Sony Xperia Z3

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 15. 6. 2015 14:09

Baterka dobrá, i když při surfování se zapnutým wifi to letí dolu slušně. Přes noc mám vždy staminu. Nabíjím ob den. Chce to ještě vyladit lollipop, řekl bych. Jinak mě trošku zklamal foťák, barvy (hlavně červená) mi přijdou dost zkreslený.
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty35 18. 7. 2015 10:05

Dobrý den,

chci si pořídit Xperii Z3 a u Datartu jsem našel, že pojištění na 3 roky (za poškození i vlastní vinou) stojí cca 1600Kč.

Víte o nějákém ověřeném obchodě, který by tuhle možnost nabízel taky? Co jsem se díval u ostatních tak cena byla 2x dražší než u toho Datartu.

Děkuji za odpověď.
Marty35
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 12. 2015 21:26

Proč se rozhodnou pro tento ve srovnání s LG G4?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VaclavKlaus 5. 12. 2015 22:01

Dobrá alternativní appka na focení je Open Camera v1.23

Dostávám z toho lepší fotky než z naivní appky.

Ta Open Camera má mnoho nastavení, ladil jsem to několik hodin, výhodou je, že se dají nastavit i tlačítka (virtuální) na displeji a layout aplikace. Výsledek stojí za to, navíc je zdarma. Novější verze, která je ve store má snad trochu odlišný design.
VaclavKlaus
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Sanaj 21. 3. 2016 12:36

zdravím, snažil jsem se dohledat informaci na webu ale kromě pár neurčitých dat jsem nic nenašel. Není už stanovené nějaké konkrétní datum uvolnění nové verze androidu? Díky
Sanaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soniq one 9. 5. 2016 10:51

Dobrý deň tak dnes ráno my z3 zomrela, v noci sa musela vypnut a nejde uz zapnúť, myslíte že tam mohla vojsť voda, alebo čo sa mohlo stat?
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 5. 2016 11:18

Pokud jsi spal na dešti, tak to může být vodou :hm
Když podržíš vypínací tlačítko spolu s tlačítkem k ovládání hlasitosti dolů, nic?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soniq one 9. 5. 2016 11:36

Jej, ďakujem za radu, vyzerá že to už ide :)
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod kubullla 18. 5. 2016 17:57

Ahoj, přítelkyně si koupila Z3+ a má problémy se signálem. Má mnohem slabší signál v místech, kde ho s posledním telefonem měla naprosto OK. Má s tím někdo podobnou zkušenost? Že by Z3+ měla o dost slabší anténu než jakýkoliv jiný telefon?
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod Folkmy 21. 6. 2016 03:33

to kubullla: zkoušel jsi vypnout LTE?
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 7. 2016 09:06

Jak je to u Z3 s vodotěsností.... Spadla mě do vody nevšiml jsem si toho, ležela v ní asi 10 minut a vypadá to na mrtvolu :(
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2016 09:12

Dle výrobce nějak takto
Za­ří­ze­ní Xpe­ria Z3 na­bí­zí kry­tí tří­dy IP65 a IP68, tak­že je chrá­ně­no pro­ti vnik­nu­tí pra­chu a je vo­do­těs­né. Za před­po­kla­du správ­né­ho uza­vře­ní všech por­tů a kry­tů je te­le­fon pra­cho­těs­ný, chrá­ně­ný pro­ti po­stří­ká­ní vo­dou s níz­kým tla­kem ze všech mož­ných smě­rů (tří­da kry­tí IP65) a/ne­bo jej lze až na 30 mi­nut po­no­řit do slad­ké vo­dy do hloub­ky 1,5 m (tří­da kry­tí IP68).
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 7. 2016 09:28

Jo to by mělo být OK. Půjde na reklamaci.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2016 09:32

Chcete-li zajistit odolnost zařízení vůči vodě, je třeba pevně uzavřít všechny kryty, tj. kryt portu
micro USB, slotu pro kartu SIM a slotu pro paměťovou kartu.

Udělal jsi to? Když sis toho ani nevšiml. Šance při reklamaci bych si nedával.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 7. 2016 09:33

Kryty jsem otevřel jednou, když jsem tam strčil sim a SD a neotvíral, nabíjím megnetickým konektrem a data přetahuju přes wifi, pozavíráno určitě bylo, ale telefon byl stejně plnej vody. :(
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků