodnější operátoři .... Toto je jen příklad, který ukazuje, že do 20ti minut měsíčně existuje lepší operátor.
Tak bacha na to !!! - je potřeba uvážit, jaké služby člověk využije.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ramses33 3. 5. 2014 18:45

Update 01.05.2014 14:00
Cenu umožnil snížit fakt, že nijak nedotujeme pořizování nových simkaret, přenos čísel, ani paušální poplatky za aktivní simkartu.

Co to je za poplatky?

A toto?

Ještě by to chtělo volání a sms v síti odorik zdarma

A jak data?
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 3. 5. 2014 19:24

navíc u Kaktusu žadné poplatky při vstupu k nim, přenos čísla,simka, odchod od nich toto vše zdarma.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Tom841 3. 5. 2014 19:30

to jako souhlasím je to podle toho jak voláš, ale když už má odorik doma víc lidí a volaji si mezi sebou málo tak je to dobré řešení 0,6Kč/min a ten datový baliček za 69 Kč 150 Mb taky docela jde . Tohle všechno však bohužel zabijí vysoké vstupní poplatky
Tom841
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 5. 2014 19:39

Reku píše:Nejlevnější určitě není. Ale patří mezi ně.
Když provoláš třeba jen cca 10-20 minut měsíčně, je levnější Kaktus -> 20*2,5=50, Odorik 20*1,5+21 (měsíční paušál )=51 -> takže pokud jen volaš, a to málo, tak mohou být výhodnější operátoři .... Toto je jen příklad, který ukazuje, že do 20ti minut měsíčně existuje lepší operátor.
Tak bacha na to !!! - je potřeba uvážit, jaké služby člověk využije.


Lol. Do 20 minut tu jasně šéfuje Vodafone ČD s tím levnějším tarifem kde máš za 30 Kč - 20 minut nebo 100 SMS nebo jakýkoliv libovolný poměr mezi nima. :D :D :D

Když budeš potřebovat víc, tak si po provolání těch volných minut dál voláš Voocall Callbackem nebo Odorikem za +- 1,35 Kč / minuta 8-)

Tak bacha na to !!! - je potřeba uvážit, jaké služby člověk využije. :D :-D :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 5. 2014 19:56

Vodafone ČD tarif není předplacená karta :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 21:18

Přesně tak. A ředitel si navic nevšiml, že jsem dal pouze příklad. Ale on rád reaguje ironicky a rejpavě - takže si chtěl zarýt :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tompr 4. 5. 2014 08:49

Callback stejne používají mladaci co vidí že ušetší korunu ale neveřím že Callback používaji ostatní lidi, me to přijde zdlouhavy a jestli ušetřím nejakou korunu mě už nezabije.

CD tarif ma také tarifikaci 1+1?
ono se da provolat 20min ruzně...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 4. 5. 2014 09:11

ja uz jinak nez pres callback nevolam
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 4. 5. 2014 09:39

Tak Odorik a Callback nebo VOIP k sobě patří. Navíc to jde z jednoho kreditu.
Obecně se mi na callback nelíbí, že platím i vyzvánění. Mám dost krátkých hovorů a to se pak dost prodražuje -alespoň u mě to tak bylo -reálná cena minuty 1,5 koruny, možná o něco víc či míň (používal jsem Voocall). A je to zdlouhavější volaní, než v rychlosti krátce zavolat normálně. Sice existuje i obrácený callback (u Odoriku), ale než bych zase vysvětloval známým a otravoval je tím (že si to musí pamatovat), že když vezmou můj hovor, tak musí počkat, než ho vezmu i já .... Fuj to je složité ..... Ale samozřejmě nezavrhuju - je to jedno z nejlevnějších řešení a stačí k tomu jakákoli simka bez ohledu na tarif či výši kreditu na té simce.... Byl jsem také spokojen.

Takže pokud někomu vyhovuje, ať to klidně používá. Já to používal přes rok.... Teď mám naštěstí mnohem jednodušší řešení. Všechny kolem sebe jsem převedl k stejnému operátorovi....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 4. 5. 2014 10:07

no prave odorak je jedna z veci proc jsem u odoriku a ne u voocall, nez clovek na druhe strane to zvedne a da k uchu tak uz ja to mam davno zvednuty, protoze ty na to primo cekas az to bude volat tj. prodleva je opravdu ale opravdu nizka a nic nevysvetlovat, to je cesta do pekel nekomu ´´znamemu´´ vysvetlovat zpetny callback

v cechach kombinace slov cekej, vyzvaneni, zvednuti v jedne vete je myslim vrazedna kombinace.
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 4. 5. 2014 12:42

Callback používám buď přes Java aplikaci (díky Oskartě, kde je net gratis) nebo klasicky prozvoním ústřednu (nepřednastavená čsla) a nebo přednastavená čísla, která jsem si navolil na webu. Nevýhodou, že jich je jen 10, ale mám to na často volaná čísla, takže se do toho limitu vlezu. :-) Ano, nevýhoda je tam, že se účtuje i vyvolávací čas, tady souhlas s Reku.
Výhodou však je, že mám CLIP na svoje číslo a těm, co volám, tak se po krátké době dovolám, takže mě to nežere moc peněz navíc. Ale každý, to má jinak. ;-)

Nicméně, jsem zvědavý na nabídku Odorik v síti Vodafone. Zatím jsem si ODORIK sim nevybral, protože mám ČD tarif a vystačuje mi tato kombinace s Odorik CallBack.

Tompr: Tady s Tebou zásadně nesouhlasím. I jiná věková struktura to dokáže a ocení. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 5. 2014 15:03

Já jsem dřív používal Voocall Callback, ale od té doby co mám k Odepiš ( 40 minut do Vodafone/Oskarty za 12 Kč ) 500 MB za 124 Kč, tak volám na jiná čísla než Vodkafone / Oskarta přes CSipSimple + Odorik. Minutu mám za já nevím 0,59 Kč od Odoriku a k tomu ňákej ten megabajt od Vodkafone po +- 0,25 Kč / MB. Takže minuta může být někde kolem 0,90 Kč s účtováním po 1+1. Dat mám dost i když přes to volám, teď jsem za půlkou období a ještě mám k dispozici 350 MB. Kdyby náhodou někde kde se budu pohybovat nebyl H+ net od Vodkafone, tak se dovolám přes Voocall Callback, ale to bych musel jít asi někam do Horní Dolní na hřiby nebo tak něco. :D Ale samozřejmě Odorik je super a jestli padne těch 400 Kč přestupních nákladů, už by se o tom dalo pomalu uvažovat za těch 1,49 Kč :D Ale zase bych tam neměl 500 MB za 124 Kč jak u Vodkafone a email sms a 2 simkartu zdarma a perfektní přehled pomocí aplikac Můj Vodafone a SMS o stavu volání zdarma po každém hovoru, což jsou bonusy které velmi oceňuji a které mi v ČR nikdo jiný nenabídne :love: No a doma mám SIP telefon a z toho volám datama přes UPC a zase přes Odorik SIP a nastavené aby ukazoval moje mobilní číslo, no prostě je to celé na pohodu. :-D V podstatě jsem už předběhl dobu. Vodkafone už mi slouží jen jako dodavatel dat ( + navíc mi sponzoruje 40 minut do vlastní sítě a Oskarty za 12 Kč ) a za volání platím Odorikovi a sem tam Voocallu. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků