Sony Xperia XZ1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 13:53

Kdoví, co je to za čórku z jakýho kamiónu, už nevim, kde jsem to kupoval... Esli se to dá dohledat podle imei/seriovýho čísla někde...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Robin212 21. 1. 2019 09:06

Ahojte,
uvazujem nad kupou tohto telefonu ale na zahranicnych forach sa vela uzivatelov stazuje na nespravne fungovanie automatickej regulacie jasu co sposobuje "blikanie" displeja. Je toto uz opravene alebo na to Sony kasle pretoze toto je vec kvoli ktorej by som si tento telefon nekupil.
Robin212
Junior

Odeslat příspěvekod Robert.Hujer 21. 1. 2019 12:22

Niceho takoveho jsem si nevsiml. XZ1 mam od cca 7/2017
Robert.Hujer
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 24. 1. 2019 16:15

Dnes vypuštěn nový FW 47.2.A.6.30 . Aktuálně u nás dostupný pro telefony řady XZ1 od TM CZ. :-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nevlad 28. 4. 2019 10:41

Zdravím, chtěl bych k XZ1C nějaké SmartWatch. Koukám, že Sony v současnosti žádné nenabízí (SmartWatch 3 SWR50 už nejsou k sehnání). Máte zkušenost s jinými značkami? Mnoho funkcí nepotřebuji, prioritou je pro mne výdrž baterie a funkce Anti-Lost, ale taková, která opravdu spolehlivě funguje. Ty různé přívěsky typu iTag jsem zkoušel, ale příliš spolehlivý nebyl ani jeden.
Edit: ještě požaduji aby fungovalo GooglePay
nevlad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miuan 3. 5. 2019 02:43

Zdar vsem,

znicehonic mi zdechl mobil, vecer normalne fungoval, ale rano byl komplet mrtvy, ani nereagoval na nabijeni (kontolka se nerozsvitila), proste nic, nekonalo se zadne zmoknuti, bouchnuti o zem a podobne. Je jasny ze to je na servis nebo na vyhazov. A mam dva dotazy v teto souvislosti.
1. jestli se toto nekomu stalo, respektive jestli to je nejaka casta (tipicka) porucha tohoto modelu, a pripadne co je na vine?
2. ma cenu to davat do servisu? Jakoze mam na mysli ze bych chtel zachovat vodeodolnost, i kdyz to je diskutabilni, a ohled na to jestli servis nebude drazsi nez kdyz koupim novy.
Miuan
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2019 04:04

Oprava se nevyplatí, kup nový.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafí 10. 5. 2019 12:40

Zdravim pánové

Uvažuji o náhradě za mou xperii X Compact

zvažuje XZ 1 či 2 Compact (nějakou lopatu nechci)

někdo tvrdil že již nemají odemknutí a zamknutí obrazovky poklepem :-)

nevíte co je na tom pravdy?

Díky
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod Nazdárek 13. 6. 2019 10:13

Pro ukládání pořízených fotografií si můžu vybrat mezi interním úložištěm a SD kartou. Při nastavení SD karty se všechny pořízené fotky ukládají do složky 100ANDRO. Existuje možnost zvolit si svoji nějakou jinou (další mnou vytvořenou) složku na SD kartě a aktuálně ukládat pořizované fotky mezi nimi dle potřeby? Nebo je jedinou možností přeskládat fotky až po jejich pořízení z 100ANDRO do nějaké mé složky?
Nazdárek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 7. 2019 12:53

ThombA píše:Ahoj,
2 roky používání a opět stejný problém jako u minulých generací nebo typů telefonů Sony:
- problém s bluetooth - zapíná a vypíná se samo bez ohledu na nastavení
- hřeje se tak, že jsou vypálené fleky na displayi
- absence dokovacích portů je největší chyba, kterou udělali u nových modelů - konektor USB-C nevydrží každodenní zapojování na nabíječku - vylomila se boční pružinka a nejde zastrčit konektor do slotu.

Jinak proti ostatním telefonům má Sony nejlepší software - kdo nevyzkoušel nepochopí!!! V tom se musí ostatní ještě hodně učit... šel jsem po výše uvedených zkušenostech do jiné značky a tvrdě jsem narazil na křováckost a vývojáře na stromech = nic než Sony nechci, takže po výkendu s novým telefonem (Motorola Z3 Play kvůli baterii) opět vybírám něco od SONY, otázka zní co???


2roky si používal XZ1c v době, kdy ten telefon byl na světě jen rok? Zajímavé..co si z toho má člověk asi tak vzít..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků