Sony ericsson xperia play - dotyková obrazovka problém

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fajfinek 31. 5. 2013 18:39

Dobrý den, ode dneška mám s mým mobilem (uvedený v názvu topicu) problém, dotyková obrazovka mě nereaguje a občas ano, opravdu se to děje odedneška a nevím čím by to mohlo být. Když jsem byl ve škole, chtěl jsem si zahrát ale nešlo to, celý den až jsem přišel domů to nešlo, když jsem ho dal do nabíječky tak se okamžitě telefon vypnul - znovu jsem ho zapl, když jsem ho potom vytáhl, znovu se vypl (abolutně nechápu PROČ?!) a když jsem ho potom zapl, tak naráz dotyková obrazovka šla naproto v pohodě několik hodin. Teď mě to zase nejde. Nevíte, v čem by mohl být problém?

Děkuji za rady. :-)
Fajfinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poolo_97 31. 5. 2013 21:04

Podle mych odhadu tam bude nekde spatny kontakt, ale byt tebou bych to ani neresil dal do reklamace a tam ti potom vyjedou zpravu ve ktery budes mit co je tam za problem.
poolo_97
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 1. 6. 2013 08:42

měl jsem ten samej problém na x10 mini pro, kámoš taky, je to vadný přepojovací flex kabel, reklamace to vyřeší
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 6. 2013 12:36

Servis ti pomůže.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fajfinek 1. 6. 2013 20:00

Psal jsem na reklamaci, zatím bez odezvy, asi to v týdnu zanesu do servisu. Kdybyjste cokoliv věděli co by s tím mohlo být, napište sem, velmi mě by to zajímalo. ;-)
Fajfinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 1. 6. 2013 20:30

To u těhlech vysouvacích není nic neobvyklého, znám hodně lidí co měli takovéto potíže, prostě u toho vysouvacího mechanismu se sem tam porouchávají ty kabely, jak již bylo psáno výše. Většinou se závada začne projevovat postupně, až pak třeba přestane něco úplně fungovat (třeba displej). Tohle je zrovna jeden z důvodů proč se vysouvací tel. už nedělají.
Z3C
Zdenecek5
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků