K750i - přehrávání videa

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 31. 7. 2005 09:46

z .avi do .3gp je dobrej pvAuthor
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod tom.jurny 31. 7. 2005 10:48

SPSS píše:jo kdyby sis koupil mobil ze symbianem, ten ma primo aplikaci na prehravani filmu a kvalita je fakt dobra oproti tem videum v 3GP

No přehrávání filmu na mobilu je teda pěkná kravina, už jsem se dluho takhle nezasmal. Mě se zdá mala moje 36ti palcova 16:9 TV. No ale když někomu stačí mobil. Už vidím jak lidi nechodí do kina a koukaj se na filmy na svojich pidi mobilech. Když už jsme u programu na Simbian jde nějak obejit to skracování SMS. To je jeden z důvodu proč bych nešel do simbianu. Postě nehodlám platit za sms jednou tolik.
tom.jurny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr_vasek 31. 7. 2005 11:20

no já si myslím,že to kravina rozhodně není. Samozřejmě,že to nemůže nahradit sledování filmů v televizi,či na počítači,ale rozhodně to není špatný ke zpříjemnění volného času. Mám ještě dotaz ohledně titulek-jak je můžu natáhnout do již zpracovaného soboru 3gp?nebo to musím už při konvertování?
petr_vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom.jurny 31. 7. 2005 11:27

počkej ty chceš číst na displeji 3 X 3,5 CM titulki ? :lol:
tom.jurny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr_vasek 31. 7. 2005 11:30

taky sem tomu nevěřil,že by to mohlo jít,ale měl sem možnost to vyzkoušet a dá se to přečíst docela v pohodě.Tys to zkoušel,nebo jen soudíš ze svého úsudku?
petr_vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.a.d.e.k. 31. 7. 2005 11:31

tom.jurny : je jasny ze na vse jsou aplikace , treba i na to zkracovani sms . Koukam ze si to tu nepochopil !!! Je jasne ze nevimenis kino za mobil !! Treba do autobusu nebo na delsi cesty to je idealni , uz vidim jak tahas tu TVOJI 36ti palcovou mrchu ....
N5110->SE T610->N6610i->NEC e616->N3230
Operátor: Eurotel
R.a.d.e.k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr_vasek 31. 7. 2005 11:34

moje řeč,do autobusu ideální věc...
petr_vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom.jurny 31. 7. 2005 11:43

petr_vasek píše:taky sem tomu nevěřil,že by to mohlo jít,ale měl sem možnost to vyzkoušet a dá se to přečíst docela v pohodě.Tys to zkoušel,nebo jen soudíš ze svého úsudku?e/quote]

Ne nezkoušel ani tento telefon nevlastním. Ale chci si ho pořídit proto sleduji tyhle fora. Určitě zkusím i video, ale stale nevěřím že to bude nějak moc použitelný.
tom.jurny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr_vasek 31. 7. 2005 11:50

já ten telefon mám a kvalita videa mě velice překvapila.vůbec mě nenapadlo,že bych si tam někdy mohl pustit nějakej film,spíš jen krátké klípky,ale už sem si i některá videa překonvertoval a kvalita není vůbec špatná.titulky se dají přečíst.samozřejmě,kdo má horší zrak tak bude mít asi problémy :) akorát by mě zajímalo jak tam ty titulky mohu natáhnout.a také to chce větší kartu,těch 64 mb je fakt málo.chce to tak giga...nevíte o levném internetovém obchodě?
petr_vasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bury 31. 7. 2005 19:58

z mýho pohledu je nejlepší program pro převod ImTOO 3GP video conveter, je tam jen pár nastavení, které zvládne skoro každý. Aktualni verze 2.1.50, je to sice shareware, ale dá se stáhnout crack stačí hledat...
...
Bury
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků