Z3 Compact problémy po update na 5.1.1

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek-pol 7. 10. 2015 09:47

Zdravím Vás, myslel jsem, že nebude třeba problém řešit ale už se to nedá přehlížet. Po aktualizaci na android 5.1.1 jsem našel v telefonu následující negativní změny a netuším co s tím.

1. Při nabíjení magnetickou nabíječkou pokud mi někdo zavolá a já hovor přijmu na handsfree, tak vše funguje v pořádku ale pokud telefon od nabiječky odpojím a přepnu z hlasitého handsfree na sluchátko, tak mikrofon se nepřepne a druhá strana nic neslyší ač já volajícího ano a musím hovor ukončit a vytočit znovu bez připojení nabíječky.

2. Pokud nabíjím,tak se dostanu jen na 74% baterie a diodka co běžně svítí oranžově, začne oranžově blikat a telefon se více nenabíjí a ve vypnutém stavu se dostane max na 80% .

Před aktualizací se nic z těchto dvou problému nevyskytlo a telefon je necelý půl rok starý .
radek-pol
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2015 09:52

Provedl jsi po update Hard reset?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filom3n 7. 10. 2015 10:18

Nemáš na kolibce danou USB prodluzku aby dosáhla dal?
filom3n
Junior

Odeslat příspěvekod radek-pol 7. 10. 2015 10:20

Neprovedl, jen tovární nastavení. Zkusím to a uvidím jestli se s nabííjením dostanu zase na 100%

-- 7. 10. 2015 11:23 --

používám jen mg .kabel a usb adapter do zastrčky s výstupem 1500mAh
radek-pol
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2015 12:06

Hard reset = tovární nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 7. 10. 2015 17:37

Alebo oprava cez PC Companion
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek-pol 8. 10. 2015 10:00

Po továrním nastavení jsou problémy s nabíjením trochu odlišné. Dostane se baterie na 79% a začne dioda blikat, po opětovném pokusu nabíjení se dostane na 85 a následně na 95 a na 100%. Takže 3 odpojení od nabíječky aby se telefon doplna nabil. Zkusím přehrát celou aktualizaci zda se problém eliminuje a pak asi buď počkat na android 6 nebo reklamace
radek-pol
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků