Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 24. 8. 2015 19:21

Proto jsem Z3c prodal a jsem rád.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod ritterqa 22. 9. 2015 07:58

Zdravím,
nelze nějak jinak nastavit odesílání zpráv? Už párkrát se mi stalo, že jsem měla překlikávala z internetu na zpávy, chtěla kliknout na konec zprávy, abych ji mohla dopsat a omylem ji poslala.
ritterqa
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 10. 2015 07:26

Ahoj, jakým způsobem dobijite Z3? Já pořad sundavam krytku a to je otrava. Koukal jsem na dx na kabliky ale mají mizerne hodnoceni, že vypadávají magnety.
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod budzilla 4. 10. 2015 09:11

Je pre teba vela dat cca 130 az 150 korun a kupit si ten kabel v CR ?
Mas ho hned a mozes ho ist vyreklamovat v pripade problemov.

http://data-prislusenstvi.heureka.cz/so ... ovy-kabel/

BTW sam mam 2 kable z DX a ziadny problem , ak sa teda rozhodnes ten mesiac cca cakat :

http://www.dx.com/p/usb-magnetic-chargi ... hDfz_ntlBc

+

http://www.dx.com/p/magnetic-connector- ... hDgR_ntlBc
budzilla
Junior

Odeslat příspěvekod Folkmy 5. 11. 2015 12:41

Ahoj asi jsem úplně slepej, ale nemůžu nikde najít aplikaci email.....
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 30. 11. 2015 19:48

Dobrej, mám Sony Xperie Z3 Compact je to výborný telefón. Teď ta otázka na co je aplikace Podcast? Nemůžu nikde najít na co ta aplikace je, tak se ptám. Děkuji za odpověď a nashledanou
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 9. 12. 2015 05:29

Nenasiel som priamu diskusiu k z5c tak si dovolim otazku supnut sem,snad niekoho nenastartujem.
Ma prosim Z5C hybridny slot na sd kartu tak ako som to videl napr u huawei.Ak date sd kartu mate vacsie ulozisko,ak date 2 sim kartu mate dual sim.Telefon ma velku 32 Gb vstavanu pamet a urobit tymto z toho dual sim a bolo by to genialne a zaroven by to bol na trhu jedinecny nadupany a hlavne naozaj kompaktny dual sim mobil.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 12. 2015 02:21

Ty se ptáš? A co otazník? Ne, nemá. Stačí otevřít google a věnovat tomu minutu a půl.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bacccardi 4. 1. 2016 21:39

Dobrej, jak mám odstranit aplikaci, která nejde, mám android 5.1.1?
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Folkmy 5. 1. 2016 12:30

zalezi na tom jestli je aplikace vestavena nebo jsi ji instaloval sam
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 1. 2016 12:35

O kterou aplikaci se jedná?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bury84 3. 2. 2016 13:28

Ahoj, mám SX Z3 Compact a stala se mi taková otravná věc. Už cca měsíc mám u ikony zpráv vidět jakože novou nepřečtenou zprávu, ale všechny SMS jsou přečtené. Zkoušel jsem všechny zprávy smazat a nic. Není tam ani nějaká SMS označená hvězdičkou nebo něco podobné. Na horní stavové liště SMSka nesvítí, jen u té ikony zpráv (na hlavní obrazovce i v menu aplikací, takže nepomůže ikonu z plochy smazat a dát jí tam nově z menu). Telefon prošel i aktualizací od Sony, tak jsem si naivně myslel, že se problém vyřeší ale ne :-) Nemáte prosím nějakou radu co s tím? Ničemu to samozřejmě nevadí, ale trochu to prudí. Díky
bury84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 3. 2. 2016 15:12

Nevím jestli to může pomoci..ale zkus Nastavení - Aplikace - Vše ... tam najdi úplně dole Zprávy a dej "Vymazat mezipaměť" a poté "Mazání dat"...
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod bury84 3. 2. 2016 16:22

Zkusil se vymazání mezipaměti, vypnutí, ukončení a restart telefonu a nic. Ale každopádně díky za tip
bury84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 2. 2016 16:29

Jaký máš Launcher? Zkus ho restartovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků