T630 - podporuje Mophun?

Diskuze o telefonech Sony, dříve Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Janusx 17. 4. 2005 16:41

Na MM píší, že T630 má jako další herní techn, i Mophun, přes BT jsem ho do founu přetáhla, psalo mi to, že hra se stahuje a pak nic (u javy se stahuje a pak napíše, tato hra byla uložena v Hrach). Je to chyba MM (že tu techn, nema) nebo je chyba ve founu?? Nikde jsem ji nenasla. Díkes za odpověd! :)

//ales76: Upraven název vlákna.
Janusx
Junior

Odeslat příspěvekod Daft 17. 4. 2005 16:58

SE T630 bezne aplikace Mophun podporuje. Vice na oficialnim webu.
Daft
Junior

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 17. 4. 2005 16:58

T630 tuto technologii ma a po stazeni mophunu telefon pise "Hra byla ulozena v menu Dalsi hry"...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Janusx 17. 4. 2005 19:01

Tak bud mam stazeny nejaky divny hry nebo spatnej telefon, normalne mi pise, "probíha stahování" a to je vše, kde je hra uložena mi nenapíše a velikost paměti se nezmenší...
Janusx
Junior

Odeslat příspěvekod Agent 17. 4. 2005 19:40

Nemáš náhodou Windows XP SP2? Mně bluetooth taky blbne. Zkus to stáhnout třeba přes FMA nebo přes Bluetooth File Transfer (bluetooth software).
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod imaster 17. 4. 2005 20:13

Problém bych viděl jinde. Některé morphun hry se skládají z několika částí. Všechny mají stejnou příponu , liší se jen pořadovým číslem v názvu. Pokud nahraješ jen část takovéto hry, tel.nic nenapíše. Takováto hra se musí nahrávat postupně a až po nahránání poslední částí tel. napíše -uloženo v menu jiné hry.

Editováno moderátorem Daft: Věci ohledně možnosti zaslání řešte prosím přes soukromé zprávy.
imaster
Junior