Sony Xperia XA2 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daff.cz 17. 2. 2018 22:57

Nick Cave píše:má XA2 Ultra notifikační diodu?


Ano, má. Multi barevnou.
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 18. 2. 2018 09:56

Mohu se prosim zeptat,
1. Jak je na tom fotak pri foci v vecer i v noci? Muzete sem dat nejake fotky?
2. Vydrz baterie pri intenzivnim pouzivani?
3. Jak je na tom displej na ostrem slunci? Vim, ze v zimnim obdobi je to tezke vyzkouset.
4. Je pravdou, ze fotak ma funkci HDR pouze v manualnim rezimu?
5. XA 2 Ultra opravdu nema nocni rezim displeje?

Popravde premyslim mezi touto Sonkou a Mate 10(bez Pro). Tez je otazka, zda Sony bude podporovat i stredni tridu ohledne budoucich aktualizaci.

Diky predem za odpoved.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 18. 2. 2018 20:34

Kamera - asi to nebude žádná hitparáda.. v zahraničních recenzích vytýkáno "Camera poor inside & in low light".
Naopak jako plus uváděno nejčastěji "Excellent battery life".
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daff.cz 19. 2. 2018 05:52

Kdo nestihl víkendovou akci v TS Bohemii za 9999,- tak nabízím svou objednávku. Mám tam objednaný jeden kus a měnit telefon kvůli ušetřenýmu litru nebudu. daff.cz@hotmail.cz

Jinak co můžu potvrdit, tak je excelentní výdrž baterie. Noční režim nemá, ale stejně jsem ho nikdy nepoužil, takže mi to je celkem jedno. Viditelnost displeje na přímém slunci je taky výborná.
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2018 10:57

Mě by zajímalo, jak moc jsou u XA2 Ultra ta tlačítka na boku citlivá na dotyk, zapínání a fotoaparátu, protože v těch místech sedí telefon v dlani, tak jestli nehrozí nechtěné zapnutí/vypnutí přístroje nebo náhodné spouštění fotoaparátu
Díky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cannon522 19. 2. 2018 11:20

nevíte kde koupit pouzdro na tento mobil,ne flipové,jen zadní strana.děkuji.
cannon522
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daff.cz 19. 2. 2018 12:33

Ještě nikdy se mi ty tlacitka nepodarilo zmáčknout omylem při držení. Jsou citlivá tak akorát, omylem je nezmacknes, ale zase nemusíš vivinout žádnou abnormální sílu pro jejich zmáčknutí.

Jinak kryt na záda telefonu jsem objednával na ebay. Pokud přehodis ebay na Evropu a nakupuje z VB nebo z Německa cca do 4 dnů to máš doma.

Zatím ale netrpělivě čekám na kryty od nillkinu.

-- 19. 2. 2018 12:36 --

Jinak mohli by jste někdo vyzkoušet jestli vám funguje s xa2 ultra android pay v jiných obchodech než v albertus a lidlu? Krom těchto dvou obchodu nejsem schopen telefonem nikde zaplatit.
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Dodike 20. 2. 2018 16:15

Poprosim, ma niekto odskusanu kvalitu zadneho fotaku? Uvazujem o zakupeni, mobil sa mi velmi pozdava orig dizajnom.
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red98 20. 2. 2018 17:01

Xperie vo vseobecnosti podavaju priemerne az podpriemerne vysledky vo foteni. Nebude preto prekvapenim, ked to bude pri tomto mobile podobne. Ak Vam ide o fotenie poobzeral by som sa po samsungu, apple, pripadne huawei.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2018 17:04

Dodike píše:Poprosim, ma niekto odskusanu kvalitu zadneho fotaku? Uvazujem o zakupeni, mobil sa mi velmi pozdava orig dizajnom.

počkej, až vyjdou recenze, tam se dozvíš jak Xperia XA2 Ultra fotí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 2. 2018 08:50

Sony Xperia XA2 Ultra (recenze)

https://youtu.be/OtAq2bKudLg
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 2. 2018 10:40

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodike 21. 2. 2018 18:05

red98 píše:Xperie vo vseobecnosti podavaju priemerne az podpriemerne vysledky vo foteni. Nebude preto prekvapenim, ked to bude pri tomto mobile podobne. Ak Vam ide o fotenie poobzeral by som sa po samsungu, apple, pripadne huawei.

Mám LG V20 a nerad by som s kvalitou fotiek išiel dole. Apple nemusím, chápem, že samsung je s fotenim ok, favoritom je aj mate 10 ale tento velký Sony má unikátny dizajn, velmi sa mi páči. Mal som xperia z Ultra, výborný mobil, ale mizerný foťák a toho sa obávam aj tu :(
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 2. 2018 18:18

v recenzi výše dopadl foťák XA2 Ultra velmi dobře..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodike 21. 2. 2018 18:32

Nick Cave píše:v recenzi výše dopadl foťák XA2 Ultra velmi dobře..

Vyzerajú dobre. Počkám ešte na ďalšie recenzie.
Dodike
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků