Sony Xperia XZ2 Compact - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Sony, dříve Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod handyouch 13. 8. 2018 16:22

"zumzumzum" - mě se zdá že jsi jediný koho ještě Sony zajímá :-)
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Huawei P20 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone X s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 8. 2018 16:40

handyouch : no jo :D ale třeba nás bude ještě víc..
Kamarád nedávno utopil Sony Xperia XZ Premium :D takže nebudu sám...
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 8. 2018 08:29

Sony XPERIA XZ2 Compact odbdžela novou aktualizaci 51.1.A.11.26

https://youtu.be/41HP8LabIrA
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 20. 8. 2018 09:01

Nejsi sam. Xperie ovsem nastesti funguji bezproblemove, tak majitele nepotrebuji chodit brecet na forum jak jim to a to nefunguje.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 20. 8. 2018 09:43

handyouch píše:"zumzumzum" - mě se zdá že jsi jediný koho ještě Sony zajímá :-)

Tak jediný rozhodně není,já na Sony nedám dopustit, po Samsungu S3 a S4 jsem přešel k Sony Z3 a až na fotoaparát maximální spokojenost. Potom jsem vyzkoušel Samsung S6, ten mi nevyhovoval tak šel po měsíci pryč. Koupil jsem S7 a měl ji hlavně kvůli tomu že dobře fotila, jinak žádné nadšení se nekonalo. No a na podzim jsem už měl Samsungu a velkých telefonů plné zuby, tak jsem koupil dvě XZ1 Compact pro mě i ženu a opět maximální spokojenost. Kvalita fotoaparátu se posunula na úroveň S7 a další telefon bude zřejmě XZ3 Compact. Jinak doma máme 5 Xperií a bez jediného problému. A to je taky důvod, proč není třeba někde pořád psát a ptát se na rady, když v podstatě vše funguje na výbornou. Hlavně po sw stránce je Sony na špici. Odladěnost, výdrž baterie, rychlost aktualizací, tady nemají konkurenci.
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kony123 25. 8. 2018 11:53

Nevíte někdo, kde v okolí Brna nebo přímo v Brně lze vyzkoušet v nějakém elektru Sony telefony? Vím, že electroworld měl kdysi stánek Sony, ale už tam tuším není. Používám iPhone 8 kvůli velikosti telefonu, nesedí mi lopaty, ale vadí mi až otravně nízké PPI, takže mě docela začala zajímat Xperia XZ2 compact. Nejdřív bych před koupí ale chtěl zkusit rozměry telefonu a jak sedí v ruce.
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2018 11:56

Datart, Mobil Pohotovost
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kony123 25. 8. 2018 12:08

V datartech jsem byl ve dvou a nikde nové xperie neměli. Vždy je tam jen jedna Xperia (nějaká L1) a tím to končí.
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2018 18:49

Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránka