České VPN zdarma

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ceskevpn 22. 1. 2015 12:33

Kdybyste někdo hledali VPN s českou IP adresou zdarma, tak bych Váš rád upozornil na svůj nový projekt http://ceskevpn.cz
Stačí vyplnit email, pošlu Vám konfigurační soubor a dělejte si co chcete (slušně, rozumně a legálně!). Jestli nevíte, co je VPN a k čemu to je, tak pogooglujte, nebo se podívejte na odkaz výše, kde něco málo je. Česká VPN se Vám obzvlášť hodí, pokud jste v zahraničí a nemůžete se dostat k blokovannému obsahu, nebo když chcete zamaskakovat a/nebo zabezpečit svůj trafiic. :)
ceskevpn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 22. 1. 2015 13:37

Úžasné, ale k čemu to bude. Spise mas nějaké služby, které poskytujes v rámci VPN, např IPTV, a jiné? To bych potřeboval. Jinak já se nemám za co a proč schovávat. Dale když někdo bude páchat nekalé věci, mas to jak doložit policii?
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xenik 22. 1. 2015 13:56

"Předposledním krokem je zkopířovat" :-D Vtipnej překlep.
Xenik
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 22. 1. 2015 13:59

Třeba archiv české televize, kam se ze zahraniční IP nedostaneš.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod ceskevpn 22. 1. 2015 14:11

Nebo když potřebuješ schovat z nějakého důvodu svůj traffic. Na koleji, v práci... A když jsem byl minulý rok v Německu během olympiády, tak jsem nemohl sledovat přenosy a nikde se mi nepodařilo sehnat českou VPN, protože přenosy byly omezeny právě na českou IP. Takže k tomu se to taky hodí. :)
Nekalé věci nemám jak doložit. Pokud by byl problém, tak VPN prostě vypnu a je po srandě. :p
ceskevpn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 22. 1. 2015 14:19

Problem nebo spise vyhoda je, ze ja mam svou VPN prave taky nastavenou a v siti mi jede IPTV a vse, ale to bych se ze zahranici schovaval za svou verejnou IP.
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baloda22 24. 2. 2015 12:03

Pracuju v Polsku, takže víc než vítám tento projekt. Cekam na info a jdu testovat.,..
baloda22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 10. 4. 2015 10:40

Má už někdo nějakou osobní zkušenost?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 10. 4. 2015 11:07

Skvely honeypot.

Ceskevpn ziska cenne informace o uzivatelich, kteri si preji z nejakeho duvodu skryt svou identitu, dale odkud kam kdy se pripojovali a samozrejme ma moznost i monitorovat obsah packetu, ktere skrz ne protekaji.

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 10. 4. 2015 11:38

Mirku ja bych nebyl tak prisny. Jsem presvedceny ze 99% uzivatelu bude rozumnych a pouzivat to jen z duvodu vyse uvedenych - multimedia + seznam.cz
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 10. 4. 2015 11:55

Ale právě z důvodu toho zbývajícího 1% se musí monitorovat a uchovávat obsah paketů.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod karlos00x 10. 4. 2015 11:59

Obsah paketu ne, na to nikdo nema kapacity a nestanovi to zadny zakon.

Myslel jsem to tak, ze tam nehrozi nejaky vytezovani zakaznickych dat tim poskytovatelem/provozovatelem.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 10. 4. 2015 12:03

Takže pokud to potřebuji pouze ke sledování českých TV stanic v zahraničí,tak by mi to mohlo stačit?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod fclib 10. 4. 2015 13:14

VPN pro verejnost zdarma je super, ale je to na tve riziko. napriklad na foru ceske piratske strany je hromada lidi kteri nekam (na ceske filesharing servery) uploadli neco nelegalniho, protipiratske organizace si je nasly a podaly na ne zalobu. probiha to tak ze o nicem nevite az do doby nez k vam vtrhne policie na domovni prohlidku a v ramci vysetrovani Vam vezme vsechno od pocitacu,tabletu,az po cd/dvd, flashdisky,atd.

Co udelate pokud se nekdo pripoji pres vase VPN, uploadne na uloz.to nejaky nelegalni film a za dva roky u vas zaklepe policie s povolenim k domovni prohlidce? Policii jde o IP, IP je vase = Vy mate problem, to ze jste mel VPN zdarma pro verejnost jim muzete vysvetlovat u vyslechu nebo u soudu. Nejde o to ze Vas treba nakonec neodsoudi a ani nedostanete podminku, ale zabavi vam na nejaky cas vypocetni techniku a budou vas tahat po soudech a na vyslechy.
fclib
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noo3 10. 4. 2015 14:51

vidim, ze niekto by rad chcel pozbierat udaje o uzivateloch. :D

ale prakticke vyuzitie vidim skor na ddos utoky :D
Noo3
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků