Sony Xperia Z3

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chr1s 26. 9. 2014 17:40

Zdravím všechny,
zakládám toto téma, neboť jsem tu o Z3ce zatím nic neviděl, žádné recenze ani zkušenosti. Jsem momentálně majitel iPhonu 5 a po tom, co letos předvedl Apple nehodlám přecházet dále na iPhone 6, měl jsem to původně v plánu, ale po keynote mě nadšení přešlo, proto uvažuji, že přejdu právě na Z3, jiný telefon mi tak nějak nepadl do oka. Vždycky jsem měl pouze iPhone, přítelkyně má Galaxy S4 a ten Android není zas tak nejhorší, myslím si, že bych si na to mohl zvyknout. Jedinou obavu mám z té velikosti a předem píšu, že do Z3c jít nechci, právě kvůli tomu, že jsem zvyklý na iP5 jak je tenký. :-) Chtěl jsem se zeptat jak to má Sony s foťákama? U iPhonu jsem zvyklý, že když fotím a je zrovná tmavá scéna stačí když zaostřím na tmavé místo a expozice se mi zesvětlí a nemám tmavou fotku, to u Galaxy S4 co má přítelkyně není. Můžu ostřit jak chci, scéna zůstává stejná to mi docela vadí a ručně to měnit je na prd. :-l

Za každou reakci budu rád ;-)
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 27. 9. 2014 14:06

Recenze na velkou Z3 je třeba už na gsm areně

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-review-1140.php

No pokud máš rád tenké telefony tak by ti mohl vyhovovat samsung galaxy alpha, není tak velký a navíc jeden z mála samsungů který nepůsobí tak lacině jako zbytek.

Jak je to s tou funkcí fotoaparátu nevím, ale u androidu by to snad mělo být řešitelné pomocí alternativní aplikace fotoaparátu.
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 19. 10. 2014 00:11

Výsledky antutu benchmark...
Přílohy
Screenshot_2014-10-19-01-07-33.png
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 19. 10. 2014 00:45

Galaxy Alpha mi v ruce moc nesedla. Galaxy S5 je na držení mnohem lepší.
Xperia Z3 má foťák, který funguje zcela normálním způsobem. Takže expozici přizpůsobuje světelným podmínkám dané scény..
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 19. 10. 2014 18:15

Vybral jsi správně, Xperia Z3 je perfektní smartphone, skvělá ergonomie a vzhled, krásný displej :) v barvě měděná vypadá super
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod zplzne10 21. 10. 2014 18:27

Zdravím a prosim o pomoc...

Prechazim z iphone 4S na prave Z3 a mam dotaz ohledně zálohování poznámek a zejména kontaktů a údajů v kalendáři...

Přecházím z iOS na Android a veškeré zálohování mimo PC synchronizuji kontakty, kalendář, poznámky a připomínky na iCloud, samozřejmě v kalendáři mám i staré záznamy, ale nechci o ně přijít a ani přepisovat, mohu si to nějak šikovně vše synchronizovat jinam, abych to pak mohl dát do svého androidu a jakmile udělám změnu, projevilo se to i na tabletu s androidem?
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 10. 2014 09:48

To by melo jit normalne pres Outlook, ne?

Jinak na Z3 jsem taky koukal...no nevypada spatne, ale radeji jsem vzal Lenovo Vibe Z2 Pro.
Ma skoro stejne rozmery, ale 6 palcu 2K display, telo z kovu, optickou stabilizaci, 3GB RAM, 4000mAh baterku a stoji o 5tis mene nez Sony.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radulus 30. 10. 2014 11:32

Dobry den.

Mam Xperii Z3 a docetl jsem se, ze by mela jit pripojit bezdratove k televizi. Muzu se zeptat co k tomu je ptoreba? Mam televizi Samsung UE46ES6710.

Nebo jak ji pripojim, vim o tzv obrazu displeje na televizi, ale nevim jak to rozchodit.

Dekuji..
radulus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 10. 2014 11:48

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 31. 10. 2014 08:11

Tak v Electroworldu je pouze za 15tis!!!
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 10. 2014 09:13

Pouze :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 31. 10. 2014 09:28

Tak vsude jinde je za 19tis, takze ano, POUZE :-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 7. 11. 2014 08:27

Xperia Z3 s Androidem 5

Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 30. 11. 2014 16:19

Můžu vědět zda Z3 a Z3 compakt podporuji LTE 800 frekvenci?Ma to někdo vyzkouseno?LTE 1800 je k h....,to ma O2 jen v Praze a Brně.LTE 800 jede v mem okoli všude.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 30. 11. 2014 16:27

Oba dva podporují LTE 800MHz
D.Francis
Uživatel deaktivován

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků