Sony Xperia Z3

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheaterboy 22. 2. 2015 22:31

Víte někdo prosím jak je to s foťákem u Z3 a Z3 Compact? Je u obou verzí použit stejný fotočip? Jde mi hlavně o optickou stabilizaci a možnost natáčet na 120 snímků. Potvrďte mi někdo prosím že ta stabilizace je něco úžasného :D.
Cheaterboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hUklOr 6. 4. 2015 19:52

Zdravím,
Nevíte jak to je s hraním her na Sony Xperia Z3 ?
Slysel jsem, že se tam dají hrát hry jako na PS4 atd..
Chci se zeptat, jestli na to musím mít i konzoli PS4 nebo mě stačí jen mobil Sony Xperia Z3 + ten ovladač.
A nevíte kolik cca stojí ty hry na to ?
Díky za odpovědi.
hUklOr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 6. 4. 2015 20:44

na hranie hier cez PS4 Remote Play ti treba aj PS4 ... ceny hier si mozes pozriet na store.playstation.com
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hUklOr 6. 4. 2015 21:13

Aha :/ já myslel, že to jde i bez konzole..
tak diky ;)
hUklOr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dan010 23. 4. 2015 19:59

Tak jsem ho koupil ženě, její první Android. Poté co si na to asi za 14 dní alespoň trochu zvykla, tak přišel nový firmware a půlka věcí je jinak a ona na to neustále nadává. Proboha proč předělávají funkce, které fungují, to fakt nechápu. :(
dan010
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 9. 5. 2015 10:56

na "vine" nie je Sony ale Google... nové (ne)funkcie, ktoré môžu prekážať, sú výsadou nového Androidu... a vzhľadom na to, že Sony upravuje Android úplne minimálne, je to poznateľné... v blízkej dobe má prísť aktualizácia, ktorá niektoré nepohodlnosti opraví
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lindros 18. 5. 2015 14:46

Prosím o radu, jaké a hlavně kde pořídit ochranné sklo pro Z3 ? Chtěl bych je dát zepředu i zezadu. Můžete mi dát nějaké tipy kdo co používá?
Lindros
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 18. 5. 2015 15:22

Mám Invisible shield folii v predu i v zadu. Spokojenost.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bender1 21. 5. 2015 23:07

Kterou aplikaci používáte na focení, kromě základu? :) Přijde mi, že výsledné fotky u základní aplikace jsou trochu pod možnostmi čipu. Budu rád za Vaše tipy.

Díky předem!
Bender1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 22. 5. 2015 05:57

Koupil jsem Z3 Copper. Celkově jsem spokojen a rychle jsem si zvykl po přechodu z iOS. Všiml jsem si jedné věci. Po nabití na 100% klesne záhy kapacita baterie na 94%...třeba po hodině, kdy jsem na telefon téměř nesáhl, žádné spuštěné aplikace.
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikkke 22. 5. 2015 14:14

I mě by zajímalo, jestli někdo obešel tovární zpracování fotek v mobilu a dostal nebo dostává z toho lepší výsledky? Je to mobil fajnovej, ale zabíjí ho nic moc foťák, vůči třeba S5, S6, Note 4 kdyby se to nějak obešlo, jdu do něj.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bender1 22. 5. 2015 14:44

zac.je.toho.loket píše:Koupil jsem Z3 Copper. Celkově jsem spokojen a rychle jsem si zvykl po přechodu z iOS. Všiml jsem si jedné věci. Po nabití na 100% klesne záhy kapacita baterie na 94%...třeba po hodině, kdy jsem na telefon téměř nesáhl, žádné spuštěné aplikace.


Máte všechny aplikace zaktualizované? Máte zapnutou Staminu? Display při vyšším jasu žere docela dost, push notifikace asi také. Mně většinou když jenom poslouchám hudbu a podívám se přes data na Facebook tak 30 minut, tak mám 10% dole, bez Staminy, se Staminou 6%. Žádná slává to také není ale na KitKatu to asi bylo lepší. Baterka se ale časem vyrovná, dejte tomu tak pár nabíjení a uvidíte, jestli baterie není vadná :)
Bender1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 23. 5. 2015 19:04

Diky za reakci. Aktualizovane mam vse. Staminu taky pouzivam. Uvidime casem, zas me to nejak netrapi. Baterka mi vydrzi dva dny, coz je super. Jsem rad, ze jsem po dlouhem vyberu zvolil tento pristroj a ne LG G3 ci nejaky Samsung:-) Take by me zajimal alternativni software na foceni. Tovarni mi moc nesedi a fotky mi prijdou umele (asi kvuli postprocessingu). Jeste bych se zeptal, jak mate nastaveno vyvazeni bile. Defaultne jsou barvy dost studene a bila je lehounce namodrala
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lindros 23. 5. 2015 21:05

Taky jsem novým spokojeným majitelem nové Z3 cooper, dualsim a chtěl bych si jí nějak chránit. Máte nějaké typy a ochranné sklo? Silikonový obal nechci, to jsem si potom nemusel kupovat takto luxusní Z3. Vyplatí se kupovat http://www.sunnysoft.cz/zbozi/195PPZ-07 ... -telo.html nebo mezi nimi nejsou až zase takové rozdíly a je lepsí koupit něco levnějšího, http://www.sunnysoft.cz/zbozi/197PVM-09 ... -cire.html
Díky za rady.
Lindros
Junior

Odeslat příspěvekod M65 23. 5. 2015 21:40

Já mám tu levnější variantu na Z2 a super spokojenost už 3 měsíce.
M65
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků