K750i a doručenky

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sluníčko 19. 8. 2005 19:20

Prosííííííím pomoc! Jak vám chodí výpis doručené SMS? Mám totiž problém. Pokud pošlu SMS a druhý telefon, kterému SMSku posílám je zapnutý, přijde mi okamžitě výpis, že zpráva byla doručena. Potud je to v pořádku. Pokud, ale ten druhý člověk, kterému SMSku píšu má telefon vypnutý a zapne ho třeba až za 2 hodiny nebo až druhý den, výpis mi už nepřijde. V nastavení telefonu, mám potvrzenou volbu maximum sítě, vyžádání odpovědi mám také zapnuto a doručenku pochopitelně také zapnutu. Nevíte, kde je problém? Měla jsem Samsunga a tam i po 4 dnech přišel výpis např. Selhalo nebo Doručeno. Copak to K750i neumí? Volala jsem na Oskara a tam mi dali nějaký kód, ale ani s tím to nejde. Ani zákaznická podpora Sonyericssonu to neví. Jaké jsou vyše zkušenosti.
sluníčko
Junior

Odeslat příspěvekod lachtanp 21. 8. 2005 07:31

[quote="sluníčko"tProsííííííím pomoc! Jak vám chodí výpis doručené SMS? Mám totiž problém. Pokud pošlu SMS a druhý telefon, kterému SMSku posílám je zapnutý, přijde mi okamžitě výpis, že zpráva byla doručena. Potud je to v pořádku. Pokud, ale ten druhý člověk, kterému SMSku píšu má telefon vypnutý a zapne ho třeba až za 2 hodiny nebo až druhý den, výpis mi už nepřijde. V nastavení telefonu, mám potvrzenou volbu maximum sítě, vyžádání odpovědi mám také zapnuto a doručenku pochopitelně také zapnutu. Nevíte, kde je problém? Měla jsem Samsunga a tam i po 4 dnech přišel výpis např. Selhalo nebo Doručeno. Copak to K750i neumí? Volala jsem na Oskara a tam mi dali nějaký kód, ale ani s tím to nejde. Ani zákaznická podpora Sonyericssonu to neví. Jaké jsou vyše zkušenosti.A/quote]
Proč nikdo neporadí.Docelavelký problém.Mám K700i,sice pošlu tak 1SMS za měsíc, ale taky žádný klasika doručenka.Přešel jsem z Siemensu.Je to nezvyklé. :hm
lachtanp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k3vin 21. 8. 2005 08:57

Nebude to tim, ze tu zpravu mezi tim smazes 8) ? Ja kdyz to tak udelam, neprijde mi vypis.
k3vin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deglaser 21. 8. 2005 09:45

k3vin píše:Nebude to tim, ze tu zpravu mezi tim smazes 8) ? Ja kdyz to tak udelam, neprijde mi vypis.



Přesně tak. :mrgreen:
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maiky 21. 8. 2005 10:16

koukni se do odeslaných zpráv a tam u ní máš značku že bylo doručeno fajfka..a kdyžtak dej další a zobrazit stav..a uvidíš...
maiky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fido_cz 21. 8. 2005 15:55

Tak jsem to vyzkousel. Poslal sem sms z K750i na vypnuty zalozni telefon. Ten sem zapnul cca po 6 hodinach a dorucenka normalne prisla.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluníčko 21. 8. 2005 19:54

Všem moc děkuji!!!!!!! Zkusila jsem to podle vašich rad a FUNGUJE TO!!!!!!
sluníčko
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 22. 8. 2005 07:20

To mame radost. :D :D :mrgreen: :idea:
deglaser
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků