K700i - který Bluetooth adaptér pro připojení k PC?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rob 19. 4. 2005 10:36

Ahoj, poradite jaky BT adapter si mam koupit k PC ke spojeni s K700i? Nekde jsem cetl ze ne vsechny znacky BT adapteru si rozumi se SonyEricssony. Kdyby jste nekdo pridal i orientacni ceny, tak bych byl jen rad :D Nebo je lepsi si poridit USB kabel? Diky za rady...

[i][size=9]//ales76: Upraven název vlákna.[/size][/i]
rob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolnajs 19. 4. 2005 11:05

Kabel vyloucime hned zezacatku. :wink:

Zatim jsem se nesetkal s nejakym omezenim nebo nekompatibilitou USB BT adapteru a SonyEricsson telefonu (BT dongu jsem vystridal nekolik).

Asi nejznamejsi a nejdoporucovanejsi BT dong je od firmy MSI a cena se pohybuje okolo 700 Kc, ale nebal bych se jit do jakehokoliv BT dongu od jineho vyrobce (i kdyz s MSI mate jistotu, ze vse bude fungovat jak ma).
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 4. 2005 14:11

Ja mam YAKUMO a MSI a jsem naprosto spokojen imho je predevsim rozdil v dosahu ale zadnou jinou znacku bych si asi nedal v tuto chvili
a mit SE od rady T610 na kabelu je jako jezdit s Viperem podle predpisu :D:D
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slezik 20. 4. 2005 17:14

Já mám BT od MSI a nestěžuju si. A já bych si kabel nevybral protože někdo z kámošů má N6630 někdo SX1 atd. BT má v konektivitě ohromnou výhodu.
Slezik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 4. 2005 17:17

Ano přesně tak ale mám problémy v paneláku přes želozobeton to neprojde tak musím jen v jedné místnosti ::D
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 20. 4. 2005 17:18

IcemanCZ píše:Ano přesně tak ale mám problémy v paneláku přes želozobeton to neprojde tak musím jen v jedné místnosti ::Dt/quote]


Me to v panelaku pres zelezobeton projde i do zadni mistnosti od pocitace.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 4. 2005 17:19

Mno mě právě moc ne
a to žádný asi z pěti modulů co jsem měl ale na chatě několik metrů kolem pc šlo mi to i 45m ::)
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rob 20. 4. 2005 18:11

Nenapsali byste jaky mate konkretni typ adapteru od MSI? Na diskusi czechcomputer.cz lidi pisou ze treba adapter od MSI MS-6967 si moc nerozumi s K700i, resp. se spojenim win XP a K700i... Tak abych si vybral neco co bude na 100% fungovat a ne neco kvuli cemu se budu stvat s kompatibilitou driveru a podobne. Dik
rob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 21. 4. 2005 11:01

Podle me b tom neni rozdil ja jsem jakykoliv telefon pripojil vzdy na na jakykoliv BT adapter Imho tam byl spise problem v systemu nez-li v adapteru
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre (novy) 22. 4. 2005 12:00

propojeni s PC, jedine pres BT. Mam USB DONGLE a nemam zadny problem. Synchronizace a prenos souboru a i prohlizeni pameti v telefonu pres Explorer je naprosto bez problemu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 4. 2005 13:10

Jedina vyhoda kabelu je ze se to pres kabel dobyji :)))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 4. 2005 13:35

Ale dobíjet si můžeš telefon i v druhé místnosti, pokud je na bluetooth :)
Pavlek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slezik 22. 4. 2005 14:21

Mám MSI modul typu 6970. Jedinej problém byl s instalací softu, protže počítač nebral autorun, ale to je chyba MSI a prý u hodně CD.
Slezik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 4. 2005 19:16

Pavlek píše:Ale dobíjet si můžeš telefon i v druhé místnosti, pokud je na bluetooth :):/quote]


Jo to je fakt no :D :D
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre (novy) 23. 4. 2005 01:06

pokud mas WIN XP tak zadnej soft skoro nepotrebujes. Alespon u meho PC nebylo niceho treba, samo se vse nainstalovalo z CD WIN XP a jede to bez problemu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků