Sony XPERIA Z1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Samba68 29. 1. 2014 00:31

Ano v menu je nastaveni vývazeni bílé ale jsem na maximum ale je stale nějak nasedla, jinak jsou ostatní barvy v poho. Mě je jedno jakou má telefon značku, jsem applista mám vše od Applu notebook i Mac ipad i pod manželka má iPhone ale 4" displej iPhonu bylo prostě málo a 5" moc toto je pro mě ideální ale chápu že někomu se může líbit úplně něco jiného...
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 29. 1. 2014 10:27

Mám dotaz. Zkoušel jsi už hrát nějakou náročnější hru? Zajímá mně jak moc a v kterých mistech se zahřívá(jestli rovnoměrne nebo v jednom miste) . Třeba u s2 se mi zahrival hodně u fotoaparátu. Dik
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod trutnovacek 29. 1. 2014 11:26

Prosím, mohl by jsi se podívat do manuálu, jestli je tam uvedeno, v který části je anténa gsm modulu?

A co kvalita přijímaného signálu v porovnání s předešlými telefony...četl jsem názor, že s novými generacemi telefonů jsou jejich antény horší a horší. respektive citlivost vstupní části...
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod Samba68 29. 1. 2014 21:12

Omlouvam se ale hry nehraju kdyztak na ipadu nebo na ps3 :) takze tady nepomuzu, no a kmtomu druhemu dotazu tak navod zadny neni repsektive je a ma dve stranky a to jak zapojit simku a mikro sd:) takze taky nepomuzu ... Co se tyce signalu tak signal gsm mam full a wifi oproti HTC One mam o jednu carku mene nez prave to HTC ale nekolisa vubec ( to znamena ze mam o jednu carku mene nez je plny signal coz neni tak strasne)...

-- 29. 1. 2014 21:18 --

Pridam jeste ze co se tyce zahrivani, tak pomerne dost jsem ho zatezoval stelovanim, na facebooku , internet atd ... a treba HTC se uz pri tom zahrival u xperii jšem to zatim nespozoroval
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod Líša 30. 1. 2014 19:08

Jak to fotí ? Vybírám telefon podle foťáku...
Líša
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Subik1998 1. 2. 2014 11:02

Vyberať telefón podľa fotáku je na úrovni Nemocnica kramáre Bratislava.

Ak chceš dobrý foťák, kúp si fotoaparát alebo kameru, a nie mobilný telefón, LOL.

Mobilný telefón je na telefonovanie, a nie na fotenie.
Subik1998
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 2. 2014 11:36

Omyl, telefony dokáží fotit dobře, viz. Lumia 1020/920. A je to jeho věc, foťák nemáš furt u sebe. Tak se zdrž takových trapných komentářů.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 2. 2014 11:47

Jasně, na focení jen zrcadlovka, na internet jen počítač, na upomínky diář, na hry herní konzole, na poslech hudby hifi věž... :oboze
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 2. 2014 19:53

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 1. 2. 2014 22:18

myšpulín píše:Jasně, na focení jen zrcadlovka, na internet jen počítač, na upomínky diář, na hry herní konzole, na poslech hudby hifi věž... :oboze


líp to napsat nejde :D
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 1. 2. 2014 22:36

Ahoj všichni
od včerejška si doma hraju s touto Sony Xperií Z1 Compact. Je to krásnej malej telefonek. Mám bílou variantu i s tou dokovací stanicí, co dávají v Sony centru a pouzdrem Jekod, který jsem si k tomu koupila.

Pouzdro vypadá sice nádherně, ale kazí fotografie. Jsou s nádechem bílé od silné diody, která pouzdro prosvítí. Takže pokud budete chtít se Z1 Compact fotit toto pouzdro NEDOPORUČUJI!!!
Navíc telefon do dokovací stanice v tomto pouzdře nedostanete.

Po odinstalování všeho co se dá, Vám zbyde 11,55 GB místa.

Mám i hodinky Sony Smartwatch 2, takže jsem ze všeho nadšená. Vše funguje, jak má a jestli se chcete na něco zeptat, tak se ptejte a já Vám odpovím.

Mám verzi Androidu 4.3 a další už je napsaná, že bude 4.4.2.

S telefonem si stále hraju, poslouchám hudbu a poštím si videa přes Youtube a trávím čas na sociálních sítích. Telefon mi vydržel od 11 hod. až do teď a ještě mám 15%. Telefon mi také komunikuje s hodinkama a těch notifikací tam mám nastavených hodně, včetně twitteru a facebooku, samozřejmě maily a zprávy. Vyfotila jsem i pár fotek, ale zatím krásou neoplývají, ale na Instagram mi to stačí a na občasnou momentku.

K telefonu v balení byla špuntová sluchátka, kabel, 1500mA nabíječka, USB host kabel a nějaké brožurky a návody.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stodynka 4. 2. 2014 01:18

Máte někdo taky tuto Xperii? Výdrž dva dny při menší zátěži potvrzuji. Pár fotek, asi hodinka hraní si s mobilem a 2 10ti minutové hovory a 5 SMS. Hudba asi 10 minut a zapnutá přes noc. Vydržela přesně dva dny + komunikace s hodinkama.

-- 4. 2. 2014 02:13 --

Pozoruji na bílé variantě při vyfocení fotografie bílý přepal z levé strany od silné diody, která nejspíš prosvítí bílé sklo. Při vyfocení v úplné tmě. Máte někdo také takový problém?

Tak to vyřešilo vyčištění diody a okolí a čočky. Prej to dělá i iPhone.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samba68 4. 2. 2014 11:08

Ahoj mam taky ten telefon, vse ok az na zvuk pri hovoru, me se zda takovy plechovy dela ti to taky? da se to snest ale zvuk proste neni uplne cisty...
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 4. 2. 2014 11:30

máš tam pjeknů perličku - ...poslouchám hudbu a poštím si videa... f tem předposledním slůpci , no ale esli chceč, tak si ty videa klidně aj počuraj ,Meta :-D :-D :-D :-D :-D :-D
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 5. 2. 2014 13:27

to Stodynka
Dělá ti ten blesk ještě ty přepaly? Nebo vyčištění pomohlo?
volcom669
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků