Aplikace Google v prohlížeči Chrome

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod drtiKOM 17. 12. 2017 18:24

Ahoj,
chtěl bych nějak přidat do prohlizece Chrome, bud přímo do zalozek nebo jako samostatnou ikonu spoustec Google Aplikaci. Stejny, jako je na uvodni strance Google vpravo nahore, vedle prihlaseni - viz na obrazku č. 1.
Nevíte o něčem takovém? Sice je tam (na obrazku č.2 ) jakysi spouštěč, ale stranka, ktera se objevi, se neda editovat. Tedy alespon jsem neprisel na to jak. Chybi mi pak na tehle strance Překladač, mapy Google apod.

Díky za nejake napady.
Přílohy
screen.jpg
Case: Zalman Z3 se Seasonic Energy Knight SS-500ET | MB: MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85 | CPU: Intel Core i5-4460 | GPU: GIGABYTE GTX 750 Ti OC 2GB | RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1600 | HDD: Samsung SSD 750 EVO - 250GB
drtiKOM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 12. 2017 18:32

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtiKOM 17. 12. 2017 18:59

super, presne tohle jsem potreboval --> tzn. vedet, co dat vyhledat :-) Díky moc!!!
v tuhle chvilku me staci plne tohle: https://chrome.google.com/webstore/deta ... dgoafjpekb

je to defacto presne to same jako na uvodni strance Google.

Klidne ale pridavejte odkazy na podobne vylepseni, ktere na to pouzivate, vyzkousim...
Case: Zalman Z3 se Seasonic Energy Knight SS-500ET | MB: MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85 | CPU: Intel Core i5-4460 | GPU: GIGABYTE GTX 750 Ti OC 2GB | RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1600 | HDD: Samsung SSD 750 EVO - 250GB
drtiKOM
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků