Nokia 6630 - hromadné mazáni v kalendáři

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RadekPraha 17. 9. 2007 21:19

Nemuzu prijit, jak vymazat treba rok stary veci z kalendari,krome samozrejme rucne...
Jde to nejak hromadne?Treba od - do ? Klidne i pres PC - pres Outlook nebo tak neco...
Diky
RadekPraha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 17. 9. 2007 22:27

Interval od - do nenajdete určitě. Protože menu nenabízí způsob, jak odstranit již prošlé položky, viděl bych to jedině na ten Outlook. Nejprve synchronizujte, poté vymažte všechny položky kalendáře z Outlooku (toho dosáhnete nejsnáze kompletním náhledem na všechny položky kalendáře -> Zobrazit - Uspořádat podle - kategorie - vybrat vše - odstranit), následně znovu synchronizujte (s povolením odstranění položek v telefonu) a kalendář by měl být prázdný.

K synchronizaci využijte software Nokia PC Suite.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RadekPraha 19. 9. 2007 11:47

Jenze je problem,ze tam tech polozek asi 3 tisice...
Mne se to asi pred rokem nejak povedlo,ale zaboha si nemuzu vzpomenout jak...
Myslel jsem si,ze pres tu synchronizaci-PC Suite,kde jde dat treba udalosti 3 mes.stary a vse v budoucnu apod.,ale nejak mi to nejde...
Ja jen,jestli nekdo nevi nejaky jiny zpusob,ev.tenhle tak,aby fungoval
RadekPraha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 20. 9. 2007 17:53

Pravidelně synchronizuji kalendář, jehož obsah je mezi dvěma a třemi sty položkami. Prvotní načtení netrvá déle, jak tři čtvrtě minuty. Ve třech tisících bych neviděl takový problém.

Pokud chcete přenést všechny položky do Outlooku (odkud je následně odstraníte), je třeba synchronizaci v aplikaci Nokia PC Suite nastavit asi takto.
    - položky k synchronizaci - Kalendář, úkoly, popř. poznámky
    - interval vyberte 99 let z minulosti až 99 let do budoucnosti - tím zahrnete bezpečně všechny položky :) !/list:u]
    Dále by to mělo fungovat tak, jak jsem popsal v předchozím příspěvku. Tímto nastavením synchronizace (viz výše), se do Outlooku přenesou všechny položky. V Outlooku si nechte obsah kalendáře vypsat podle kategorie (pro jednodušší výmaz), následně CTRL+A a DEL. Další synchronizaci, kterou následně provedete, odstraní položky z telefonu.

    K tomu jinému způsobu, na který se ptáte - no nejjednodušší je celkový reset telefonu, ten asi neplánujete? :)
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků