Samsung S5611 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 3. 4. 2014 12:59

Tenhle foun má na rozdíl od těch za 1000 korun lepší foto....
Ale koho nezajímá java ani foto, pak má levnější volbu:
Nokia 206, Nokia 220, ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 0803 3. 4. 2014 13:58

ja okrem telefonovania potrebujem aj MP prehravac, SMS pouzivam zriedka a dobry fotak obcas tiez pomoze. Nokie na tlacitkovych prehravacoch, ani na lacnejsich ani na drahsich nepouzivaju equalizer, co mi pri vybere dost vadilo, niektore lacnejsie dokonca ani nemaju miesto na sd kartu - tak preto prave tento Samsung.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 11. 4. 2014 20:08

ako je to prosim s budikom ? docital som sa ze je len jednoduchy, bez moznosti nastavenia napr. 5 pracovnych dni budik zanuty, vikend vypnuty. ale zato je tam 10 moznych budikov. tie sa aspon daju priradit / budik 1 pondelok, budik 2 utorok atd. / ? alebo sa musi pri chcenom nebudeni cez vikend v piatok manualne vypnut a v pondelok manualne zapnut ? dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 15. 4. 2014 16:54

Dají se u tohoto modelu úplně vypnout widgety na uvodní obrazovce a tu nechat pouze jednu? Pak bych potřeboval nastavit cenu hovoru, je potřeba zadat 0,1 Kč, ale není možno vložit desetinou čárku....?
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 22. 4. 2014 16:35

Daji se u tohoto modelu prenest najednou vsechny fotografie pres Bluetooth? Tedy ne jen jedna.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod samuelza 23. 4. 2014 18:26

Dobry vecer, chcem sa informovat som zufaly. Kupil som S5611 v ciernej a 5 minut po kupe som ho dal reklamovat lebo klavesnica strasne vrzgala... vrzga vam klavesnica.. ak to tak ma byt tak to je fakt super 65€. poradte ako sa branit ak mi ju neuznaju
samuelza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom 3. 5. 2014 08:28

Ahoj,

uvažuji o koupi telefonu ale jsem teď nejistý zda koupit 5611 nebo 5610. Zajímalo by mě jak je to přesně s volbou zapnutí baterky (svítilny).
V diskuzi píšete že 5611 tuto volbu vůbec nemá - rozumím tomu správně, že tato funkcionalita nejde nijak využít? Např. ani spuštění z menu fotoaparátu, či podobně? Není na to alespoň nějaký trik, tzn např zapnutí foťáku v módu kde by led dioda svítila?
V případě 5610 z příspěvků chápu, že je přímo spustitelná volbou z menu.

Předem díky za případné opravení a vysvětlení.
kukom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 09:39

Řekl bych, že tazatel se ptal špatně. Na některých hloupých telefonech lze diodu pouštět pomocí videa (nikoli foťáku) - tak otázka měla být - jde přes video pustit diodu ? Nebo jsi Filo odpověděl souhrnně, a pod foťák zahrnul i video?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 09:53

Aha. Třeba na LG 360 se dala v režimu video pustit dioda samostatně .... Tak nic...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Seth0070 12. 5. 2014 22:39

Dobrý den,
mám tento telefon asi 14 dnů,ale ještě jsem nepřišel na to jak zprovoznil e-mail od seznamu který tam ani není(ač je myslím si nejpoužívanější) přednastaven. Gmail se chytil hned a seznamovský prostě stále háže stejnou hlášku že je špatná adresa nebo heslo!!! Neporadili mi ani přímo v Samsungu. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?
Díky za odpověd
Seth0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seth0070 13. 5. 2014 20:27

Když mě to na tohle nastavení nepustí! Skončím u těch prvních čtyřech bodů, pak kontrola pošty a pak ta hláška o špatném mejlu nebo heslu.
Naposledy upravil Fíla dne 23. 5. 2014 03:07, celkově upraveno 1
Důvod: nepiš s Caps-Lockem
Seth0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melolontha 22. 5. 2014 08:24

Fíla píše:Kapr73: Ze všech tří výchozích obrazovek, které se ale nedají eliminovat na jednu, lze odstranit všechny widgety.

Ráda bych ikony všech nepoužívaných aplikací přesunula na třetí obrazovku, aby se mi "nepletly pod prsty" při běžném používání telefonu, ale abych je měla rychle dostupné, kdybych na jejich využití změnila názor. Nedaří se mi na druhé obrazovce vytvořit prázdný prostor. Máte někdo tip, jak na to? Díky.
melolontha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prokom 2. 6. 2014 13:24

Zdravím,
chci se zeptat,na odemčeném displeji se nezobrazuje ikonka zmeškaného hovoru?Přitom ikonka nové sms se mi zobrazuje.Že mám zmeškaný hovor vidím jen na zamčeném displeji.

EDIT, 11. 6.
Forum na h*vno. Jednoduchá otázka,pro majitele telefonu co ho mají dýl i jednoduchá odpověď a nikdo nehne ani prstem.
Naposledy upravil Fíla dne 11. 6. 2014 17:42, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny; na fóru mluvíme slušně
prokom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 11. 6. 2014 22:12

Dost ludi na forach ma problem u 5610 so samovolnym vypinanim a stratou signalu tam kde signal je - mne 5611 zatial slape ale aj tak mam z toho dost strach - ake skusenosti mate vy ? Odstranil novy software tieto chyby ? Dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Říza 12. 6. 2014 14:50

Ahoj.
Mám takový problém. Když chci udělat aktualizaci firmware kterou mi nabízí obslužný program Kies dojde o odpojení s tím že se program zase pokouší připojit.V obsluze programu se dostanu do místa "Zahájit aktualizaci" na to kliknu a pak naskočí obrazovka "Probíhá připojování" a dole v liště toho programu je napsáno "Připojení k zařízení GT.S5611 bylo přerušeno" a dál prostě nic pořád dokola až k tomu místu Zahájit aktualizaci .Nevíte někdo co je špatně? Díky
Říza
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků