Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jaroh 18. 6. 2016 08:05

Mne prišiel predvčerom OTA update na 6.0.1. Zatiaľ to ide bez problémov.
jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod kubino 28. 6. 2016 21:57

Z3c z polské distribuce, 27.6.2016 nabídlo upgrade na android 6.0.1 (z pětky). Upgrade přes PC aplikaci Xperia Companion se nepovedl, ale přímo z telefonu přes wifi bez problému.

-- 28. 6. 2016 23:18 --

Ještě pro info posílám zkušenost s pouzdry a ochranými skly na Z3c. Z recenzí jsem nabyl dojmu, že telefon je dost křehký, kdy některým uživatelům prasklo sklo i při pouhé vibraci při vyzvánění. Manželka Z3c používá od vánoc, pořídil jsem jí na něj "Frosted shield" a "anti-explosion glass screen protector", obojí od Nillkinu. Minulý týden jí telefon spadl ve výtahu a propadl škvírou do výhatové šachty, prý padal asi 1,5 patra... Čekal jsem, že to telefon nepřežil, ale nakonec se ukázalo, že má jen prasklé sklo a poudro (vlevo dole), jinak funguje normálně. Tak pochvala pro Nillkin.
Přílohy
20160622_170933.jpg
20160622_171000.jpg
kubino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juandev 17. 7. 2016 14:39

Opravdu to zvládá jen 128 GB Micro sd? Nezkoušel jste tam někdo dát víc?

Kubino:

No jo, proto Já preferuji full pouzdro kožené
Naposledy upravil seterwohipikule dne 17. 7. 2016 14:42, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Juandev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deefler 23. 7. 2016 12:06

Ahojte. Zaobstaral som si tento telefon a prišiel mi už vo verzii 6.0.1. Počul som názory, že sa batéria rýchlo vybíja a že vie občas pohnevať aj prehrievanie. No zatiaľ som sa ešte s tým nestretol. No chcem sa spýtať, či sa mi oplatí spraviť downgrade na posledný 5.1.1 build?
iPhone SE 16GB
Deefler
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 6. 8. 2016 20:06

Dobrý den,

mám otázku dá se u Sony Xperia Z3 compact nějak nastavit zapínaní wifi podle GPS místa kde jsem a jak to mám udělat nebo co mám stáhnout za aplikaci. Děkuji za odpověď a nashledanou
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Lafí 28. 9. 2016 18:22

Zdravim pánové

Uvažuji o Z3 compact

Umí se poklepáním zapnout i vypnout (obrazovku)

zvykl jsem si u svého telefonu a nechci o to přijít :D

děkuji
Lafí
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod Folkmy 28. 9. 2016 19:12

to Lafí:
zapnutí displeje poklepáním umí od začátku, s androidem 6.0.1 umí i vypnutí
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod Lubro 8. 2. 2017 07:57

Doporučili by jste mi nějaké šikovné a levné pouzdro na Sony Xperia Z3 Compact, nejlépe takové s těmi výřezy (výřezem) v přední části na ovládání displeje. Případně zda by se to dalo sehnat např. na aliexpressu, apod. Díky
Lubro
Junior

Odeslat příspěvekod Lafí 22. 2. 2017 18:47

Zdravim panové

Zajima mne názor uživazelů.

Uvažuji o koupi tohoto telefonu.

Myslíte že v této době je to stále slušný telefon či se mám poohl.jinde?(z5comp)
(Priorita pro mne velikost, výdrž, rychlost)

Diky moc
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod Marty35 21. 6. 2017 16:06

Čau, nevím zda se to už neřešilo, ale stalo se někomu z Vás, že se mu na sklíčku od foťáku udělala taková "šmouha" a fotky jsou tím pádem otřesné, jakoby zahalené nějákým oparem?

Telefon nosím v silikonovém pouzdru a stalo se to z ničeho nic...

Na reklamaci to asi nebude stačit že? Ještě sem si při koupi sjednal pojištění, že když telefon rozbiji, tak dostanu nový a zaplatím pouze 10% z ceny. Nevíte zda je to opravdu tak (Mironet)?

Díky za případnou odpověď.
Marty35
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků