Sony Xperia XZ3 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 5. 2019 18:24

Android Q přináší několik důležitých novinek (Sony Xperia XZ3)

https://www.youtube.com/watch?v=0Fh93OgNl_0
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 13. 5. 2019 02:41

Sony Xperia XZ3 prostě šmejd a předražený on to ještě někdo kupuje?
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 10. 2019 08:49

Sony Xperia XZ3 obdrží Android 10
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 1. 2020 14:53

Pánové co by jste mi poradili místo Sony Xperie XZ3 kamarád měl XZ3 rok a půl a už šel do ...
Před XZ3 měl XZ2 :D :D a teď babo raď?
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nalap 7. 3. 2020 17:24

tomas fuk 1 píše:Jo, tam jsem nedavno byl a taky jsem se toho moc nedozvedel. Ale mas pravdu, ze uz je to aspon mesic a neco tam mohlo pribyt. Tak se tam asi regnu a zeptam se. Diky, ze jsi mi to Xperia forum pripomenul.
Me prave prijde divne, ze se tu neobjevil ani jeden majitel.


-- 7. 3. 2020 17:37 --

Já měl Sony Xperia Z3 Compact skoro 5 let, žádný velký pádlo, akorát do ruky, skvělá výdrž 2 dny, velmi odolný, výbornej MP3 přehrávač, ještě pořád funguje, ale používám ho jako záložní, byl 1x v opravě, nedám na něj dopustit, teď mám bohužel, velkou 6" lopatu-Xiaomi Mi A3. Je docela nabušenej, 4/128 GB + 128 GB paměťovka. Kdyby se objevila Xperie do 5,5" s podobnou výbavou jako ta MiA3 šel bych bez váhání do ní !

-- 7. 3. 2020 17:46 --

rajs píše:Sony Xperia XZ3 prostě šmejd a předražený on to ještě někdo kupuje?

NENÍ TO ŠMEJD, 5 LET SLOUŽIL DOBŘE, ŽÁDNÁ VELKÁ LOPATA, VÝDRŽ 2 DNY, DOBRÁ ODOLNOST, SKVĚLEJ MP3 PŘEHRÁVAČ, BYL I VE VODĚ, PROSTĚ DRŽÁK !
nalap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 4. 2020 11:24

Sony Xperia XZ3 obdržela aktualizaci 52.1.A.0.672
Dubnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků