xperia z3 compact - zacukávání natočených videí při 60fps

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rozinek 12. 4. 2015 14:18

ahoj,
zkoušel jsem pro jistotu už u dvou kusů tohoto mobilu(z3c), natočit videa(720p,1080p) při 60 snímcích za vteřinu a u všech se projevil mnou nemile překvapivý neduh a ten, že videa co cca 2-3 vteřiny viditelně trhla, či se zacukla(samozřejmě, při pohybu kamerou, nebo na pohybujících se objektech)..tedy jsem usoudil, že jde o mizernou vlastnost u které nechápu, že je tak lidmi přehlížena a nikdo si nestěžuje...

navíc i na youtube si toho lze krásně všímat, jako třeba u tohoto 60fps videa: https://www.youtube.com/watch?v=bGhr_Ucu1Pw

to vám to opravdu nevadí?..případně, ví o tom sony a pracuje na nějaké nové aktualizaci?
rozinek
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 13. 4. 2015 11:58

Zkousel jsem to na Z3 a nic podobneho nepozoruji ani pri 720p a120 snimcich.Video jsem nechal ukládat na sd kartu class 10.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 13. 4. 2015 14:03

S nejvetsi pravdepodobnosti mas pomalou SD kartu.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 13. 4. 2015 15:37

Zkusil bych klasiku po upgrade softwaru - wipe data z telefonu a formát paměťovky ( rychlost alespoň class 10, nebo UHS-I ).. Pak bez problému...
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rozinek 1. 6. 2015 16:29

tak jsem se tu dostal až teď po delší době

záznamy byly nahrané na interní paměť mobilu(čili žádná dodatečná SD karta) a jak jsem již řekl, měl jsem možnost tohle vyzkoušet na dvou kusech tohoto mobilu a problém stejný(oba byly navíc uplně "čisté")..nicméně co se tak dovídám, tak někomu to prý také dělá a jinému nikoliv..buď jsou tedy některé kusy "zmetkové" a nebo je někdo prostě slepý
rozinek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků