aktualizacia na Sony Xperia T

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jakubpolo 31. 5. 2013 08:09

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy bych mohl mít možnost aktualizovat svou Xperii T na verzi 4.1.2 Androidu? Jsem u Vodafone, jestli to má nějaký vliv. Slyšel jsem, že se člověk může o aktualizace postarat již teď, ale bojím se, abych něco nezvoral, když to nebude oficiální cestou.
Díky
Naposledy upravil nitram47 dne 11. 6. 2013 18:20, celkově upraveno 1
Důvod: doplnený názov témy
jakubpolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poolo_97 31. 5. 2013 14:27

Precti si najeky navod treba tenhle http://xperiafirmware.com/8-firmware/18 ... ria-t-lt30 , ale necekej ze najdes nejaky v cestine.
poolo_97
Junior

Odeslat příspěvekod jakubpolo 31. 5. 2013 14:56

Díky, ale mně nejde o to, že bych dle nějakého návodu nedokázal svůj mobil aktualizovat, ale zajímá mě, kdy se ta aktualizace objeví oficiálně, abych ji nemusel dělat takhle pofidérně. Nebo tohle je oficiální postup a žádný jiný nepřijde? Nikdy se mně neobjeví hláška "Zapoj si to do PC a my ti to aktualizujem, s láskou Sony"?
jakubpolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 5. 2013 15:09

Že JSI u vodafonu je jedno, ale pokud JE telefon kupován u Vodafonu, můžeš se dočkat později. Prostě čekej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poolo_97 31. 5. 2013 17:09

Buď si to můžeš udělat teď sám nebo budeš muset čekat než vydají to aktualizaci oficiálně(což může být brzy nebo taky nikdy).
poolo_97
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 31. 5. 2013 17:38

Aktualizuješ to jednoducho pichneš telefondo PC zapnes PC companion (soft ku telefonu) a tam das aktualizovať cely cas ta to bude navigovat ako mas postupovat a je to oficialna cesta nic sa ti s telefonu nevymaze a ani zaruka alebo cosi take ti nepadne kedze je to oficialny update od sony.
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod jakubpolo 31. 5. 2013 19:08

No PC companion mě právě zatím žádnou aktualizaci nenašel. Asi to ještě v ČR není.
jakubpolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakubpolo 31. 5. 2013 20:47

Tak myslíte, že máš provést update sám dle toho návodu? Jedná se tedy o oficiální update, který je jen provedený neoficiální cestou a vše by mělo být ok?
jakubpolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poolo_97 31. 5. 2013 21:01

Podle toho co jsem si z toho prelozil, tak je to tak oficialni neoficialni cestou.
poolo_97
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 1. 6. 2013 09:17

Musis to tam mať oficialny android 4.1.2 na T vyšiel pred 3 mesiacmi cca už takže buť niečo robíš zle alebo máš niekde bloknute aktualizacie alebo čo...pretoze uz medzi tym vysiel aj 2 update na 4.1.2 ktory opravoval chybu s wolkmanom .
Followtrue
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků