Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bury84 3. 2. 2016 19:37

Launcher mám nativní. Jako je to řešení, když nainstaluju třeba Nova L. tak to je ok, ale když to vrátím na nativní (na který jsem si tak nějak zvykl :-) ), tak jsem zase tam kde jsem byl...
bury84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 2. 2016 19:51

Hard reset jsi dělal? Jestli ti to tedy stojí za to..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bury84 3. 2. 2016 20:09

Ještě ne, do toho se mi právě kvůli takové prkotině nechce, přeci jenom dá se s tím žít :-)
bury84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 2. 2016 20:15

Aspoň budeš furt ve střehu, že ti zase přišla nová esmeska :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 2. 2016 20:53

mrkni jestli nemas dalsi app co muze pracovat s sms, u mne phone warior, pokud nenastavim, nestaci sms dat prectenou v app zpravy.mrkni na aplikace pres zabezpeceni - permissions, opravneni, vyfiltruj na sms jestli tam neni neco co sis neuvedomil.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folkmy 4. 2. 2016 09:30

Zkus vymazat data aplikace Xperia domů. Potom si ale budeš muset znovu nastavit widgety, pač se obnoví výchozí nastavení obrazovek.
Nastavení - Aplikace - Vše - Xperia domů a vymazat data.
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod bury84 4. 2. 2016 13:51

Super, pomohlo! Díky moc
bury84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kref 16. 3. 2016 12:21

Chci manzelce udelat radost a koupit ji novy telefon (ma Motorolu Moto G, asi cca 3 roky stary telefon), neni Xperia Z3 compact uz stary telefon? Je pro ni dulezity, aby vse behalo a nejaky lepsi fotak.

Nejnovejsi je Z5, ale ten je uz skoro 2x tak drahy
Kref
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 3. 2016 12:38

Starý možná ano, ale stále skvěle použitelný. Parametrově stále dobré. Nevím, jak to bude s aktualizacema, fungovat bude :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 16. 3. 2016 17:22

Brzy bude Android 6
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod jirihosic 11. 4. 2016 13:45

Uz je venku, 6.0.1 ale zatim jen takové exotické státy.
jirihosic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod verdin 6. 5. 2016 09:24

Zhruba po půl roce provozu mám problém s uzavíráním levého bočního krytu při dobíjení - už mi nedovírá, nejde úplně domáčknout...co s tím? Jde to nějak opravit nebo se musí koupit ta část nová a vyměnit? To už tím pádem ztrácí funkčnost na voděodolnost. Sice jsem si už před časem pořídil nabíjení přes magnetický charger, ale prostě někdy nabíjím přes něj a někdy přes klasický usb kabel (podle toho zda jsem v práci nebo doma). Je to taková slabina tohoto jinak dobrého telefonu...
verdin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 6. 5. 2016 10:07

Měli jsme na Z3C ten samý problém. Stačí někde objednat originální krytku a doma vyměnit. Jde to jednoduše. Starou opatrně vytrhnout z otvoru, novou lehce zastrčit do otvoru. Je to hračka.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolojang 6. 5. 2016 10:12

To samé u XZU, poškozená gumička u krytky. Novou krytku, postup výměny dobře popsal guiz.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 18. 6. 2016 07:31

Dobré ráno,
chci se zeptat, jaký je tedy možný oficiální update Androidu? Na 5, nebo 6? Děkuji.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků