Sony Xperia Z2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 5. 2014 12:30

gsmmars píše:Co vlastně Sony připravuje do budoucna?

Tak napiš do Sony, třeba ti to sdělí :-))
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 16. 5. 2014 18:59

Jen aby to v Sony nebrali jako provokaci od Samsungu :D
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mobilman 1. 6. 2014 01:08

Tak jsem vcera vratil moji Xperii Z2.
Zacal jsem pouzivat nahravani videa v 4K a vzdy po cca. 5-6 minutach se objevi zprava o vysoke teplote a fotak se vypne. Mate nekdo stejny problem?
Nevim jestli nezkusit Z2 znovu nejaky jiny kus nebo se proste opravdu vratit k Z1 (ktera je mj. asi o 6,000 Kc levnejsi a bez 4K prakticky totozna, rozdil na displeji Z1 vs Z2 jsem zadny zasani nezpozoroval).
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 6. 2014 02:36

V odborných recenzích se o tom přehřívání Z2 psalo... Jiný kus může mít stejný problém :-|
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mobilman 3. 6. 2014 09:11

Tak mam jiny kus, a bohuzel dela to taky. Tentokrat jsem si k tomu jeste poridil extra pojisteni .
Nicmene doufam ze to snad spravi nejaky brzky update.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkseid 9. 6. 2014 20:18

mam stejny problem, me dokonce padal fotoaparat i pri beznem foceni nemusel jsem natacet videa a vysledny fotky mi stejne prisli takovy divny nic moc...tak jsem telefon vratil pac je to nepouzitelny, kdyz nemuzes fotit dyl jak 5minut
darkseid
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 13. 6. 2014 10:28

Nevite jak pridat dalsi jazyky do Z2?
Mam root, na Samsungu jsem pouzival nejaky language enabler ale pro Sony nic takoveho nemam co by zafungovalo. Z2 ma sice plno jazyku ale ja bych potreboval pridat Hebrejstinu, kterou to postrada. FW mam nebrandovany nemecky 17.1.1.A.0.402 .
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VWBKP 30. 6. 2014 19:38

Tak mi taky přišla. Bohužel moje první pozitivní dojmy vystřídala pochybnost. 1) při hovoru si nemůžu pomoct, ale reproduktor v pozadí docela šumí (ne že by nebylo rozumět, ale je to nepříjemné u tel. za 18tkč zvlášť pokud moje stará služební nokie po 5 letech nic takového nedělá)
2) při pokepání na zadní stranu cosi rezonuje v horní části přístroje (opět ne moc silně ale kde je to pověstné zpracování a jak to bude vypadat po půl roce když po čtyřech dnech už cosi rezonuje?)

Jak jste na tom vy ostatní? ;-]
VWBKP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 6. 2014 19:48

Nemam zadny takovy problem.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 13. 7. 2014 07:37

mobilman píše:Nevite jak pridat dalsi jazyky do Z2?
Mam root, na Samsungu jsem pouzival nejaky language enabler ale pro Sony nic takoveho nemam co by zafungovalo. Z2 ma sice plno jazyku ale ja bych potreboval pridat Hebrejstinu, kterou to postrada. FW mam nebrandovany nemecky 17.1.1.A.0.402 .



Presne z tohoto duvodu premyslim, zda-li by mi kamos koupil a poslal Z2 primo z Izraele, pokud si mi nepodari sehnat normalne.

Mimochodem, kde se take da sehnat language enabler pro Samsungy? Shanim pro Note 12.2.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 7. 2014 07:32

mobilman píše:rozdil na displeji Z1 vs Z2 jsem zadny zasani nezpozoroval).


Jako sorry, ale to si zajdi k ocnimu, jestli nepoznas rozdil mezi TN a IPS. Ty dva displaye vedle sebe vypadaji jako by byla Z2 z jineho sveta ;-)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiřina28 21. 7. 2014 20:48

Dobrý den, foťák stejný problém.. A může mi někdo prozradit, zdali distribuce EU ( různé čínské manuály v balení ) se liší něčím zásadním - hardwarově či softwarově pro užívání v ČR? Kromě cz návodu a kval.sluchátek MDR-NC31EM - nebyly v balení EU ( Megatel ). Děkuji Šoffr.
Jiřina28
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 15. 8. 2014 12:32

orgasmic píše:Jako sorry, ale to si zajdi k ocnimu, jestli nepoznas rozdil mezi TN a IPS. Ty dva displaye vedle sebe vypadaji jako by byla Z2 z jineho sveta ;-)

Asi zajdu protoze zadny zazrak ktery by ospravedlnil ten cenovy rozdil asi 7,000 Kc jsem fakt nevidel (mluvilm o prumernych cenach ceske distribuce). Nerikam ze neni zadny rozdil ale nevidim nic extra zasadniho.
Pripadne si je dej oba vedle sebe a rekni mi co tam tak uzasnyho realne vidis.

-- 15. 8. 2014 12:33 --

Jiřina28 píše:Dobrý den, foťák stejný problém.. A může mi někdo prozradit, zdali distribuce EU ( různé čínské manuály v balení ) se liší něčím zásadním - hardwarově či softwarově pro užívání v ČR? Kromě cz návodu a kval.sluchátek MDR-NC31EM - nebyly v balení EU ( Megatel ). Děkuji Šoffr.

Rekl bych ze zalezi na prodejci co bude soucasti baleni, ale telefon jako takovy by mel byt vzdy plus minus stejny. Nektere SW pro jine regiony mivaji jen treba nejakou aplikaci navic ale ve finale nejde o nic zasadniho.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amonra11 20. 8. 2014 18:56

K tomu to mobilu vraj pridavaju sluchatka s potlacovanim okoliteho hluku...
A) ako hraju vseobecne?
B) ako kvalitne je to odhlucnenie?
amonra11
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 8. 2014 22:06

D.Francis píše:Jen aby to v Sony nebrali jako provokaci od Samsungu :D

Nebo od LG :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků