Sony Xperia Z2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 17. 3. 2016 00:37

magneticky kabel pouziva snad vacsina ludi, ktorych poznam a pouzivaju Xperiu Z1x/Z2/Z3x ... aj ja sam som ho na Z Ultra pouzival ...

najprv som narazil na jeden, ktory zle drzal ... no dalsi uz pekne prilnul k telefonu

len treba davat pozor, ako je kabel otoceny pri pripojeni :-)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimes 17. 3. 2016 06:25

Vdaka, uz som objednal, bude to jednoduchsie s nabijanim
mimes
Junior

Odeslat příspěvekod Patres1991 24. 7. 2016 09:20

Zdravim, mam otazku ohladom vydrze baterie. Bateria mi pri malo pouzivani povodne vydrzala 5 dni, dokonca aj 7-10 dni. Rok a pol som takto s mobilom fungoval pri rezime Stamina. Po tejto dobe som si raz zabudol nabijacku a chcel som pouzit mod Ultra Stamina, ktora mi ,,mala´´ pomoct s vydrzou. Nestalo sa tak, mobil sa mi v tomto mode realne vybijal 2x rychlejsie a teraz skoro pri necinnosti mobilu sa mi pomaly vybije mobil do troch dni. Pri rovnakom pouzivani som ho pred tym nabijal pomaly raz za tyzden a teraz skoro kazde dva tri dni. Mam stale Android 5.1, aktualizacia na 6.0 este neprisla. Kupovany na SK v alze. Tato neprijemna skusenost sa mi stala s tyzdna na tyzden. Jeden tyzden vydrzal 5-6 dni a hned druhy na to po prvom pouziti ultra stamina uz len 2-3 dni. Moze pomoct uviezt mobil do tovarenskych nastaveni ? Mohla ta ultra stamina nejako poskodit bateriu ? Pochopil by som v priebehu roka postupne takto klesne vydrz, ale s tyzdna na tyzden urcite nie. Dakujem
Patres1991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 7. 2016 11:37

Zkus to. Pokud nepomůže, nová baterka.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patres1991 24. 7. 2016 18:57

Tipujem ze zaruka je mi k nicomu pri baterke, ci rok sa pocita len pri notebookoch?

Mam aj poistenie dokupene myslene ako pri rozbitiu.
Patres1991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alambert 9. 8. 2016 10:16

Ahoj. Dostala se mi do rukou Z2 po otci, který už ji nechtěl, protože prý pořád blbne.

Tomu telefonu v podstatě nic není a to blbnutí spočívá v tom, že ten telefon prostě nesnese jakoukoli vlhkost na displeji. Stačí i mikrokapicky potu z prstu a začne tam na tom vlhkém místě jakoby registrovat neexistující dotyky.

Čím to je? Jde si nějak pomoct třeba fólií, sklem?
alambert
Junior

Odeslat příspěvekod mimes 12. 6. 2017 10:01

Po roku pouzivania sa mi zacalo stavat, ze mi vypadava signal, priatelka ma rovnakeho operatora ale iny telefon Xiaomi Mi4 a ona mala signal tam kde mne uplne vypadol signal. Nemate rovnaku skusenost? Neviem cim to je, skusam teraz menit v nastaveniach automaticke vyhladavanie operatora na manualne ci sa to nezlepsi. Dost ma to sklamalo, hlavne ked sme boli na vikend prec a ja som tam nemal skoro cely cas signal...
mimes
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 3. 2018 17:03

Já si nedávno koupil 2 nové mobily Xperia z2 a Z5. (za 5,5 a 6,7 L) z2 po prvním kontaktu s vodou (ovládání mokrejma rukama v dětském bazénu a jedno ponoření spodní části mobilu na 2s do vody) do 1 minuty mrtvá. :lol:
Tak jsem na to čuměl zblízka a vidím že zadní kryt při stlačení lehce pracuje tak jsem tam dal přísavku a zkusil zatahat ven a celej spodní roh zadního panelu se zvedal úplně volně do výšky 1cm a mohl jsem si tak prohlédnout základní desku, čipy a tak.. Jaká je certifikace IP pro zabránění vniknutí předmětů >1cm nějak IP11 ne? :lol:
Tak taková je vodotěsnost vlajek od Sony za původních 22,000 - veškerou elektroniku u nich od vody odděluje pouze tenká destička nalepena lepidlem / silikonem a musíte se modlit že máte lepidlo po celém obvodu zadního krytu. :roll:

Píšu ze z5ky - tu jsem mokrou rukou ještě nepoužil.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků