Co Vám vadí na telefonech SonyEricsson?

Diskuze o telefonech Sony, dříve Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Elint 20. 7. 2005 11:01

pište klady a zápory
.......progress unstopped
Elint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 11:05

to by chtelo trochu upresnit nemyslis?Jak jako vadi na telefonech, co mas presne na mysli?Uved treba konkretni model nebo cast nebo ja nevim ale na tohle se neda dost dobre odpovedet...
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 20. 7. 2005 11:09

Dlouho mu trvalo, nez do svych telefonu vrazil vetsi adresar a vyhledavani podle vice pismen.
A K700i mohl byt jeste lepsi foun, kdyby mel pametovku...
M.
Expert

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 11:10

ale obecne se da rict ze mi vadila pomalost, ale myslim ze od k700i je to v pohode.trochu me stve vyrazne cvakajici klavesnice a pro me relativne malo hlasity reproduktory

naopak se mi libi ze sou fakt vychytany.oproti nokiim maj spoustu vychytavek ktery usnadnujou praci a potesej me jako uzivatele.displej je taky primovej no a prichozi k750i(d750i) ci w800i, to je proste nadhera....
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 11:13

Pomalost? To me netrapi a rekl bych ze K700 je akorat :)
Spis me trosku vadi konretne u K700 ty FW a jejich neohrabanost a porad nekde neco chybi ale jinak nic :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 11:15

Ta kapacita adresáře,ael ta mě osobně nevadí...
Jinak mě štve,že strašně rychle padá cena dolů...
Možná na něco ještě přijdu :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 11:16

Hmmm muzes me rict co ti na tom vadi?
Uz jsem to rikal neklirat je me fatk jedno jestli ma cenu 10korun nebo 10 tisic podstatne je ze se me libi a padne mi..... to je duvod koupeni
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 11:19

Ne mě vadí,že je to dobrej telefon(T630,K700i,...)a ze začátku stojí 14 000,- a pak za rok 6000,-...bylo by lepší kdyby si udržel dýl vyšší cenu-jako nokie :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 11:19

a halvne odkdy zakaznika stve ze je telefon rychle levnej...to je naopak snad dobre nebo ne :hm
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 11:21

Zelik no comment je videt ze toho jeste o zivote moc nevis.....
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 11:24

ale to by si ho pak tezko nekdo kupoval, dyt prave SE tezi z toho ze nabizi pomerne slusnou vybavu a este se mesic po uvedeni zlevni o 2 tisice na krasnou uzivatelsky lehce dostupnou cenu
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 11:25

Zelik píše:Ne mě vadí,že je to dobrej telefon(T630,K700i,...)a ze začátku stojí 14 000,- a pak za rok 6000,-...bylo by lepší kdyby si udržel dýl vyšší cenu-jako nokie :)>/quote]

Myslíš tím jako že ho za rok bude mít každej? Zajímavý, zajímalo by mně jestli by sis tu K700i kupoval za těch 12 000 nebo kolik... tahle sleva ti vadila? :wink:

tschuba: moje řeč, maj asi nejlepší poměr cena:výkon
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Neso 20. 7. 2005 11:30

Pre niekoho je lepsie ked ma mobil stalu cenu. Mne vadi ked ma mobil pri kupe cenu 14000SK a o rok 7000SK. Ja chcem mat vynimocny telefon a nemam rad ked ho ma kazdy clovek. Cim menej ludi ho ma tim lepsie :twisted:
Neso
Junior

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 11:35

mam mobil presne pro tebe: nokia 8800...a bud si jistej ze ve svym okoli budes asi jedinej... :D :D :D
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 11:45

ho_spot ja za ni dal skoro 14 :) a vubec me to netrapi
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 11:48

Proč by mělo, tehdy to byla bomba a stálo to za to :wink:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 11:50

Stoji to za to i ted kdyz se me neco libi tak si to proste koupim a ze druhy den je za tolik me netrapi.... Takhle jsem nikdy nepremyslel
Bud na tom mam a nebo ne :)
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 12:09

Já měl T610 a na měm mě štvalo snad uplně všechno. Kryt z debilního materiálu, na kterym bylo všechno vidět. Fotak to melo jen tak, aby to mohlo bejt uvedeny ve vlastnostech, jinak byl uplne nepouzitelnej. Mala pamet 2MB je k nicemu. To, ze kdyz se vynda SIM, tak se smazou zpravy je taky super vlastnost. Pomaly odezvy telefonu... Proste T610 me zklamala.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 12:11

Hmm ted jsem si vzpomel u K700 me vadi ze pri telefonovani je displej hned od ucha spinavy :)
Ale myslim ze to byla i jinde
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 12:11

tschuba píše:mam mobil presne pro tebe: nokia 8800...a bud si jistej ze ve svym okoli budes asi jedinej... :D :D :D

A nebo jablotron, stoji 5x min nez ta nokia a je to taky unikát.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 20. 7. 2005 12:12

to Driver: Presne tak. Jeste ze jsem si tehdy koupil S55 a ne T610. Na obrazcich se mi libila, nez se mi dostala do ruky.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 12:12

Mo právě on to moc sleví a pak ho maj všichni a to už neni ono :D
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod TiBee 20. 7. 2005 12:21

Ja mám T610. Ten mobil uz má svoje roky. Vtedy to bol brutálne dobry mobil. Kebyze má vacsiu pamat a lepsí foták, stále by patril medzi najlepsie. Má skoro vsetko co potrebujem.
TiBee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 12:22

Ach jo.....
Je videt tvoje pubertalni mysleni....Stejne ti na to dali doma tak nevim o co ti jde
a je me jedno jestli jsem jedinej nebo ne
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 12:23

Zelik píše:Mo právě on to moc sleví a pak ho maj všichni a to už neni ono :DD/quote]

Proč není ono? :) aspoň si s nima můžeš vyměňovat obsah a podobně, nebo to máš jenom na machrování? :) Prostě se na všechny vykašli a užívej si ho =)
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Elint 20. 7. 2005 13:01

souhlas.
Elint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nekolik 20. 7. 2005 13:15

vim ze to sem nepatri k SE ale do tyhle diskuze to patri - nevadi mi ze ma muj mobil hodne lidi pokud ho nevidim na kazdejch 10 metrech kdyz sem za nej dal 14 a ty ostani 8 po pul roce, ale vadi mi kdyz ho ma muj kamos kterej mel vsechny founy stejny jako ja uz od na rozeni -> 3310, 5210, N-gage (pouzival sem ho byl bratruv), 6630, a kdyz sem mu rek ze se mi libi N90 tak ji taky chce... jinak s tim vymenovanim obsahu je to super, a pohodlny - jestli je tu hrubka tak me pls nesrovnavejte s prehistorickou opici protoze fakt se nekontroluju
Buď takový, jaký cheš, aby byl svět kolem tebe.
nekolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 13:17

Horší je když šetříš a bereš brigády bůhvíjak dlouho na nějakýho founa za 5000 a nějakej fracek kterej dělá prd dostane doma high-enda za 16000 jenom když udělá psí oči a poprosí, někdy ani to ne :x
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nekolik 20. 7. 2005 13:24

to je pravda
Buď takový, jaký cheš, aby byl svět kolem tebe.
nekolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tschuba 20. 7. 2005 13:24

to te ale prece nemusi zase tak stvat.Ty prece vis ze si na ten telefon tvrde drel a makal aby sis moh neco takovyho koupit a muzes z nej mit uprimnou radost a vazit si ho, zatimco nakej mrnous nebo zbohatlickej synek ani netusi co je to prace a jak si vazit cenejch vec.Ale on ho zivot nauci, to se neboj...
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 13:26

Nemluvím zrovna o sobě... ale víš jak to děsně naštve? Ještě k tomu když si ten dotyčnej toho telefonu vůbec neváží, přece pro něj nemusel nic dělat...
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 20. 7. 2005 13:28

To je pravda. A taky ho neumi pouzivat naplno...hlavne ze tam ma nejakou hru a MP3.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 13:29

JOJO :)
lidi co si pisi do papiroveho kalendare, maji cisla v notyskach a maji S60 znam moooc :)
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 15:59

IcemanCZ píše:Ach jo.....
Je videt tvoje pubertalni mysleni....Stejne ti na to dali doma tak nevim o co ti jde
a je me jedno jestli jsem jedinej nebo ne

Jestlit o ěmlo bejt na mě tak mi na to doma nedali ani korunu :!: :wink:
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 16:00

nekolik píše: nevadi mi ze ma muj mobil hodne lidi pokud ho nevidim na kazdejch 10 metrech kdyz sem za nej dal 14 a ty ostani 8 po pul roce

Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Elint 20. 7. 2005 16:12

IcemanCZ píše:JOJO :)
lidi co si pisi do papiroveho kalendare, maji cisla v notyskach a maji S60 znam moooc :)

jo tak to ja taky :mrgreen:
Elint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 17:03

Zelik píše:
nekolik píše: nevadi mi ze ma muj mobil hodne lidi pokud ho nevidim na kazdejch 10 metrech kdyz sem za nej dal 14 a ty ostani 8 po pul roce

Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já :)-/quote]

Jo? U K700i mi to tak nepřipadá : )
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 17:11

hot_spot:A já mluvil o K700i?
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 18:20

"Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já"

No řekls to jako by jsi s tím měl zkušenost :wink:
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fido+ 20. 7. 2005 21:51

Nebudu tady popisovat zasadni nedostatky ale drobnosti, ktere muzou prerust v peknou neprijemnost. A sice zamykani klavesnice. Tenhle problem bude nejspis i u ostatnich znacek.

Pri prichozim hovoru dojde k odemknuti klavesnice. To by bylo v poradku kdyby k nemu doslo az pri prijeti hovoru. Klavesnice je odemcena po celou dobu vyzvaneni. Pokud mate napr. vypnute zvoveni, muzete behem prichoziho hovoru snadno namackat na klavesnici telefonu v kapse nejakou blbost. Problem je v tom, ze pokud cokoliv namackate (treba i jen jeden znak), klavesnice zustane odemcena. Takze klidne za pul hodiny po nezvednutem hovoru si v kapse postupne namackate neco. Pri vetsi smule pak to neco vytocite. Pokud je to zahranicni cislo a nahodou existuje, muze se to prodrazit.
Podobna situace je u prichozich sms. Prichozi sms odemkne klavesnici pro precteni bez nutnosti odemykani (dalsi klavesy jsou zamcene). Dobre ale ma to jednu vadu. Jestlize se vam v kapse takova sms otevre, zaroven se uplne odemkne klavesnice a zustane odemcena dokud nevyskocite z rezimu zprav. Bez problemu pak opet namackate nahodne cokoliv podobne jako v predchozim pripade.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 22:03

hot_spot píše:"Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já"

No řekls to jako by jsi s tím měl zkušenost :wink:-/quote]

To jsem myslel všeobecně...
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 23:56

hmm ted jsem se zasmal :-) jsem na chate pres gprs a neslo me to pripojit musel jsem nabit telefon na polovinu a pak to teprve slo :)) ach jo
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Samsonov 21. 7. 2005 09:04

no...dřít se po brigádách na nějakej pitomej mobil za 5 nebo 10 tisíc, to JE opravdu kravina. A co teprve potom skřípat zubama, když ho zlevňujou měsíc co měsíc. :D To ani nemluvim o tom, jak si tito experti(co na něj dřeli měsíc na brigádě a byli furt o hladu) stále bojí, aby se jim nepoškrábal display a neustále celej foun leští hedvábným hadříkem, aby se spolužáčkám stále líbil. :D
To že má někdo mobil odřenej(či jinak zničenej), svědčí pouze o tom, že ho skutečně používá a nemá ho jen na okrasu.
Já mám svojí cenovou hranici, takže přes 2 tisíce bych nikdy nešel. A pokaď se to dělá jako s PC(lehká inovace každej rok), výsledné náklady jsou často nulové...s přispěním Bonus programu :D Pak mi opravdu nevadí, že ho náhodou odřu. A od rodičů nejni ani koruna. 8)
Samsonov
Junior

Odeslat příspěvekod Elint 21. 7. 2005 09:46

Fido+ píše:Nebudu tady popisovat zasadni nedostatky ale drobnosti, ktere muzou prerust v peknou neprijemnost. A sice zamykani klavesnice. Tenhle problem bude nejspis i u ostatnich znacek.

Pri prichozim hovoru dojde k odemknuti klavesnice. To by bylo v poradku kdyby k nemu doslo az pri prijeti hovoru. Klavesnice je odemcena po celou dobu vyzvaneni. Pokud mate napr. vypnute zvoveni, muzete behem prichoziho hovoru snadno namackat na klavesnici telefonu v kapse nejakou blbost. Problem je v tom, ze pokud cokoliv namackate (treba i jen jeden znak), klavesnice zustane odemcena. Takze klidne za pul hodiny po nezvednutem hovoru si v kapse postupne namackate neco. Pri vetsi smule pak to neco vytocite. Pokud je to zahranicni cislo a nahodou existuje, muze se to prodrazit.
Podobna situace je u prichozich sms. Prichozi sms odemkne klavesnici pro precteni bez nutnosti odemykani (dalsi klavesy jsou zamcene). Dobre ale ma to jednu vadu. Jestlize se vam v kapse takova sms otevre, zaroven se uplne odemkne klavesnice a zustane odemcena dokud nevyskocite z rezimu zprav. Bez problemu pak opet namackate nahodne cokoliv podobne jako v predchozim pripade.

Dobrej postreh, dik
Elint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Orbb 25. 7. 2005 19:42

Jedine co mi na SE vadi je absence EDGE ... A divim se ze to snad vadi jen me :-)
Orbb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 7. 2005 12:23

Orbb píše:Jedine co mi na SE vadi je absence EDGE ... A divim se ze to snad vadi jen me :-)

Mně to začíná vadit taky, když vidím jak rychle stahují soubory Nokie s EDGE... :?
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fido+ 27. 7. 2005 15:30

Jo tak to je nas vic. Me to vadi taky.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 7. 2005 15:56

Me napriklad vubec to pokryti neni tak velke na to abych se s tim zatezoval :-) az to bude pokryte jako signalem a bude to fungovat kde si vzpomenu a ne jen ve velkych mestech apod... Tak me to bude vadit take...
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 7. 2005 21:44

IcemanCZ: není velké? Zajímavý, já to zkoušel v jedný p*deli daleko od větších měst a fungovalo to...
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 7. 2005 21:52

hot_spot tak jinak nefunguje to kde bych to vyzil a potreboval..... proste to nepotrebuju.... Pro me bude zajimave az UMTS
IcemanCZ
Mírně pokročilý