Nokia E51 - obecná diskuze + FAQ

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 4. 2012 08:45

Free Garmin je co? To je placená aplikace.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2012 19:47

Evidetně má natláskané v telefonu kradené aplikace a je smutné, že neumí rozběhat ani cracklou navigaci....
Kupovat E51 pro navigování je holej nesmysl, mnohem lepší je koupit o něco málo dražší E52, jednak není potřeba externí GPS modul a jednak má o málo větší displej.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 29. 4. 2012 18:41

Tak z popisu co jsi napsal nejde nic pořádně vyčíst. Stahoval jsi mapy kompatibilní s E51, potažmo S60 3rd FP1?


Když stahuji normální FREE program, tak ho stahuji od výrobce a vhodnou verzi pro ten telefon...
http://europe.nokia.com/support/product-support/maps-support/compatibility-and-download#/nokia-e51/
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 4. 2012 18:57

Nekradl jsem - stahoval jsem OVI zdarma - nic, hledal jsem alternativu a našel odkaz ... taky nic... a co ty - kradeš?


Nekradu,za aplikace na telefoni platformu jsem utratil tisice a na pc si take vse kupuji.Na warez jsem silne haklivy.To ze kupujes papuce u psoungu nikoho nezajima,nemas na to, tak nemas.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dejjv 15. 5. 2012 07:17

Zdravím. Mám takový problém a už si s ním nevím rady. Táta měl telefon Nokia E51 a po jednom telefonním hovoru s ním praštil o zem a telefon se tak trošku rozbil :-D. Nefunguje display a chrastí repráčky, ale jinak telefon zapnout jde. Problém je ale v tom že jak nejde display tak nevím jestli je telefon zamčený nebo odemčený a když ho připojím do počítače tak jak nastavit možnost pro PC suite abych mohl stáhnout telefonní kontakty. Nemáte někdo podobnou zkušenost a nevíte co s tím? Díky
Dejjv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 5. 2012 19:41

Tak ono tam moc možností není. Pokud se telefon připojí k počítači, tak potvrď středovou klávesou volbu. Mělo by to stačit. Pokud ne, tak "odemykací postup" znáš taky. Každopádně to poznáš podle toho jestli jí načte PC Suite.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 12. 2012 14:22

Zdar borci,začal mě rezonovat mikrofon při přehrávání MP3.Dostala se tam voda? ..nejsem si vědom..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 12. 2012 14:30

Při přehrávání mp3 se mikrofon nevyužívá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 12. 2012 14:42

Lol,sluchátko.Asi na výměnu co
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 12. 2012 14:46

Pouštíš na max hlasitost, nebo to dělá u všech stupňů hlasitosti?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xixao31 21. 1. 2013 20:19

zdravím vás,chtěl bych se zepat,jestli náhodou někdo nevíte kde by se dala sehnat postranní tlačítka na e51.Už je v mobilu všechny nemám,tak bych potřeboval nové.Nechce se mě totiž mobil měnit,jen kvůli tomu,ale je pravda,že bez těch tlačítek to je na pendrek.

(jen ještě dotaz,co říkáte na (základní) nokii 113 ???)

díky,
xixao31
Junior

Odeslat příspěvekod trencherman 25. 1. 2014 13:48

Prosím o radu. Koubil jsem starý mobil Nokia E51, který byl z distribuce od O2. Chtěl bych ten jejich paskvilský software přehrát standartním, lze to nějak? Provedl jsem aktualizaci firmware pomoci nokia PC suit, ale v telefonu je stále software O2. Lze se jej zbavit? Děkuji.
Naposledy upravil Fíla dne 27. 1. 2014 19:52, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu + přesunuto
trencherman
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 1. 2014 13:49

Vše potřebné včetné návodu je v sekci Nokia. Hledej trochu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trencherman 25. 1. 2014 14:10

To jsem se snažil, ale marně. Asi hledat neumím... je tady snad milion rad jak přehrát firmware. Ten jsem již aktualizoval, ale paskvil O2 z mobilu nedostal. Pokud to vůbec lze, tak jsem nenašel jak..
trencherman
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 1. 2014 15:37

Použij program Phoenix.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků