K500 - problém s nahráváním aplikací

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vooita 25. 5. 2005 08:05

zdravíčko,
mám problém, že když chci přes USB kabel (originál dcu 11) nahrát aplikace nebo hry do K500i, tak to prostě nejde. Složka není v PC vidět. Všechno ostatní, obrazky, schémata, videosoubory a zvuky a jiné tam mám. Používám aplikaci MyPhone explorer, ale stejný problém mám i s Filemanager a mobileedit.
Zkoušel jsem stáhnout aplikaci z wapu a bez problémů jsem to mohl dát do složky aplikace.

Telefon mám teprve chvilku tak mě prosím poraďte.
vooita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vooita 25. 5. 2005 08:06

ještě doplňuji, že nejdou vidět složky aplikace a hry
vooita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukyn.v 25. 5. 2005 09:44

V žádném file manageru složky "Aplikace" a "Hry" neuvidíš. Telefon sám pozná, že se jedná o hru nebo aplikaci a při natažení se tě zeptá kam uložit.
Jinak já používám IrDA a když chci nainstalovat nějakou hru nebo aplikaci, tak ji dám v PC odeslat na jiné zařízení (kontextové menu přímo na souboru, který chci poslat do tel. a položka "odeslat na jiný počítač"), což je v tomto případě telefon. Dáš odeslat a tel. se tě zeptá, jestli chceš přijmout daný soubor.
U kabelu by to mělo být podobné... Akorát nevím, jestli neni ještě potřeba k tomu kabelu nějaký ovladač (program) aby počítač poznal, že je k němu připojeno jiné zařízení, tedy telefon. Někdo to tady na fóru psal, ale přesně si to nepamatuju.
lukyn.v
Junior

Odeslat příspěvekod vooita 25. 5. 2005 10:19

Díky za pomoc, je to tak, složky vidět prostě nejsou. Připojuji odpověď z podpory zákazníku SE.
cituji:
Pri kopirovani napr. her z pocitace do telefonu pomoci aplikace File Manager postupujte tak, ze po uchopeni souboru mysi z adresare na disku PC soubor mysi uvolnite v bilem prostoru pod zobrazenymi adresari v ramci pameti telefonu. Nasledne se Vas telefon zepta, zdali si prejete soubor/hru ulozit do GAMES. To potvrdite a hra se Vam prekopiruje mezi hry.
vooita
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků