Sony Xperia XZ3 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 8. 2018 10:17

Xperia XZ3 bez výřezu a designových proměn stále sází vše na jeden fotoaparát

Doufáme, že si Xperii XZ3 budeme moci vyzkoušet již na veletrhu IFA 2018 v Berlíně, kde má být 30. srpna představena. Do té doby se musíme spokojit s dalším únikem renderu ze stránek MySmartPrice, kterému se ovšem nedá na 100 % důvěřovat.

Z renderu, je-li opravdový, můžeme pozorovat, že Xperia XZ3 má skutečně pouze jednu kameru. Ta má extrémní rozlišení 48 Mpx, na kvalitu výsledných fotografií si však budeme muset počkat. Hned pod kamerou se nachází snímač otisků prstů a pro pohodlnější focení má telefon i dedikované tlačítko věnované fotoaparátu.

Z výbavy můžeme očekávat to nejlepší – Snapdragon 845, 6GB RAM + 128GB interního úložiště a displej o velikosti 5,7 palců s poměrem 18:9 bez výřezu, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří „notch“ nemají rádi. O tom, jak se nová Xperia povedla, vás budeme moci informovat již za několik dní.

Obrázek


Bude to krasavice. Sony Xperia XZ3 uniká ve 4 barevných variantách

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 29. 8. 2018 20:23

Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broken007 30. 8. 2018 11:29

Jestli k ní budou zase ty sluchátka jako u XZ2, tak není co řešit.
Broken007
Junior

Odeslat příspěvekod copper 30. 8. 2018 14:08

+ neni notch
+ always-on displej
± vysoke rozliseni vs. spotreba (kompenzovano OLED panelem)
- svetelnost objektivu F2.0
- objektiv nema OIS
- pouze 4 GB RAM
- pouze 64 GB uloziste
- vysoka hmotnost (193 g)
- proti konkurenci stale pomerne velke ramecky
- nizko umistena ctecka otisku
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 31. 8. 2018 14:35

copper píše:+ neni notch
+ always-on displej
± vysoke rozliseni vs. spotreba (kompenzovano OLED panelem)
- svetelnost objektivu F2.0
- objektiv nema OIS
- pouze 4 GB RAM
- pouze 64 GB uloziste
- vysoka hmotnost (193 g)
- proti konkurenci stale pomerne velke ramecky
- nizko umistena ctecka otisku


-Lepsie by som to uz nenapisal.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 9. 2018 11:36

Známe cenu a dostupnost Sony Xperie XZ3 pro český trh, za lidovku to nebude

https://www.mobilmania.cz/clanky/zname- ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2018 21:06

Jak funguje Side Sense na OLED displeji Xperie XZ3

https://www.mobilmania.cz/clanky/k-cemu ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2019 17:35

Sony Xperia XZ3 Přestala podporovat Xperia Schémata
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 4. 4. 2019 15:29

Zdravim.
Je tu vubec nekdo, kdo tenhle telefon vlastni???
Ac nerad, tak musim Lumii 950 XL opustit. Banka mi zarizla aplikaci pro mobilni bankovnictvi, ktere pouzivam dost casto. Takze se musim podivat po necem s Androidem. Bohuzel.
Chtel bych proto vedet, jestli tenhle telefon nekdo vlastni, jak je spokojeny. Zajima me predevsim kvalita signalu. Jak GSM, tak wifi. Dale me zajima kvalita fotoaparatu. Uplne nejlepsi by bylo srovnani kvality fotoaparatu s Lumii 950 XL. Vydrz baterie neresim, vetsinou se jedna o jednodenni telefony. S Lumii vydrzim bezne 2 dny, ale neni problem ji vybit za pul dne.
Rad bych si pockal na Sony Xperia 1, ale kdovi, kdy se objevi na nasem trhu.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 4. 4. 2019 16:07

Tady lidi co mají Sony moc nechodí.Musíš na xperia forum,tam je uživatelů hodně a rádi ti na vše odpoví. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 4. 4. 2019 16:16

Jo, tam jsem nedavno byl a taky jsem se toho moc nedozvedel. Ale mas pravdu, ze uz je to aspon mesic a neco tam mohlo pribyt. Tak se tam asi regnu a zeptam se. Diky, ze jsi mi to Xperia forum pripomenul.
Me prave prijde divne, ze se tu neobjevil ani jeden majitel.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 4. 2019 16:47

Jj, xperia cz a forum bezi pekne a je tam celkem zivo. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hamon 20. 4. 2019 11:58

tomas fuk 1 píše:Jo, tam jsem nedavno byl a taky jsem se toho moc nedozvedel. Ale mas pravdu, ze uz je to aspon mesic a neco tam mohlo pribyt. Tak se tam asi regnu a zeptam se. Diky, ze jsi mi to Xperia forum pripomenul.
Me prave prijde divne, ze se tu neobjevil ani jeden majitel.

Ono nejvíc mají lidi XZ2 protože to byl očekáváný nový telefon od Sony a přívrženci Sony nakoupili a XZ3 přišla hned brzo po XZ2 takže nikdo to hned jasně nebude měnit když je krom displeje vše stejné.Navíc použité telefony od Sony se blbě prodávají
Sám mám XZ2 a jsem spokojený . X1 je dlouhá ,hnusná ,úzká plácačka tu bych nechtěl
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 20. 4. 2019 18:44

Ja mel od Sony jen 2 telefony. Prvni byl jeste Sony Ericsson K800i a druhy byl Sony Ion. Ten Ion byl vcelku ok, ale cca po pul roku se najednou totalne zmrsil fotoaparat. Zadna fotka nebyla ostra, Vsechny rozmazane, nepomohl ani stativ. Proste software chyba po aktualizaci. Na stesti se mi ho podarilo prodat. Takze vim, jak tezke je prodat telefon od Sony. Nelehky ukol.
Co me dopalilo u toho Sony Ion bylo to, ze Sony reklo, ze dalsi aktualizaci systemu dostanou jen pristroje, ktere maji velikost dispeje 4,5 palce a vic. Ion mel 4,55 palce a aktualizaci nedostal. Dostal jen jednu, z androidu 4.0 na android 4.??? uz si nepamatuji to oznaceni a ta zmrsila fotoaparat. Tovarni nastaveni jsem delal pred prodejem a fotak byl furt zmrseny.
Takze jsem uz u Sony trochu opatrny. Ted uz se to udajne vsechno zlepsilo, myslim tim podporu, ale ta pachut tam stale je.
Na druhou stranu si rikam, ze kdyz tu nejsou zadne negativni prispevky na XZ3 tak asi bude dobry. Protoze spokojeny majitel nema potrebu nikde psat, jak je nadseny. A neverim, ze tu nechodi a neni ani jeden majitel XZ3.
Takze uz jsem na 99% rozhodnuty, ze pujdu do XZ3. Sice lonsky model a tak trochu zastaraly, ale to je mi jedno. Snad si fotakem nepohorsim o proti nynejsi Lumii 950 XL.
Nakoukl jsem do vlakna o Sony XZ2, kdyz je to skoro ten samy telefon, krom rozmeru a displeje. A zadny uzivatel. Jen mistni spameri.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků