Sony Xperia XZ/Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 24. 5. 2017 10:23

U kazde podobne akce je v disclaimeru napsano, ze je to "do vyprodani zasob". Faktem ovsem je, ze Nemci si mohou stale objednavat XZ Premium se sluchatky zdarma (coz vzhledem k tomu ze akce konci za tyden znamena ze uz jim mozna vydrzi az do konce), tak Cesi maji smolika.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 24. 5. 2017 11:33

Dalsi recenze XZ Premium, ktera potvrzuje, ze tohle se Sony fakt povedlo:
http://www.techradar.com/reviews/sony-x ... ium-review
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 24. 5. 2017 23:43

Taky jsem stihl objednat se sluchátky, třeba se to Sony podařilo...
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 7. 6. 2017 15:29

Tak telefon je krasnej ale zada budou vecne upatlany na ne silokonovej kryt ale s cim jsem bojoval az jsem to vzdal je slot pro prvni sim ten jsem nejak nepobral :roll: jinak sluchatka jsem dostal cerny.Tak update kancelarskou sponkou to jde relativne dobre akorat nepochopim proc to neni v tom chlivku v dvirkach v jednom.Stejne kdyz to clovek z boku otevre tak se telefon restartuje jak kdyby se vyndala sim
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 9. 6. 2017 18:11

jak jste na tom s vydrzi??ja mam cca 2 hod volani denne par sms a hodku net a dam cca 1.5 dne plus hrani okolo v menu atd hry zadne, ale fotky co davam na manual lepsi jak na lumia 1020 coz jsem mile prekvapen dneska zkousim zpomalovak a fakt uzasny, kdyz to ale cekas na momentky nepouzitelny dle me jinak foceni jak zmacknes mas obrazek to je vyborny
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 9. 6. 2017 21:23

Chtěl jsem se vás jen zeptat, jaký používáte režim displeje? Standard nebo ten superživý? Dále by mě zajímalo, jestli se někde dá nastavit rozlišené displeje nebo telefon stále jede na 4K?
Jinak sluchátka luxus :-)
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 10. 6. 2017 07:15

Hele pouzivam standart protoze ten super mi prijde jak na tv fotbal rezim a sluchatka me teda prekvapily jsou pecka ale ja je prodal jelikoz jich mam nekolik.Mam k PS4 a k tv mam Sony MDR-1ABT takze jsem to nejak neresil.Rozliseni displeje jsem nechal jak je
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 10. 6. 2017 07:22

No a dá se někde nastavit rozlišení toho displeje?? Mně to připadá, že je tam nastaveno Full HD.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 11. 6. 2017 11:53

Mimochodem, funguje vám WIFI hotspot?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 11. 6. 2017 12:32

hotspot mi jede proteze jinak mi ps4 nejede ale vypina se nevim proc ale nefunguje na 100%
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 11. 6. 2017 12:36

Mně nefunguje vůbec, zařízení se na to připojí, ale internet nejde, stále to hlásí chybu DNS.
Zkoušel jsem oba sloty SIM.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 19. 6. 2017 15:21

Tak napisu nejake poznatky.Ctecka je ultrarychla oprpti treba huawei p9,foceni zatim si s tim hraju ale fotky vyborne a zpomalene video no chce to mit cit pro moment to zachytit zpomalene ale kdyz se to podari stoji to za to.Jinak vydrz baterie v pohode den,bez netu a jen volani a messengery tak dal 2,5dne.Kdo je citlivej na otisky prstu tak na zadech telefonu se zblazni ja to vyresil silikonovym obalem.Displej to je kategorie sama pro sebe lepsi jsem nevidel :tleskani a treba cteni na primem slunicku je uplne na pohodu.Zatim musim rict ze jsem max. spokojen
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 6. 2017 17:59

re: Honza20
zmen si na vsech zarizenich od routru , po telefon, dns na google dns. problem vyresen..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 28. 6. 2017 16:11

Tak hotspot uz nejede po predesle aktualizaci uz vubec nefunguje.Jinak takovej bonbonek tenhle telefon jsem si koupil proto abych nenosil dva telefony muj a sluzebak a vcera jsem vyfasnul ten novy htc u11.Telefony srovnatelne dle me displej lepsi sony,vydrz jelikoz si s nim hraju o neco horsi nez sony, ty zada jsou magnetem na veskere otisky a bordel uplne stejne na tom oba dva .Fotky co jsem si nafotil v praci jsem porovnaval na tv a prisly mi stejne mazna malinko lepsi okraje htc. video urcite lepsi sony a ctecka je na sony temer 100% coz na htc nemuzu rici.Jinak htc se mi hure drzi jakpoby klouze z ruky ikdyz sony je to same akorat ma malinkohrany tak je lepsi.A sluchatka sony dobry ale htc vyborny
d.d.t33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků