Sestava pro hraní ve FullHD (nejistý návrat ke hraní)

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod defie 9. 11. 2017 20:09

Ahoj.

Rád bych sestavu pro pohodové hraní ve FullHD. Teď hraju na PS4, takže ideálně detaily takové, aby se výkon vyrovnal. Hrát plánuji Overwatch, Player Unknown Battleground, Mashinky a další 3D věci. Jsem starej a k hraní se vracím po 10 letech, takže je riziko, že mě to nechytne a počítač za pár dnů poletí z baráku. Proto nepotřebuji hned hi-end. Je ale možné, že se v tom znovu najdu a budu chtít upgrade. Jde mi o smysluplný poměr cena/výkon s možností rozumného upgrade. Rád bych aby to bylo tichý a nezabíralo moc místa - hotové sestavy (Acer apod.) ve mě ale nevzbuzují moc možností pro upgrade nebo případný prodej. Požadavků jsem uvedl dost, cenové rozmezí tak nemusí být přesně jak jsem napsal, důležité je aby to splnilo očekávání.

Aktuálně na práci mám MacMini 2012 (16GB+SSD).

ps. Asi nejlepší by pro mě bylo si herní počítač (za úplatu) půjčit a vyzkoušet, jestli ho využiju. Takovou službu jsem ale nikde nenašel. :/

Máte pro mě nějaký tip?
defie
Junior

Odeslat příspěvekod meda2016 9. 11. 2017 20:52

Byl tu návrh od Kaulíka, kdy při změně zdroje na 500W by jeho 16k5 Kč lowend mohl sloužit pro základ.
viewtopic.php?f=932&t=1275328&p=11731586#p11731586
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 9. 11. 2017 21:03

Vem dva tři roky jetou sestavu někde na Aukru. Kdyby tě to nechytlo, tak ji za stejnou cenu prodáš a netratíš, kdyby tě to chytlo, tak ji za stejnou cenu prodáš a koupíš si pořádnou herní mašinu. Půjčení by byl menší oser, ale těžko takovou věc půjčíš třeba na měsíc.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků