Hledám něco.

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hamfl 24. 3. 2018 17:04

Při nějaké činnosti se narazí na něco zajímavého - a tak se to napíše na papírek, nebo uloží do souboru - a někam se to dá, protože zrovna není čas se tím zabývat. Papírek se později určitě nenajde, soubor také ne - protože bůh ví ve které složce je. Protože nic nezahodím - tak v průběhu hledání určitě zapomenu co to vlastně hledám. No a mezi tím se podaří položit PC.
No a tak mne napadá touha po sw řešení vzdáleně podobnému "koši" ve windows, nebo "Aktovce", nebo "speciální složce" - u které by šel nastavit limit jejího naplnění. Tím myslím, že by se složka ozvala, že je čas jí přebrat a vysypat na CD. Už jsem narazli na to, že něco existující nemohu najít, protože to neumím pojmenovat (aby mi google rozuměl) - a tak se pokouším využít moudro - "Že více hlav více ví" (nebo umí - programátoři). Dík Hamfl.
hamfl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 25. 3. 2018 12:43

V tomto vláknu vynalezneme umělou inteligenci. Hledám něco, nevím co a kde.
Stačí najít pomocí webu, jak používat vyhledávání pomocí manageru a to i v textech uvnitř souborů, jak archivovat a zálohovat. Na CD rozhodně ne. Na externí disk (pokaždé může mít přiřazeno jiné písmeno jednotky) nebo NAS. Jak přidávat soubor s tématickými štítky (jestli se jim říká(?) tokeny). Vyšší úroveň pak je ukládat štítky do SQL databáze. Pokud jste archivář všeho, co se namane, není vám pomoci.
Přesto dám tip: Cobian Backup; ne všechny verze jsou free.
http://www.cobiansoft.com/cobianbackup.htm
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod hamfl 25. 3. 2018 13:02

Zkuste si ještě jednou přečíst - co jsem psal já. Pomohu Vám - hledám rutinu, která by hlídala dosažení naplnění stanovené složky. Vaše ostatní vyjádření - no comment.
hamfl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 25. 3. 2018 13:38

Tak to jste mne dostal, díky za pomoc. Mně stačí klávesa Space v Total Commanderu.
meda2016
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků