Sony Xperia XZ1 Compact - obecná diskuze

Xperia mini/pro, Xperia Ray, Neo, Vivaz, Arc, Xperia X8...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 4. 10. 2017 11:24

sismisi píše:Mobil pohotovost, mám objednané z předobjednávky na pobočku v Brně. Ve čtvrtek psali, že posílají na pobočku, včera odpoledne k vyzvednutí, dnes si pro něj jdu. nedostala jsem se do města.

to jim ta cesta praha brno dlouho trvala, me taky ve ctvrtek psali ze posilaji na pobocku a mel jsem to tam v patek v 7:46 = telefon mam uz od 29.9., a promo sluchatka jsem uz stihl i prodat...
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod sismisi 6. 10. 2017 17:33

No asi je Brno hoodně daleko od Prahy :-) ... čekala jsem na něj co o něm začali psát, tak ten víkend už jsem vydržela :-) No sluchátka ... ty jsem ještě nerozdělala a přemýšlím, co nimi budu vůbec dělat :-D
sismisi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 11. 10. 2017 20:22

Hlásím přechod ze Samsung S7 na černou XZ1 Compact a musím říct že nelituji. 8-) Nemám rád velké placky a S7 byla u mě už tak na hraně a do XZ1C jsem se zamiloval. Protože už jsem Sony měl a v rodině máme pár Sony telefonů nebyl to problém. Jediné mínus je horší foto za horšího světla jinak venku celkem srovnatelné,možná S7 má lepší detaily po přiblížení,ale zase jak kdy.Na manuál se dají u XZ1 dělat dost dobré fotky.No a video,tam se ani S7 nechytá. :-)
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 10. 2017 00:06

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 10. 2017 17:14

Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránka