Sony Xperia XZ1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 11. 2018 11:35

Sony XPERIA XZ1 Compact obdržela Android 9.0 Pie

https://youtu.be/c3LWua3Cy3Q
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Nazdárek 29. 11. 2018 17:34

Na můj telefon možnost aktualizace na Android 9.0 nedorazila. I po zadání IMEI mi bylo oznámeno, že pro mne to není - je to OK?
Díky za odpověď.
Nazdárek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 29. 11. 2018 19:07

Je to v pořádku.Pro CE1 CZ volnou distribuci ještě android 9 není.Byla vypuštěna pouze verze pro telefony s fw T-mobile CZ u nás. Takže čekat a čekat.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S9 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 1. 2019 11:38

XPERIA XZ1 Compact obdržela novou aktualizaci 47.2.A.4.45
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 11:22

Neuvěřitelné se stalo skutkem, dokonce i mně (co má asi CE1, nevim, jak to zjistit) se právě instaluje. A to jsem jak debil málem zrovna včera prošel tim martyriem změny FW na tmobile cz, seknul jsem jsem na chybějících ovladačích, který jsem už neměl chuť dál řešit, když první pokusy k ničemu nevedly.
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 10. 1. 2019 11:43

Teď se dívám na Xperiacheck a CE1 vypuštěna ještě nebyla. Dnes byla vypuštěna pouze aktualizace pro customizaci NOBA, což nevím co je. Možná nějaké severské státy.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 12:10

cekam, ze jim to malinko trva, nez si toho vsimnou :) Pie uz bezi, tak jsem zvedavej, esli mi ten AVRCP 1.3 pomuze a budu moct zase bezpecnejs volat...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 10. 1. 2019 12:58

Na Xperiacheck vidíš online fw co aktuálně vypustili. Takže nejdříve se objeví tam a následně je možné stahovat do telefonu. Takže to není o všimnutí, ale o tom že máš pravděpodobně telefon z dovozu, buď NOBA nebo něco ze včerejších aktualizací, klidně Německo DE. CE1 ještě venku není. ;-)
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 13:53

Kdoví, co je to za čórku z jakýho kamiónu, už nevim, kde jsem to kupoval... Esli se to dá dohledat podle imei/seriovýho čísla někde...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Předchozí stránka