Sony XPERIA Z1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod met.cze 8. 8. 2015 02:26

ZDRAvím majitele z1 compact, mám dotaz a to ten zda vám jde v aplikacích jako je třeba Profile Scheduler zapnout Režim letadlo. Vyhodí to dialog že ''Google zablokoval aplikace třetích stran používat tuto funkci'', toto není u Androidu fakt možné? Mám verzi 4.4.4.
Kamarádovi to na nejnovějším Androidu tohoto mobilu rovněž nešlo se stejným důvodem. Nemá s tím někdo zkušenosti? Případně řešení? :hm
Krom toho jsem koupil Poweramp a po přidání další hudby mi už nové složky nezobrazí, což Walkman zvládá, neví taky někdo co s tím? :roll:
met.cze
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 8. 2015 08:16

mam pure android bez jakykoliv nadstavby, presneji mne jich proslo rukama vic - 4.4, pure android, vsude bez potizi.Pouzivam ponekud sofistikovanejsi vec nez profile scheduler a sice tasker a task s letadlem jde nastavit, plus funguje.Profile scheduler nedela nic jineho nez velmi primitivni tasky.Nicmene pochopitelne protoze tasker saha velmi hluboko tak root.Jak to funguje bez rootu netusim, popravde kazdej android s nimz musim delat do 30 minut rootuji, i kdyby to mel byt jen docasny root.
btw co s hudbou vim, nicmene neni mne jasny jestki sis prvni cetl upozorneni, zmeny ve verzi, prace s sd, treba s hudbou co na ni je, spis ne, vid ?
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 8. 8. 2015 09:23

PowerAmp - nastavenia » priecinky a kniznica » znova prehladat
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod met.cze 8. 8. 2015 14:36

oooooooooo do rootu se mi moc nechce, ale je pravda že pure android mě vždy lákal. Tzn. že pure Android svede tuto funkci ovlivnit i v avizované aplikaci či jiných podobných aplikacích?
Co se týče hudby a PowerAMP, tak jsem to nečetl. Poraď prosím co s tím, je mi líto teho kila.
Mr.Bombastic jako zkoušel jsem to, avšak bez výsledku. Nově přidané složky se neukazují.
met.cze
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 9. 8. 2015 19:36

treba si dat pozor aj na to, v ktorych priecinkoch ma poweramp tú hudbu hladat :-) ... inak neviem, co ine by s tym mohlo byt
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 12. 8. 2015 11:32

Na hudbu doporučuji Folder player - ten zobrazuje všechny složky s hudbou a v pořadí je přehrává. Jinak 4.4.4. opravdu neumožňuje jiným aplikacím mód letadlo - narazil jsem na to u jinak velmi vymakané aplikace Battery widget reborn, která v této verzi neumí zapnout Letadlo právě z tohoto důvodu.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tamaraosvaldova 18. 8. 2015 10:30

Ahoj, chci se zeptat, koupila jsem si teď nově právě tento mobil, ale když třeba fotím ve tmě večer, tak přisvětlovací diodka svítí až moc a u fotek dole, je takový bílý nádech, chci se zeptat jestli je to jen můj mobil, nebo jestli to mají všichni. Díky :)
tamaraosvaldova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 8. 2015 10:52

A z jaké dálky ten objekt fotíš? Světloodrážející, že.. Za to telefon nemůže.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tamaraosvaldova 18. 8. 2015 13:15

Právě, že celkem z dálky, mě přijde, že ta diodka je moc blízko čočky, nebo fakt nevim, prostě když fotim ve tmě nebo i přes den, tak na spodní straně fotky je jakoby bílá mlha.
tamaraosvaldova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bolojang 18. 8. 2015 13:57

Je to chyba přístroje, pohledej na netu. Určitě najdeš i "řešení" už nevím jestli se to týkalo i černé verze, na bílé mě to dělalo taky.
něco málo zde:
http://mobilizujeme.cz/clanky/sony-xperia-z1-compact-trpi-problemy-pri-foceni-s-prisvetlovaci-diodou/
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod tamaraosvaldova 19. 8. 2015 09:32

jj díky za odpověď, teď přemýšlim jestli se vyplatí ho reklamovat, nebo zkusit nějaký DIY, popřípadě mě napadla ještě černá folie přes tu diodku.
tamaraosvaldova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RoSch 20. 8. 2015 14:15

Bohužel, toto je u Z1C všeobecně známý problém a těžko zřejmě existuje nějaké kulantní řešení, protože názory jsou různé ... někomu to dělá, někomu zase údajně vůbec, takže těžko říct. Dá se to částečně eliminovat zabarvením části stříbrného okraje čočky CD popisovačem, ale ... ?!
Více ZDE a TADY ;-)
Apple iPhone 15 Pro 512GB/Natural Titanium | iOS 17.4 || Apple Watch Ultra 2 | watchOS 10.4 ||
Apple AirPods Max | Apple AirPods Pro 2 (2022)
RoSch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tamaraosvaldova 25. 8. 2015 09:45

JJ to jsem zkoušela, ještě brácha našel na netu, že to prej lidi řešily skleněnym zadním pouzdrem, co se v evropě neprodávalo, takže jedině eBay a podobně, noo ještě uvidim, ale celkem mě to štve, ten telefon je super, hezky malej a příjemnej na ovládání. Škoda no.
tamaraosvaldova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saxi 8. 9. 2015 08:54

Ahoj

Mám originál nabíječku k Z1C a potřebuji vědět, jestli když jedu někam, kde je v zásuvkách 110 V, budu potřebovaj jinou nabíječku, nebo jestli to ta originalni, s pomoci nějake redukce na zdířky zásuvky, zvladne.

Děkuji
AMD Phenom X3 720 @ 3,21GHz | Gigabyte GA-MA770-UD3 rev.1 |A-Data DDR2 4GB 800MHz |Gainward HD 4850 GLH 512MB|Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W|Seagate Barracuda 7200.12 500GB | Cooler Master Elite | Scythe Katana 3 | Arctic-Cooling Arctic Fan 12L
Saxi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 8. 9. 2015 09:38

Jelikož je na té nabíječce konkrétně napsáno 100-240 V, tak tipuji, že to asi fakt zvládne. Ale třeba se jen malý číňánek v továrně upsal.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků