Sony Xperia Z/ZL

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 5. 2013 23:00

Jojo, ono obecne pri jakymkoli vetsim updatu je idealni udelat factory reset. Uz se tesim na Android 4.2.x. Behem pristiho mesice predstavi Google novy Android 4.3.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthandi 1. 7. 2013 18:34

Zdravím, chtěl bych se zeptat čím by mohlo být že se nemohu připojit k wifi ? pořád mi to hlásí problém s ověřováním :( nevím co s tím, je to jediný telefon který má problémy :(
arthandi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tiskar 22. 6. 2014 18:13

Zdarec, používáte někdo tuhle nabíječku?Narazil jsem na ni na internetu,vypadá lepší jak kupovat celou dokovací stanici!

http://www.ebay.com/itm/New-White-USB-M ... 2ed3319716
tiskar
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 4. 10. 2014 18:52

Zdravím. Jakou máte zkušenost s fólií u Xperie Z, která je již nalepena z výroby? Ochrání displej před poškrábáním, nebo je lepší ji sundat a nalepit jinou?
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod beat 5. 10. 2014 09:55

A není to jedno? :-) Když se poškrábe, sundáš. Dokud není poškrábaná, tam tam ničemu nepřekáží, ne? :P
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 5. 10. 2014 10:09

Já jen, jestli třeba není moc slabá. Aby něco vydržela.
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod beat 5. 10. 2014 11:58

Nevím.. já se dostal k Xperii Z vždy až když Folii neměla :D

Mám folii na Xperia Z1 Compact a ač se všude říká, jak je měkká a snadno se poškrábe, tak já s tím problém neměl. Telefon byl ale nošený v pouzdru..

U Xperie Z bude asi taky hodně záležet na stylu přenášení..
Ale sklo pod folií u Xperia Z je odolné, to ano. Akorát sundáním folie přijdeš o logo Sony :-)
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 11. 3. 2015 21:13

Zdravím, mam Xperii Z, Android 4.4. Občas se mi stane,že se sám od sebe vypne budík. Pak WiFi podle umístění se mi doma připojí jen někdy. Když někdy něco vyfotím, tak ne vždy se fotka uloží. Nevíte někdo, co s tím?
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 3. 2015 21:44

budik ti kiluje neco,tezko rict co na principu poblbleho cistice.budik je proste task,pokud task neprobehne byl kilnutej,jina moznost neexistuje.staci si zkusit naprogramovat abys chapal princip.btw spousta dalsich problemu miva stejnou pricinu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka996 25. 3. 2015 21:02

Stává se někomu, že se čas od času vypnou mobilní data? V nastavení jsou sice zaplá, ale zmizí ikona vedle ukazatele síly signálu a internet nejde. Pomůže až restart.
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod Diakon8 2. 6. 2015 09:22

zdravim, po aktualizaci na lilipop mi po odemceni obrazovky vyskakuje okno s zadosti o zapnuti gps protoze to vyzaduji nektere aplikace, da se to nejak vypnout? Nemuzu to najit. Jinak pribyla ultra stamina kterou jsem jeste netestoval ale v normalnim provozu mam pocit ze je na tom baterka hur.
Diakon8
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků