Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 4. 9. 2014 11:16

SONY Z3 COMPACT:

OS:Android Android 4.4 KitKat
chipset: Snapdragon 801
procesor: štvorjadrový, 2,5 GHz
grafický procesor:Adreno 330

frekvencie: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, UMTS 900 / 2100 Mhz + LTE (na niektorých trhoch)
rozmery: 127 x 65 x 9 mm,
hmotnosť: 129 gramov
displej: IPS, dotykový (kapacitný), 16 mil. farieb, 720 x 1 280 b. uhlopriečka4,6'' (117 mm)
fotoaparát: fotoaparát 20,7 Mpix, LED blesk, autofókus, nahrávanie videa v UHD rozlíšení (3 840 x 2 160 b.) stabilizátor obrazu, HDR
predná kamera: 2,2 Mpix, nahrávanie Full HD (1 920 x 1 080 b.) videí,
pamäť: pamäť 16 GB + 2 GB RAM + microSD karta (do 128 GB),
globálny prenos dát: prenos GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do ??? Mbps), HSUPA (do ??? Mbps), LTE
lokálny prenos dát: Bluetooth, microUSB, NFC, prenos Wi-Fi (802.11 b/g/n), DLNA,
hudba: hudba MP3 prehrávač, 3,5 mm jack, rádio FM rádio (s RDS)
ostatné: minimalizácia aplikácií, multitasking, prehliadač dokumentov, gps GPS, Glonass, akcelerometer, odolnosť voči vode a prachu (IP65/68)
batéria: Li-Ion batéria 2 600 mAh

Cena: 499€ (DE)

-- 4. 9. 2014 11:19 --

Ludia, neviem ako vy, ale Z3c je telefon, na ktory som cakal roky... Fakt mu nic nechyba. Ako najvacsi uzitok povazujem vodeodolnost a stereo repraciky. Na webe Sony som sa dozvedel, ze ma aj odolne rohy ;-] Pre mna must have

Prve fotky z fotoaparatu:

http://blog.gsmarena.com/sony-xperia-z3-compact-hands/
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod therage 4. 9. 2014 11:25

Skoda, cekal jsem vic.

Nemam nejmensi duvod menit z me Z1C. Snad pristi generace.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 9. 2014 11:31

Jsem toho názoru, že Xperia Z3 Compact je super a bude ještě prodávanější než Z1 Compact :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod therage 4. 9. 2014 11:36

Btw, ten fotak je stejny mezi Z1C a Z3C?
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bonyslav 4. 9. 2014 11:49

therage píše:Btw, ten fotak je stejny mezi Z1C a Z3C?

Ano, dočká se jen softwarových úprav jak tomu bylo mezi Z1 a Z2
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 4. 9. 2014 11:55

Ja si myslim, ze to nie je rovnaky fotoaparat:

Improved camera

The Xperia Z1 Compact arrived with the same 20.7-megapixel camera as the Xperia Z1 and the Xperia Z3 Compact follows the same path but also brings the same improvements the Xperia Z3 offers.

The ISO sensitivity has been increased to 12800, which Sony claims is the first for a smartphone and it should help you take low light photos, plus Sony has also improved SteadyShot and Intelligent Active Mode for steadier and crisper videos.

null

The lens has also been increased to 25mm so you should be able to get more in the shot and there have been an additional six applications added to the already extensive list.

Sony has added AR Fun, Multi-Camera, Sticker Creator, Live on YouTube, Sound Photo and Face-In applications to the camera and while we didn't get a chance to try any of them properly, the Face-In app looks like it will be good fun.

The 4K video recording, Timeshift Video, Background Defocus, Creative Effect, Info Eye, Social Live and Timeshift Burst features all remain too so the camera is something we are looking forward to properly testing closer to launch.

Zdroj: http://www.pocket-lint.com/news/130471- ... act-review

-- 4. 9. 2014 11:59 --

therage píše:Skoda, cekal jsem vic.

Nemam nejmensi duvod menit z me Z1C. Snad pristi generace.


Co viac si cakal? Z dostupnych technologii tam uz nie je co dat...

Uz len vyriesit dilemu ci bielu alebo zelenu 8-D
Přílohy
z3.jpg
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod Davedroid 4. 9. 2014 12:14

Tak do toho pujdu taky, do bily:-) Jeste jsem koketoval s MI4 od Xiaomi, ale tohle bude vetsi pecka. Ted uz jen, aby byla co nejdriv k mani. Kdy budou v obchodech prvni kousky, co myslite?
Davedroid
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 9. 2014 12:27

Můj odhad je tak 10-11
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod therage 4. 9. 2014 13:18

Z dostupnych technologii tam uz neni co dat?

Minimalne Snapdragon 801 uz dnes neni rozhodne to nejlepsi :)
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mystix 4. 9. 2014 13:45

No že není co dodat bych tak úplně netvrdil. Jednak mě osobně tam chybí infraport pro ovládání domácí techniky. Což nechápu, jelikož můj tablet Xperia Z2 ho má. A pak mě mrzí, že nepoužívají AMOLED displeje, které se mi líbí více.
Jinak je to dobrý kousek a hlavně to není 5 a půl palcova pálka.
Mystix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 9. 2014 14:05

Naopak chválím Sony za to, že nepoužívá Amoled displeje... :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Davedroid 4. 9. 2014 14:18

Jednoznacne chvalim za IPS a bleee Amoled. A to mam prave SGS5.
Davedroid
Junior

Odeslat příspěvekod Mystix 4. 9. 2014 15:28

To je věc osobního vkusu. Nelze paušálně říci, že AMOLED je špatný displej. Já třeba potřebuji výraznější barvy, jelikož mé oči mají snížený barvocit a SAMOLED displej mi tento handicap kompenzuje.
Mystix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 9. 2014 15:37

To jistě ano. Navíc Samsung má ty S-Amoled displeje čím dál lepší,např. S5, osobně jsem zvědav, jaký bude u Note4 :) Ale i u některých IPS LCD lze nastavit barevnost...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Davedroid 4. 9. 2014 15:51

Vsak ano. Nerikame pausalne, ale za me jednoznacne chvalim IPS. Prave protoze barvocit snizenej nemam se mi Amoled nelibi;-) Stejne tak se mi nelibi v obchode uz po 3 mesicich uvedeni SGS5tky na trh, vypalene displeje u nekterych 5tek. Ja vim, bezi tam dokola furt stejne obrazky a sviti to nonstop, ale i tak. Zkratka diky Sony za IPS:-)
Davedroid
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků