Sony Ericsson Vivaz - 8MPx se Symbianem a HD videem

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alonso81 27. 10. 2011 10:20

Přeš PC mi to zobrazí ale v telefonu na pamětové kartě se složky změnily na images.lnk, games.lnk atd. je u toho ikonka s otazníkem, a nejde prostě otevřít, typ souboru není podporován.

Jinak restart, obnovení do továrního nastavení sem zkoušel, ale pořád nic.
SE U5i Vivaz Cosmic Black 8GB

Acer ASPIRE 5742ZG, nVidia GT520M - 1GB, 8GB RAMM DDR3, 750GB HDD
Alonso81
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1960 27. 10. 2011 13:06

Do vyhledávače v PC zadat :soubory lnk nebo koncovka lnk a pročíst. Nic příjemného.
1960
Junior

Odeslat příspěvekod Alonso81 27. 10. 2011 16:52

Naštěstí sem měl fotky zálohováné na HDD. Takže sem formátoval paměťovku a nahrá zpět fotky, bohužel aplikace znova stáhl z netu, ale v poho, používám jenom 3, takže to bylo hned.
SE U5i Vivaz Cosmic Black 8GB

Acer ASPIRE 5742ZG, nVidia GT520M - 1GB, 8GB RAMM DDR3, 750GB HDD
Alonso81
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bajgy4 14. 11. 2011 22:09

Ahoj..mám dotaz..dá se na SE Vivaz přeinstalovat operační systém ze symbianu na android? a popřípadě jak:) díky
bajgy4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 16. 11. 2011 22:45

na 100% nedá !!!
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grep11 7. 12. 2011 09:39

Chci se zeptat chci si koupit VIVAZ ..jak to je s Avi formatem de plynule nebo nikoli? Děkuji

A v jakym rozlišení.
grep11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 12. 2011 12:07

Na avi existuju aplikacie. Napr smartmovie. Video avi potom prehra normalne. Ale samozrejme video velkym fps a bitrate, moze sekat. Napr konverujem z dvd na avi a v nastaveni zvolim maimalnu kvalitu tak video seka.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krepy1 3. 2. 2012 16:24

mam dotaz dal jsem udelat aktualizaci software pro muj vivaz ale usnul jsem u toho. kdyz jsem se vzbudil telefon nejde zapnou cas od casu se dostane jenom na uvodnou bilou obrazovku s logem se a pak se zas vypne problem je v tom ze i kdyz se snazim znova udelat aktualizaci tak mi napise po chvili instalace ze nto nejde skratka a ze si mam zkontrolovat baterku jestli je nabita ... jenze jak mam zkontrolovat baterku kdyz nejde zapnout a ta cervena diodka kdyz dam do nabijecky tak sviti jenom chvili.... please help ... jsem zoufalej .
krepy1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sonask 15. 2. 2012 14:03

Dobrý den,mám dotaz pro majitele Vivazu.
1. jde měnit barva písma a pozadí při psaní sms?
2.lze dát ikony na hlavní displej jakoby přes tapetu?
3.lze nastavit řazení fotek v fotoalbu ,aby nové fotky byli nahoře a staré fotky dole?Mě se řadí přesně opačně.Pak musím rolovat až dolů.
Moc děkuji za Vaše rady.
Sonask
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 2. 2012 17:16

1.najjednoduchsie je zmena temy telefonu. V ciernej teme je biele pismo, v bielej cierne. Su aj v inych farbach.
Na zmenu farby existuju aj aplikacie
pozri v viewtopic.php?&f=1903&t=1093900
na ale skusal som ich len na starsej nokii n95

2. Skus vhome alebo voyager menu alebo inu aplikaciu.

3. Volby/prehiladka obrazkov/nastavenie/poredie snimok, alebo pouzi napr aplikciu recso photo viewer a budes mat snimky v zlozkach. Napr podla abeceda, datumu, velkosti atd.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brody111 13. 5. 2012 08:16

Dobrý den,
mám VIVAZ PRO - a chtěl bych ho využívat jako wifi hotspot, ale netuším jak toho docílit.
( Zkoušel jsem nahrát free verzi JoikuSpot Light - ale instalace neproběhla úspěšně).

Děkuji za radu.
Brody111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 13. 5. 2012 18:01

ne stranke joikuspot je uvedeny aj vivaz, vivaz pro. Ale ked som dal web download na light verziu, tak medzi podporovanymi nebola.
Stahoval si to z http://www.joiku.com/products/joikuspot_light ? Skus restart a znovu nainstalovat.
Ine aplikacie inu instalovat?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brody111 14. 5. 2012 17:29

přesně tak -verzi JoikuSpot Light - jsem stáhl výše uvedené adresy- ale ani po restartu nainstalovat nejde.
Dokonce jsem "sehnal" JoikuSpot Premium verze 3.10(1005) - která by podle stránek měla být i pro Vivaz pro, ale po spuštění instalace - začne běžet grafická linka "instaluje se ", ale na konci jen nahlásí "Nelze nainstalovat". Jestli nechybí nějaká autorizace nebo potvrzení certifikátu?.
Brody111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin62 29. 7. 2012 08:49

Ahoj, mám Sony Ericsson Vivaz a nejde mi zapnout, vždy se zobrazí šedé logo SE na bílém pozadí a pak zhasne a jede to odznova. Občas zabliká nějaká klávesa, dle mého zcela náhodně. Nevíte čím by to mohlo být? Za jakoukoliv radu budu moc vděčný.
martin62
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků