Xperia M2 Aqua - přesun věcí na kartu

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 6. 2016 12:10

Zdar,
asi jsem debil, ale nemůžu přijít na to, jak mám přesunout soubory z telefonu na SD kartu. Používám správce souborů, nebo total comander, ale prostě to nejde. Ať dám vyjmot, nebo kopírovat stejně se mi nic na tu kartu nepřesuna. Na telefonu je Android 5.0 Tel. není můj, ale od otce. Chtěl jsem pro něho alespoň android 5, prtoože jsem četl, že ten už podporuje přesouvání aplikací z telefonu na SD kartu. Dnes jsem to zkoušel se sygicem, ale ani prd. Přesunulo se asi jen 12mb a zbytek stejně zůstal v telefonu. Pokud to nefunguje, tak jak jsem si myslel, tak je to pěkně na pikaču, protože po smazání veškerého balastu zůstává v telefonu jen 1.8 gb volného místa :-(
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 6. 2016 12:17, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 6. 2016 12:45

Na pikaču je snaha přesouvat aplikace souborovým manažerem, tak to opravdu nefunguje. Vyzkoušej volbu přesunout ve správě aplikací v menu nastavení.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 6. 2016 13:01

Jasně, rozumím. To jsem taky zkoušel. Hlavně u toho sygicu to přesune jen cca 12mb a konec. Zbytek zůstane v telefonu. Zkoušel jsem i to co mají přímo na sygicu v podpoře. https://help.sygic.com/sk/sygic-gps-nav ... rd-android Vystřihne se celý sygic z telefonu a dá se na sd kartu. Normálně to přesouvá soubory, vše šlape jak má. Na konci to ale napíše, že nebyly přesunuty tyto soubory (a ukáže to úplně všechny soubory).

Pokud chci přesunout fotky z interního uložiště (telefonu) na SD kartu, tak ani ty nejdou. Nefunguje ani zkopírování ani vyjmutí a opakuje se naprosto stejný scénář, jako u toho sygicu. Tak co dělám špatně?
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 26. 6. 2016 13:12

Hloupej dotaz c.1 - karta v jinem telefonu funguje, byla spravne naformatovana atd?
C.2 - neni plna?
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 6. 2016 13:36

Ano kartu jsem formátoval. Po vložení do telefonu jí to normálně načte. Zkoušel jsem i svou kartu z mého telefonu. Nic se nezměnilo. Karta plná určitě není...
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 26. 6. 2016 15:34

Tak to nevim. Divne, ze ti tam nejdou ani ty fotky. Zkusil bych resetovat tel...
michal Žilka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků