Google talk

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WeeW 10. 4. 2016 21:40

Ahoj,
prosím, chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Přeinstaloval jsem si data ve svěm Sony Ericssonu Xperia PRO a nejde mi najednou stahovat z Obchod play.... vše zůstalo stejné jako předtím - účet google atd. Ale teď mi to píše že nemám aktivovanou službu Google Talk. a když jsem hledal tak mi to nabídlo jenom že si musím něco stáhnout z Google play.... Ale to nejde protože to nemám aktivované a píše mi to chybu... (takový začarovaný kruh :( )

Prosím o odpověd - předem děkuji!!
WeeW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 4. 2016 23:16

Tady jsou nejčastější kódy chyb GP a jak je řešit
http://www.svetandroida.cz/obchod-play-chyby-201408
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WeeW 18. 4. 2016 17:18

Mockrát děkuji za odpověď...

Jenže když jsem to zkoušel opravit, tak při restartování mobilu mi pro změnu nejde vůbec rozjet Obchod play :/ (píše to že byla neočekávaně ukončena a hotovo..)
WeeW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 18. 4. 2016 18:23

Tak si to precti jeste jednou :-)
Anebo napovim, ukoncit sluzbu - by.Smazat cache + data, dane veci vecem.Reboot.
Postup pokud nevis co jsou dotcene sluzby..Play - stop.Data+ cache smaz.Uninstal play.Reboot.Instal play.
Zbytek sveta na to kasle a udela proste wipe dalvik jenom a na 99 procent to jede potom.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WeeW 20. 4. 2016 20:48

Omlouvám se ale stále nechápu....
WeeW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 4. 2016 05:40

za prve neni jasny jasny co znamena to tvoje - kdyz sem opravil, uz se kna naucte aspon normalni odpovedi, to znamena exaktni popis vlastni cinosti..
Jinak mel bys ukoncit google sluzbu, google sluzby, potom vycistit cache dane sluzbe, sluzbam, vycistit data - dane sluzbe !!odinstalovat google play, jde to i bez rootu, posté opakovat jak ,je nudné. Reboot.Instalace google play.Pokud nepomohlo pridej si i akci odebrat ucet, vytvorit ucet - zadas opet stejne udaje.
Mas li root nebo solidni recovery ,muzes na 99.99 procent saskovani se sluzbama preskocit, staci wipe cache, wipe dalvik.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WeeW 21. 4. 2016 10:25

Díky :)
WeeW
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků