Sony Xperia XZ2 Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Refael 9. 11. 2018 15:26

Můžu se zeptat, zdali je součástí balení i sponka na otevírání SIM šuplíčku?
V Alze k Xperia XZ2 Premium nemají.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 11. 2018 10:08

Xperia XZ2 Premium dostává Android 9 Pie

https://www.smartmania.cz/sony-s-aktual ... jsi-verzi/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 20. 11. 2018 13:53

Chtel bych se zeptat :

Nekdo z vas, majitelu uz dostal osobne aktualizaci na Pie prosim?

Me to porad pise, ze mam aktualni verzi(8.0.0, 51.1.A.12.48)

Diky predem za odpoved.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 20. 11. 2018 14:41

Koukni sem: https://xpericheck.com/device/G8141

Pravdepodobne mas verzi CE1 (zjistis podle CDA), pro kterou jeste nebyla verze 9.0 vypustena
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2018 17:29

Sony Xperia XZ2 Premium dostala update na Android 9 Pie. Jaké změny přináší?

https://techbox.dennikn.sk/sony-xperia- ... y-prinasa/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 5. 4. 2019 06:46

Chtěl bych se zeptat, jestli se bude Sony Xperia XZ2 Premium prodávat oficiálně v ČR, jestli máte někdo aktuální info jaká je situace. Našel jsem na netu snad jen ve dvou obchodech a to asi jen poslední kousky. Je to škoda, že takový celkem vydařený mobil se u nás oficiálně nedá sehnat.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 07:18

Alza má Xperia XZ2 Premium za 13,5tis
https://m.alza.cz/sony-xperia-xz2-premi ... 308665.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 5. 4. 2019 07:33

Aha, dík za tip, otázkou je, jestli je to oficiální CZ distribuce nebo nějaká dovozovka bez českého menu a manuálu, co jsem se informoval na help lince u Sony, tak tento model prý oficiálně v ČR neprodávají. A je zajímavé, že na heuréce mi mobil na Alze vůbec nenašlo.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 07:56

I když bude z dovozu, tak u Alzy je garance uplatnění záruky a případné reklamace, s tím není problém, je to jediný důvěryhodný eshop, který ji má u nás v nabídce

Pozn. Alza už minimálně 2r. není na Heurece, stejně tak Datart a Euronics, kteří odešli loni na podzim
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 5. 4. 2019 08:02

Aha, tak to jsem nevěděl, ale pokud to není oficiální distribuce CZ, tak to asi nebude mít CZ menu že? A také mě docela zaráží aktuální cena, za 13.490, není to nějak podezřele nízko? Neprodával se tento model tak kolem 20.000, spíš přes 20? ne že by se mi ta cena nelíbila, jako za tu cenu pokud je to vše OK, tak si myslím že supr mobil.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 08:08

neměj z toho obavy, CZ menu a češtinu bude mít a že je tak levná pro tebe jen dobře, skladem mají více než 5ks, takže se nejedná o poslední, např. vrácený kus :-)

Jinak pro informaci, prodávali např. jako jediní N7 Plus Single Sim o dost levněji než Dualsim a takto nabízejí občas i jiné modely telefonů..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 5. 4. 2019 08:23

A jak je to s aktualizací, pokud by to nebyla CZ distribuce, budou chodit i tak aktualizace nebo jak to je?
No ale po pravdě nakupovat u zeleného skřeta mám docela obavu, jako někteří lidi dost nadávají, že třeba reklamace tam probíhají dost na divoko. A kvalitou jejich zboží si taky nejsem jistý, nedávno jsem tam kupoval tužkové baterie, nabídli mi ty jejich značkou, no výdrž o ničem, vyhazuji jednu za druhou... :-( tak aby to nedopadlo stejně i s tím mobilem, sice levně, ale kvalitativně made in rakos...
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 08:31

Aktualizace budou určitě chodit, možná i dříve než kdybys Xperii měl z CZ distribuce (teoreticky)
Za stejnou cenu má XZ2 Premium ještě BScom, ale to bych věřil Alze mnohem víc, než tomuhle obchodu
Další eshop K24.cz jej má za 21,5tis a Dates mobile za stejnou cenu a to je všechno, tam bych nekupoval i kdyby ji měli levněji

-- 5. 4. 2019 09:33 --

Každopádně máš při nákupu přes eshop možnost telefon vrátit do 14 dnů, což u Alzy není problém
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 5. 4. 2019 08:40

Fajn, díky moc za radu, prověřím to a uvidím, asi bych do toho šel, jako mobil vypadá suprově a za tu cenu, nekup to :-)
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Petr ku 7. 7. 2019 12:53

Zdravím, mohl by mi někdo poradit, kde se sehnat krycí sklo na displej na sony xperia xz2 premium, aby sedělo tak jak má. Už jsem si objednal druhý a to taky nesedí
Petr ku
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků