Sony XPERIA Z1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod whatt 20. 8. 2017 11:14

Chyba je v uživatelích.

Hází to na zem, sedají si na to tlustýma *****, nosí to v kapsách a v batohu mezi ostatním harampádím...
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Junior

Odeslat příspěvekod Miuan 25. 8. 2017 08:40

To beru jako ironii, ale ja to myslim seriozne. Jine telefony prece pouzivas stejnym zpusobem jako tyto a rozhodne nemuzes rict ze by praskaly stejnym zpusobem. Nebo aspon ja s tim mam vecne problem, ktery predtim neexistoval, a bylo mezi nema treba padlo jako je Note 1 a podobne, a nosim ty telefony stale stejnym zpusobem, a v kapse na ***** nebo v batohu mezi kramama to rozhodne neni.
Miuan
Junior

Odeslat příspěvekod hookie 24. 9. 2017 18:14

Čau všem.
Prosím o radu vás všechny znalejší. Nedávno jsem si rozbil tento telefon, oprava by měla být: 2900,-.
Telefon mi vyhovoval uplně ve všem, ostatní, co jsem zkoušel prostě nic moc.
Chci se zeptat, jestli s těmi parametry co má a podporou softwaru pro něj mi ještě alespoň rok a půl, či dva roky vydrží. Moc se mi totiž nechce kupovat nový. Do tohohle jsem totiž nedávno vrazil i novou baterku.
Díky moc za rady :-)
hookie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 9. 2017 11:56

2900 za opravu telefonu, kterej už takovou hodnotu ani nemá těžko někdo podpoří.. to je lepší si koupit na inzerát stejnej pokud ti vyhovoval než cpát peníze do tohodle.. a případně ho můžeš střelit na díly nebo na opravu nějakýmu kutilovi a ještě za něj nějakou tu stovku dostaneš - baterku novou si můžeš nechat.. a jestli ti vydrží to je otázka?každý má jiné požadavky, na druhou stranu má celkem svižný procesor a 2GB ram takže na nenáročné využití tam ten potenciál je, já sám jsem donedávna jel na xperii sp, protože mě ten telefon hrozně sednul - hlavně ta notifikační lišta, ale byl jsem nucen už používat spíše starší verze aplikací s ohledem na paměťovou náročnost, jiný člověk by ten telefon už dávno vyhodil a pro někoho to je pro přechod z nějakýho lowendu ještě pořád slušnej stroj, takže tohle obecně říct nejde
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hookie 25. 9. 2017 22:54

Děkuji za radu. Ono to tak nějak je, jak píšeš.
Asi jsem to potřeboval slyšet prostě i od někoho jiného.
hookie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod msp1 5. 11. 2017 17:47

Ahoj všem majitelům, po přechodu ze Z3 Compact jsem si nemohl nevšimnout výrazně horšího příjmu wifi(za identických podmínek, telefony vedle sebe), můžete ptosím někdo potvrdit či vyvrátit=reklamace? Děkuji.
msp1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miuan 9. 11. 2017 00:15

Ja rozdil nepozoroval.
Miuan
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 8. 2018 07:35

Sony XPERIA Z1 Compact vs. Sony XPERIA XZ2 Compact

https://youtu.be/vbqOrfBlKEI
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků