Se Jalou + podobné

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 4. 2016 07:13

Ahoj, nemáte někdo ještě po ruce Jalou, nebo něco příbuznýho?
Kamarádovi odešel displej a je potřeba z toho dostat data. Po připojení k PC se to objeví jako mass storage. A SE PC suite to pak nemůže najít..
Co potřebuju. Pár fotek telefonu. Menu, nastavení atd. Prostě odnavigovat, abych se moh poslepu dostat do nastavení a změnit jak se to má připojovat k počítači.
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 4. 2016 07:29

Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 4. 2016 14:30

Manuál jsem zkoušel. Jak mi pomůže s tím, kolikrát mám naslepo kam kliknout, když není obrázkovej?
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 4. 2016 15:18

Ja ho necetl, ale v manualech bylo u SE zvykem uvadet kompletni strukturu menu.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 4. 2016 18:07

Tady bohužel ne. Je to teda hezky krok po kroku, ale netušim, kolikátá je to položka v danym kroku. Že bych se tam dostal alespoň klávesovejma zkratkama. (pokud je uměly i tyhle novější SE)
A zrovna ani moc videí sem s timhle modelem nenašel.. :-)
Ale třeba někdo mít bude. Já spolejhal, že to udělam podle šuplíkový G502, ale ta mi nenajela.
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 4. 2016 19:43

data z mobilu pokud nefunguje display se vytahuji pochopitelne pomoci konzole, slo to i na p1 starym jestli ho pamatujes, prohrabej fora servisacky
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 4. 2016 21:31

Nebyla P1 Symbianová? Moc to už nepamatuju. Každopádně je tohle pro mě španělská vesnice a při hledání SE console nacházim jen fóra o hrách na Xperii play. :D
Můžeš mě nasměrovat?
Ideálně někam, kde to pochopí BFU jako já.

Jen si myslim, že to stejnak bude dost složitý a přinutit to povídat si s PC suite je asi tak to, o co bych se se svejma schopnostma měl snažit. :D Ale když nebude zbytí..
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 4. 2016 22:15

p1 byl komunikator tlacitkovej, presnej s tlacitkovou klavesnici a perem na display , jo zalozeny na symbianu.Jalou sem videl fora kde si s tim hrali, zmena systenu atd..tam bych se mrkl.jinak chytne se ericssonackej myphoneexplorer misto pc suite ?
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 4. 2016 14:50

MPE jsem zkusil a ten telefon alespoň vidí. Ale nedaří se nic synchronizovat. :-(
https://www.dropbox.com/s/2wtwmgs1xzd6fum/SE.PNG?dl=0
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků