Sony XPERIA Z1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Žulda 9. 10. 2015 14:01

pecikh: Zmáčkni boční tlačítko hlasitosti a pak ťukni na zvoneček. To jsi myslel?
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecikh 9. 10. 2015 18:03

jj to jsem myslel diky moc, ještě bych se zeptal jestli to jde dat nějak do nabídky rychlého nastavení. Dekuji
pecikh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 9. 10. 2015 20:16

Myslím, že ne.
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod azAllL 12. 10. 2015 23:27

Zdravím,
už delší čas mě trápí jeden problém s tímto telefonem. Tak by mě zajímalo zda jsem jediný či nikoliv.
Můj oblíbený prohlížeč je Opera. Ale bohužel při otevření aplikace a následnému prohlížení Opera zamrzne na cca 10 s a napíše mi zda ji chci ukončit nebo počkat. Zkusil sem pár možností přeinstalovat Operu, systém ale bezvýsledku. Pochybuji že aplikace nestíhá, ikdyz tam mám uložených asi 20 záložek. To by na běh aplikace snad nemělo vliv. Většinou po otevření mám spuštěné jedno okno. Ram čistím tak mi prosím poraďte co s tím :-D Rad bych u opery zůstal. Chrom a jiné mi moc nevyhovují.
Děkuji
azAllL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 16. 10. 2015 11:24

Já bych si tipnul, že je to po nějaké aktualizaci Opery. Taky mi to dělá - někdy telefon vytuhne i na minutu. Zkusil bych stáhnout starší Operu a neaktualizovat. Já ji moc nepoužívám, tak mě to netrápí, ale zaregistroval jsem tento problém.

-- 16. 10. 2015 12:30 --

Re profily - já používám aplikaci Správce profilů a ta funguje naprosto spolehlivě. Stáhnu horní lištu, přepnu profil. Doporučuji.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoSch 16. 10. 2015 11:51

ad Profily: já jsem používal Sound Profile, ale bohužel tyto externí aplikace většinou nespolupracují se Sony Smart Connect, takže jsem si musel vybrat … buď správce profilů s povypínaným Smart Connect nebo raději využívání SC s navoleným příslušenstvím (Auto, Sluchátka, Handsfree, Dock) :oops:
Apple iPhone 15 Pro 512GB/Natural Titanium | iOS 17.4 || Apple Watch Ultra 2 | watchOS 10.4 ||
Apple AirPods Max | Apple AirPods Pro 2 (2022)
RoSch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 19. 10. 2015 10:44

Smart connect nepoužívám, neladilo mi to se sluchátky od SONY.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinHolub 8. 1. 2016 10:52

ahoj, aktivoval jsem "Stamina režim" a "rozšířený pohotovostní režim" - tzn. při vypnutí displaye by se měly vypnout mobilní data a wifi. Přitom ale - když nechám vypnout display a třeba po pár minutách zkusím zavolat na skype, který je na telefonu nainstalovaný, telefon začne vyzvánět jako hovor skype. Neměly by být data vypnuté, a tím pádem skype offline ?? např. funguje při vypnutém displayi i zjištění polohy přes google, tak že dat viditelně tečou .... poradíte mi někdo co s tím ?
MartinHolub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 8. 1. 2016 11:43

nemas skype pridany v aplikacich aktivnich v pohotovostnim rezimu?
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 1. 2016 12:38

zjisteni polohy přes gogle nemusi znamenat pusteny data - přibližna poloha,wifi+vysilače.
vypnuty display - wifi uplně off s tim že funguje defaultni wifi scann intervall ktery je 60 vteřinj,lze ho prodloužit.
vypnuty display a vypnuta wifi - zakaz wifi scan intervall uplny
Naposledy upravil oooooooooo dne 8. 1. 2016 12:38, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinHolub 8. 1. 2016 12:38

nemám žádnou aplikaci ve vyjímkách ....

-- 8. 1. 2016 13:41 --

a když zapneš display, vidíš že se zapnulo wifi a že se připojuje ??? Mně se totiž rozsvítí display a hned vidím že je wifi připojeno .....


oooooooooo píše:zjisteni polohy přes gogle nemusi znamenat pusteny data - přibližna poloha,wifi+vysilače.
vypnuty display - wifi uplně off s tim že funguje defaultni wifi scann intervall ktery je 60 vteřinj,lze ho prodloužit.
vypnuty display a vypnuta wifi - zakaz wifi scan intervall uplny
MartinHolub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 1. 2016 12:43

to co ja pišu nema nic co společnyho s aplikacemi,je to přimo v konfiguraku androida.to že to jde měnit nastavenim aplikaci je jina věc,jde to přepsat i v blbym textaku,takže jako prvni se podivej na chovani wifi,nestači byt vypla,nesmi tam byt scanovani při vyple wifi,jinak ti co 60 vteřin wifi uděla scan na pozadi a zas se odpoji.Ja to mam prodlouženy na 180,kvuli vydrži baterie,jedna z věci co lehce vydrž prodlouží.
zjisštovani polohy si přepni z přesna ,na tu volbu kde je wifi a gsm,až budeš potřebovat něco kde potřebuješ polohu na metr spustiš prostě gps..data při spravnym nastaveni nemůžou kvuli zjisštovani polohy tyct
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinHolub 8. 1. 2016 13:19

ASI VYŘEŠENO !!! pokročilých nastaveních wifi jsem měl "ponechat wifi během spánku" zvoleno "vždy" ...proto se wifi nevypínalo při Stamina režimu . Ještě to budu testovat, ale vypadá to že to bylo tímhle :)
MartinHolub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 1. 2016 13:48

ještě si vypni scanovani při vypnute,prodlouženi intervalu je totiž kapku vyšši level to udělat.rovnou to vypni,je to taky v pokročilych
Re:a když zapneš display, vidíš že se zapnulo wifi a že se připojuje ??? Mně se totiž rozsvítí display a hned vidím že je wifi připojeno
Za normalnich okolnosti bych měl že se mně wifi okamžitě připoji,ja to ale mam komplet překopany,zaleži jestli jsem v autě,doma,v praci,kolik je hodin,jakej je den,na kterem mistě jsu - tasky...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinHolub 8. 1. 2016 14:22

aha .... ty používáš AutomateIt, nebo něco podobného ? já to používal, ale do verze androidu 5.0 to neumí vypínat mobilní data, pouze wifi. proto zkouším tenhle stamina mod......
MartinHolub
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků