HTC One (M8) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ramses33 11. 4. 2014 10:04

Předpokládám, že to je jen otázka času, než ho začnou prodávat také... ^^
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Creyzy 11. 4. 2014 15:06

T-Mobile by ho měl nejspíše během května....
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfenzik 14. 4. 2014 02:46

Třeba 2x denně zaznamenám že mi mobil najednou píše "preparing sim card". Nevšiml jsem si zatim, že by něco nefungovalo ale přijde mi to podezřelý. Nemůže to mít něco společnýho s tim, že mi v O2 micro->nano vystřínuli místo vyměnili a dělá tam problémy to, že je o nějakej zlomek milimetru tlustší ?
Wolfenzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz_hook 14. 4. 2014 18:50

muze to byt vystrizenim, vzdy je lepsi vymenit ...
cz_hook
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 30. 4. 2014 13:04

Tak co, nikto ho este nema? Tesil som sa velmi na tento foun, hlavne kvoli stereo reprakom... Ale vraj fotak je sklamanie... Aj porovnavacie testy slabe :(

ake mate skusenosti?
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 30. 4. 2014 13:56

Pre BLOODEYE: Chcem sa ťa opýtať či sa oplatí L1020 mám Note 3 a rozmýšlam, že ho dám preč a zaobstarám si L1020. Aké sú tvoje skúsenosti s Lumiu 1020. Odporúčaš? Diki za odpoveď. :-)
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mberdych 30. 4. 2014 14:59

Fotak je docela OK, tedy na bezne momentky, sdileni a tak. Umi hezke efekty, je pomerne dost rychly (treba zrovna ve srovnani s L1020, kde jsem mnohdy jaksi nestihl vyfotit situaci). Me osobne nijak nepohorsuje, spicka to neni, spise prumer, ale rozhodne neurazil. Ostatni vyborne, zpracovani, repro, vydrz baterky solidni (vzdy muze byt lepe), displej, RYCHLOST atd. V zasade super.

Osobne s nim mam jeden problem. Mam rad dobre a kvalitne udelane telefony, takze me jen tak neco neuspokoji. One M8 do teto kategorie rozhodne patri. Bohuzel ovsem (treba na rozdil od iPhonu 5s) to telo radove mene vydrzi. Mel jsem iPhone asi 6 tydnu a nebyl na nem jediny skrabanecek. M8 jsem mel tyden a uz jsem mel poskrabana zada (lehce). Mam podezreni, ze za to muze original drzak HTC do auta, ale 100pro to nevim. Tak ci tak me to zklamalo a protoze nesnasim pouzdra a kryty, tak pro me je ten telefon az prilis nachylny na viditelne skrabance. Nevim jak to ma udelany japko, ale to vydrzi vyrazne vic.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 2. 5. 2014 08:59

CHucky - Nokia 1020 je genialny telefon, pri ktorom vobec nepotrebujes mat iny fotak. Vadil mi vsak WP... Ak je fotenie tvoja priorita, nebudes lutovat

mberdych - Ake to robi fotky v šere? Hlavne to som si myslel, ze bude mat M8 navrch, nocne fotky...
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod mberdych 2. 5. 2014 10:30

Sero je vicemene OK, prijde na to s cim srovnavas.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 14. 5. 2014 09:01

Ahojte, tak som hrdym majitelom tohto krasneho telefonu, presiel som z S4.

Mam par otazok:

-ako donutim hornu listu aby ukazovala aj on/off nastavenia? To sa da iba dvoma prstami?

-kde je spravca aplikacii a spravca suborov?


Inak ten 3D na fotaku je fakt uzasny, kazdu fotku robim v 3D :P
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 2. 6. 2014 22:09

On / Off do horní lišty nedostaneš musíš se přehodit na tu druhou obrazovku.
Správce aplikací je Nastavení > Aplikace. Správce souborů si doinstaluj podle svého z GP.

Mě spíš zaráží jiná věc. SMSky se osekávají na 70 znaků tj. je nastavená plná sada znaků pro SMS. Nikde jsem ale nenašel možnost nastavit omezenou sadu, aby se ořezávala diakritika a tudíž se odesílalo 160 znaků. Ne že by mě to trápilo mám unlimited SMS ale třeba na starších telefonech, které neumí SMS spojit je to otrava, když přijde milion správ s textem, který by se vešel do jedné.

Jinak jsem z toho telefonu nadšený, zpracování, odladěnost a zvukový výstup jak z repráků tak do sluchátek je prostě na míle vzdálen před konkurenci.

Škoda, že jsou lidi tak zblblý marketingem Samsungu, proti HTC vypadá S5 jako dětská hračka. Jen ve foťáku ztrácí ale zase to není tak zlé jako se všude píše.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinn11 3. 6. 2014 17:45

Po čase jsem se opět vrátil k HTC a rozhodně nelituji. Foťák je úplně v pohodě, fotí dobře, nechápu recenzenty co se jim na tom nelíbí. Je to pořád telefon, na pořádné focení mám zrcadlovku a telefon nikdy nebude fotit tak dobře jako foťák a nespraví to ani 20 Mpix viz Z2. :-)
martinn11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 6. 2014 19:28

Ale bude, jsou uz telefony které foti jako levnejsi fotaky i lepe.A jde o to, ze telefon mas vždy při sobe, zrcadlovku porad ne.HTC M8 foti hruzostrasne.Se Z2 jsi si vybral spatny priklad.Takova L1020, tam to stoji za vyraznou zminku.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 4. 6. 2014 12:32

A ty máš M8 že můžeš porovnávat? :) Lumia 1020 je prostě telefon se skvělým foťákem a M8 má zase skvělé repro :)
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 4. 6. 2014 12:42

uiqjirka píše:HTC M8 foti hruzostrasne.Se Z2 jsi si vybral spatny priklad.Takova L1020, tam to stoji za vyraznou zminku.


Nemáš pravdu. Výmysly do diskuse nepatří.. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků