XPeria X8 - co na ní říkáte?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sramo 7. 10. 2010 21:27

Mě se tenhle telefon líbí a těším se, až si pro něj půjdu :-) pro mě splňuje všechno podstatné -jen dotykové ovládání, gps, wifi, OS a hlavně dobrou cenu! co vy na to?
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 8. 10. 2010 08:17

Za ty penize urcite dobra koupe, jen ten fotak mohl mit AF (ale neco orezat museli, jinak by to muselo byt drazsi a lidi by kupovali od konkurence).
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 8. 10. 2010 11:52

samospust má?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 20. 10. 2010 15:57

Samospoušť nemá.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sramo 26. 10. 2010 01:34

už se na ní celkem těším, na vánoce to bude myslím hit... zatím se mi ale nejvíce nezdá ta bílá barva, ale snad se to ještě vybarví ;)
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 26. 10. 2010 08:38

Bílou řeší barevné zadní kryty, byť jen z části. Vánoční hit je otázkou. Pokud nepřijde upgrade na Eclair...
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zip123 26. 10. 2010 21:51

Mě se moc nelíbí ta úprava prostředí od SE pro malé androidové xperie, v tomhle u mě ede čistý android, nebo minimálně upravený. Jinak designově jsou androidové xperie pěkné...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 27. 10. 2010 09:31

Vsak ti nic nebrani dat si tam nejaky launcher a tu upravu uz neuvidis....
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 27. 10. 2010 10:19

SE to dělá dobře...je to konečně telefon pro začínající uživatele. Tiká v tom Android a přitom je ovládání jendoduché a rpsotředí přátelské.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 10. 2010 10:19

Špatný telefon to není, přesto se v dané ceně dajít mnohem lepší alternativy. Například LG Optimus One.

Ale absence AF u fotoaparátu je velmi špatný krok, aspoň kdyby výsledná kvalita fotek byla slušná, ale o tom nemůže být ani řeč. Bída.

A android 1.6 v dnešní době, je hodně velký úlet.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 27. 10. 2010 11:25

Naopak dle mě to v této 1.6 verzi je špatný telefon >:-( . Mám s ním osobní zkušenost a mohu říct že ač je pěknej tak je vysoce nespolehlivej během pěti dnů nám dvakrát totálně zkolaboval a dokola se restaroval a dělal samé blbosti,nepomohlo ani tovární nastavení jedině vždy flachnout přes seus na ten samej soft-jednalo se o telefon od vodafonu >:-( .Vždy to začalo stejně postupně přestali fungovat různe aplikace které byly součástí systému žádné námi doinstalované email market atd. (jen pro upřesnění) začal se resetovat atd :'( .V této podobě a stím to softem vůbec nemohu doporučit 8-S .Navíc ani zpracování nebylo nějak extra dobré ,u našeho kusu vrzal zadní kryt a nedolehal :-S
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 10. 2010 11:59

Bohužel kvalita odpovídá ceně, myšlenka byla dobrá, škoda jen, že ji SE nedotáhl do konce. Určitě by se v X8 našel větší potenciál :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 27. 10. 2010 12:50

Ehm soudit celou radu kvuli jednoho nepodareneho kusu je totalni nesmysl, ze...
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 27. 10. 2010 12:59

Podle mého by stačilo pořádnej soft a android alespoň 2.1 ale raději 2.2 a bude to slušnej kousek takto nee :mrgreen: .Když si spomenu jak jsem četl prohlášení o tom že sonyericsson chce být největším výrobcem telefonů s androidem tak se musím smát :tleskani
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 10. 2010 13:15

Však uvidíme, třeba nás SE překvapí, jsem zvědav jak se popere s podporou X10-ky, zda bude i Froyo :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků