Sony Xperia L

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mildapm11 7. 1. 2014 21:35

jelikoz mam xperii T tak mohu soudit jen podle launcheru z verze 4.1.2 ale mozne je vse...
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 10. 1. 2014 12:41

Mám Sony Xperia L a jaký mám použít antivirus, aby byl v pořádku bez viru, antivirů, spamu apod.? Kolik tam můžu mít staženo aplikaci když jsou umístěny na uložiště?
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 10. 1. 2014 13:01

Místo antiviru použij zdraví rozum. Když vidím, že živá tapeta, požaduje volání, sms, gps, přístup k mailu, k platbám, přístup k fotoaparátu tak mi snad dojde, že je asi něco špatně ne ? proč by to tapeta potřebovala, tak to tam prostě nenainstaluji.

Kolik aplikací ? podle toho jak budou velký.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havci 12. 1. 2014 12:07

Ahoj, mam ted par dnu nove elko a trapi me jedna vec. Kdyz mam zmeskane volani nebo SMS, mobil mi to nikde nesignalizuje pomoci barevnych diod. Hledal jsem tuto moznost v nastaveni, ale bezuspesne. Dokazete mi poradit?
Renault Clio 1.8 65 kW
havci
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 12. 1. 2014 12:51

Výcuc z recenze: "Abych ale jen nechválil - může mi někdo vysvětlit, proč se v telefonu nedá nijak nastavit barevná dioda pro notifikace?"

"Na barvičky Ledky používam aplikaci Missed Call a SMS popup...funguje ve stamině 100% a ještě vám to připomíná nepřijaté hovory a sms po nastavitelné době, pokud si to nepřečtete"
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havci 12. 1. 2014 22:54

Zajimave, znama si aktualizovala na Android 4.2.2 tusim a moznost na zapnuti notifikace LED diody tam ma :hm Ted jsem naopak zas zjistil, ze treba pri nabijeni telefonu pres noc tam ta kontrolka sviti, ale potreboval bych ji naopak vypnout :-D
Renault Clio 1.8 65 kW
havci
Junior

Odeslat příspěvekod havci 14. 1. 2014 14:51

Tak diode uz jede, bylo potreba vypnout STAMINU. Akorat jsem stale nenasel tu moznost nastavit si pro kazdy kontakt barvu diody. Nevite?
Renault Clio 1.8 65 kW
havci
Junior

Odeslat příspěvekod Peři 9. 4. 2014 09:52

Problém s multitouchem pořád přetrvává nebo už je to vyřešené?
Peři
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tondbar 13. 4. 2014 13:10

prosil bych o radu jak odstranit aktualizaci vestavěného video přehrávače, pořád mi vyskakovalo ať nainstaluji novou verzi a já blbec sem to udělal :-) ovládání je o dost horší a zmizely šipky na posouvání videa do předu a dozadu, chybí možnost zrychlit přidržením, nebo posunout šipkou o kousek do předu,.... tyto možnosti sem využíval..děkuji moc
tondbar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 17. 4. 2014 09:18

Ahoj,
prosím, kde najdu v menu ladění USB, v minulé Xpérii co jsem měl, to bylo v sekci pro vývojáře, ale tady tu sekci nikde nemám, chci vyzkoušet pro připojení k PC.
Normálně se mě připojoval k PC, ale asi týden se už nechce připojit, vůbec se nikde neukazuje v PC, ale když jej připojím a dám restartovat PC, tak se v PC objeví, nechal jsem zkontrolovat ovladače, zkontroluje a napíše že jsou kompletně aktuální. Když se podívám do správce PC, tak tam mám napsáno neznámé zařízení a je u toho žlutý trojúhelník s vykřičníkem. PC compation taky telefon nenajde. Mám Windows 7.Tovární obnovení telefonu taky nepomohlo.

Děkuji za rady Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 18. 4. 2014 18:38

Už jsem to vyřešil, instaloval jsem ovladače tak vehementně, až jsem musel přeinstalovat PC a už to maká.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Peete 23. 4. 2014 20:24

Kdyby jste to náhodou ještě potřeboval, tak najeďte do info o telefonu a cca. 10 poklikejte na číslo sestavení a stanete se z Vás vývojář a po té se Vám v nastavení hned nad infem o telefonu objeví ty možnosti pro vývojáře, kde máte to ladění přes usb nebo kde se dají třeba vypnout animace co zpomalují běh telefonu :-)
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 24. 4. 2014 12:31

Děkuji, může se to někdy hodit.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Koltmen 25. 4. 2014 07:29

Zdravím,
dal jsem si z PC do mobilu složku s aplikací, kterou chci následně nainstalvoat , ale nevím, kde najdu v menu mobilu nějakou složku, kde se mi ukážou všechny soubory, které mám v mobilu uložené. Mohl by mi někdo poradit, kde jsou tyhle soubory schované?
Děkuji
Koltmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 25. 4. 2014 17:59

V menu ji nenajdeš, musíš si otevřít správce souborů a tam ji pak najdeš, buď ve vnitřním /ložišti nebo na SD kartě, podle toho kam jsi ji dal, instalovat se pak dá opět ze správce. Na Google play je správce souborů, ES správce, je v češtině a zdarma.
Jose5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků